Akumulatory Dąbrowa Górnicza

Akumulator GROM Premium 65Ah 670A EN Japan PRAWY PLUS DTR

Pora zimowa, za oknem niskie temperatury, to czas na kompleksową kontrole Twego akumulatora. Czy masz problem z akumulatorem? Dobrze trafiłeś, w tych okolicznościach przyjdziemy z pomocą.

Akumulatory Dąbrowa Górnicza

Posiadasz auto i masz problemy z akumulatorem,  zapraszamy do naszych punktów sprzedaży. Aktualnie mamy 71 punktów zlokalizowanych w całej Polsce, dodatkowo oferujemy akumulatory najlepszych producentów dostępnych na rynku, takich jak :  Vatra, Centra, DTR, TAB, i wielu innych.

Ponadto, nie możemy pominąć najważniejszej rzeczy, która będzie dostępna zupełnie darmowo,  już niebawem w naszym nowo powstającym punkcie sprzedaży Akumulatory Dąbrowa Górnicza – darmowe usługi montażu akumulatora oraz testowanie obecnych akumulatorów. Co więcej prowadzimy kontrole ładowania w pojeździe. Sprzedawane przez nas akumulatory, montujemy w samochodach osobowych, ciężarowych, maszynach rolniczych, budowlanych, motocyklach, kamperach czy też łodziach. Posiadamy także szeroko rozbudowaną ofertę akumulatorów dedykowanych do nowoczesnych aut oraz typu japońskiego.

Sklep z akumulatorami Dąbrowa Górnicza –  najniższe ceny / Śląskie

W naszych punktach sprzedaży posiadamy akumulatory najlepszych wiodących producentów.

Cieszymy się ogromnym zaufaniem klientów, którzy wracają do Nas z nowymi zamówieniami. Nasi pracownicy posiadają ogromną wiedze na temat akumulatorów i służą darmową pomocą przy odpowiednim wyborze jak również montażu w Twoim aucie.

Odwieź Nas, a przekonasz się, że jesteśmy najlepsi w swoim fachu

Oferujemy:

W sklepie z akumulatorami Dąbrowa Górnicza postaramy się aby każdy problem z akumulatorem został szybko rozwiązany., dzięki naszej dużej sieci punktów, masz możliwość znaleźć nasz punkt blisko swego miejsca zamieszkania. Na miejscu akumulatory montowane są przez naszych wykwalifikowanych pracowników. Mamy pewność, że nie zostanie popełniony żaden błąd. Zajmujemy się również utylizacją starego akumulatora. Sprawdzamy ładowanie i pobór prądu w pojeździe.

Najbliższe punkty sprzedaży to

  1. Akumulatory Sosnowiec Specpart

Adres: 11 Listopada 36 , 41-208 Sosnowiec

https://www.facebook.com/specpartakumulatory

Ponadto w naszej ofercie znajdziesz akumulatory do:

  • – samochodów osobowych, ciężarowych,
  • – motocykli, skuterów, quadów,
  • – maszyn rolniczych, budowlanych,
  • – łodzi i kamperów,
  • – zasilaczy awaryjnych UPS,
  • – zabawek elektrycznych,
Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt

Pomoc specjalistów czeka na Ciebie.
(+48) 22 398 82 51

X