Darmowy dowóz
w wybranych miastach

Zadzwoń
pomożemy w wyborze

Atrakcyjne promocje
na stronie i w sklepach

Nasze marki:

  SPECPART_logo_white-background

  SPECPART akumulatory i oleje silnikowe

  SPECPART akumulatory – jaki akumulator będzie pasował do mojego samochodu? Krótko mówiąc, wykwalifikowani sprzedawcy Specpart pomogą w wyborze najbardziej odpowiedniego akumulatora w każdym przedziale cenowym. Nie możesz odpalić samochodu? W wybranych miastach (Warszawa,  Lublin, Rzeszów, Suwałki,  Trójmiasto oraz woj. Śląskie) prowadzimy sprzedaż akumulatora wraz z dowozem i instalacją w miejscu awarii. Zadzwoń pod numer który znajdziesz tu:  Punkty Sprzedaży, a my zajmiemy się wymianą i utylizacją zużytego akumulatora. Specpart sklep z akumulatorami Warszawa – Twój partner w podróży.

  Akumulatory Specpart.pl – najlepiej dobrany akumulator na każdą kieszeń

  Sklepy Specpart to miejsce gdzie każdy klient bez wątpienia zostanie fachowo obsłużony. Nie jesteś pewien czy z twoim akumulatorem jest wszystko w porządku? Chcesz też przygotować się na sezon zimowy? Dlatego zapraszamy na pomiar wydajności akumulatora i alternatora. Pomiar jest darmowy, nawet jeśli okaże się że wszystko w Twoim samochodzie jest w porządku. Gdy jednak okaże się że akumulator nie ma dostatecznej wydajności, sprzedawca poleci odpowiedni akumulator w wybranym przedziale cenowym. 

  Recykling z Akumulatory Specpart

  Przy zakupie akumulatora możesz oddać nam swój stary, a my przekażemy go do partnera specjalizującego się w recyklingu. Dzięki temu uda się ponownie odzyskać materiały które posłużą do produkcji nowych akumulatorów, a niebezpieczne substancje zostaną profesjonalnie zneutralizowane bez szkody na środowisku. Więcej informacji

  Stale dbamy o rozwój i otwieramy nasze sklepy w całej Polsce, dlatego mamy ponad 50 sklepów i planujemy ciągłą ekspansję. Specpart Akumulatory – zapamiętaj tę nazwę, ponieważ niewykluczone że pojawimy się w Twoim mieście!

  SPECPART – akumulatory, oleje i części samochodowe. Najlepsze akumulatory samochodowe,
  motocyklowe, rolnicze, ciężarowe, do kamperów, zabawek i alarmów.

  Najwyższa jakość, fachowa pomoc i diagnostyka. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

  Cały czas się rozwijamy

  0
  sklepów w całej Polsce

  Aby. Abym. Abyśmy. Abyś. Abyście. Acz.

  Akumulatory Warszawa Specpart IconAkumulatory Warszawa Specpart

  Górczewska 257A, Warszawa

  4,9 205 reviews

  • Avatar Igor Wojtaszewski ★★★★★ 5 miesięcy temu
   Polecam! Sprzedawca doradził, jaki akumulator będzie najlepszy do mojego auta, a także dokonał wymiany akumulatora oraz pomiarów wydajności. Nie znam się na akumulatorach, więc otrzymana pomoc jest dla mnie na wagę złota 😉 Autko z nowym akumulatorem śmiga aż miło i nie straszna mu obecna zima 😀
   Na pochwałę zasługuje również duży parking przed sklepem oraz możliwość wymiany akumulatora od ręki (nie umawiałem się na wizytę, a jedynie podjechałem i temat został ogarnięty).
   Serdecznie dziękuję!
  • Avatar Robert Purgoł ★★★★★ miesiąc temu
   Przyjechałem nastawiony na kupno nowego akumulatora. Po szybkiej diagnozie przez bardzo uprzejmego Pana, okazało się, że nie ma takiej potrzeby. Diagnoza darmowa, więc mogę odwdzięczyć się jedynie opinią i potwierdzeniem wszystkich pozytywnych opinii dotychczas – coraz rzadziej spotyka się taką obsługę, nie tylko w miejscach związanych z motoryzacją, ale ogólnie w punktach usług. Jeśli ktoś potrzebuje porady lub/i nowego akumulatora to naprawdę warto odwiedzić to miejsce. Nawet z drugiego końca Warszawy.
  • Avatar David Pw ★★★★★ 4 miesiące temu
   Pełna profeska, podjechałem tylko pod sklep na parking, a Pan już wszystko ogarnął, sam odpiął stary, który zabrał i włożył nowy ze sprawdzeniem ładowania czy wszystko dobrze. Do tego usłyszałem kilka ciekawostek o owym akumulatorze. Z czystym sumieniem polecam.
   Od czarnego passata b7…pozdrawiam:)
  • Avatar Marcin Bittel ★★★★★ 3 tygodni temu
   Polecam z całego serca. Sprzedawca sprawdził stary akumulator na kilka sposobów, aby upewnić się, że jest już zużyty, a następnie wypytał jak używam samochodu, doradził najlepszy akumulator tak, aby nie przepłacać. Dodatkowo doradził kilka tematów związanych z autem, niepowiązanych z akumulatorem, widać, że Sprzedawca lubi swoją pracę i interesuje się motoryzacją.
   Jeżeli będę musiał skorzystać z podobnych usług, na pewno pojawię się tutaj!
  • Avatar mians movie ★★★★★ miesiąc temu
   Fachowa pomoc i dobre ceny ! Bardzo miły i kompetentny Pan sprzedający pomógł w wymianie bez dodatkowych kosztów. Gdyby wszystkie punkty tak rzetelnie obsługiwały klientów, to serwis samochodu byłby o wiele przyjemniejszy! Polecam.
  • Avatar Monika Oruba ★★★★★ 2 miesiące temu
   Profesjonalna pomoc od ręki we wspaniałej atmosferze, co jest zasługą bardzo pomocnego i wyrozumiałego Sprzedawcy. Akumulator dobrany i wymieniony, parametry zmierzone.. tylko odjeżdżać żal 🙂
  • Avatar Pakt Fonika ★★★★★ rok temu
   Polecam, wymiana akumulatora z dojazdem przebiegła ekspresowo (20 min od telefonu). Fachowe doradztwo, test starego Aku na miejscu potwierdził problem. Pozdrawiam: VW Polo 6R, 1.6TDI / akumulator AGM.
  • Avatar Maciej Maciej ★★★★★ 7 miesięcy temu
   Wszystko super! Od ręki na miejscu 2 akumulatory do 2 aut dobrane idealnie, o lepszych parametrach niż wstępnie wybrałem na stronie (w tej samej cenie było kilka różnych firm), bezpłatny test starych akumulatorów i ładowania alternatorem, bezpłatna szybka wymiana, dodatkowa zniżka za 2 sztuki, dużo cennych uwag, rozwiania wątpliwości, Pan jest/był mechanikiem więc zna się nie tylko na akumulatorach. Polecam z całą odpowiedzialnością!

   

  Summary
  Article Name
  Akumulatory Wrocław Psie Pole 48 Specpart
  Description
  Akumulatory Wrocław Psie Pole - Specpart zajmuje się sprzedażą  i wymianą akumulatorów w Białymstoku i innych miastach Polski.
  Author
  Publisher Name
  Specpart
  Publisher Logo