Akumulator Specpart Kraków Rakowice

Usługi

Akumulatory Specpart Kraków Rakowice

Nasza firma Specpart powstała wiele lat temu i prężnie rozwija swoją działalność na rynku akumulatorów. Specjalizujemy się przede wszystkim w sprzedaży akumulatorów w formie detalicznej w ponad 60 punktach sprzedaży w całej Polsce lub hurtowej.

Nasz pierwszy punkt w Krakowie powstał kilka lat temu, na ul. Leonida Teligi 14. Od tego momentu rozwinęliśmy się znacznie otwierając kolejne dwa w Krakowie na ul. Okulickiego 66 oraz i-ul. Ugorek 1A.

W naszych punktach w Krakowie bezpłatnie testujemy akumulatory dla wszystkich naszych klientów, sprawdzamy ładowanie oraz badamy upływ prądu. Bezpłatnie wymieniamy akumulatory zakupione w naszych punktach. Nasi wyspecjalizowani pracownicy przy wymianie akumulatora zajmują się podtrzymaniem prądu w aucie tak aby komputer i inne systemy nie uległy zresetowaniu oraz kodujemy akumulatory przy autach z akumulatorami AGM lub EFB.

Posiadamy w sprzedaży

Nasz asortyment sprzedażowy jest bardzo duży. W naszej ofercie mamy akumulatory produkowane przez największych na świecie producentów takich jak: Varta , Exide, Tab, Grom i wielu innych. Posiadamy szeroki asortyment akumulatorów dostępnych do każdego samochodu, motocykla, łodzi, maszyn i ciągników rolniczych oraz akumulatory do pojazdów ciężarowych. Sprzedawane przez nas akumulatory cieszą się na naszym lokalnym rynku wysoką jakością, niezawodnością i trwałością.

W każdym z naszych punktów przeprowadzamy szczegółowe rozmowy z naszymi klientami przed zakupem nowego akumulatora. Staramy się być najlepszymi doradcami technicznymi. W ten sposób nasi wykwalifikowani pracownicy, są w stanie dobrać najlepszy akumulator według Państwa oczekiwań. Podpowiedzą również jak dbać o akumulator w sezonie jesienno- zimowym i wiosenno- letnim aby był sprawy przez wiele lat.

Bezpłatne usługi w naszych punktach w Krakowie

Oferujemy również, w naszym punkcie sprzedaży akumulatorów darmowy montaż akumulatorów, testowanie akumulatorów, recykling starych akumulatorów itp. Posiadamy profesjonalny sprzęt i narzędzia których używamy w sklepie do przeprowadzania tych usług. Jesteśmy punktem w którym świadczymy usługę bezpłatnego badania napięcie ładowania, poziom poboru prądu oraz sprawność rozrusznika. Dzięki takiej usłudze, jesteś w stanie odpowiednio szybko zareagować i dokonać regeneracji swojego akumulatora lub wymienić go na nowy.

Akumulatory Specpart Kraków Rakowice ul. Ugorek 1A. | Kontakt

Zapraszamy do naszego punktu sprzedaży akumulatory Kraków Rakowice znajdujemy się na ul. Ugorek 1A.

Możesz z nami skontaktować się na kilka sposobów:

  • po pierwsze przyjechać bezpośrednio do naszego punktu. https://akumulatoryspecpart.pl/punkty-sprzedazy/
  • po drugie skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem telefonu
    532 339 276 w celu uzyskania dodatkowych informacji o promocji na akumulatory Kraków Rakowice, lub umówienia się na wizytę w sklepie
  • po trzecie pisząc e-mail krakow3@specpart.pl dostaniesz wiadomość z naszą ofertą akumulatorów.

Posiadamy również naszą stronę internetową, https://akumulatoryspecpart.pl/ na której znajdą państwo najświeższe informacje o promocji akumulatorów w Krakowie Rakowice na ul. Ugorek 1A

Za chwilę będzie możliwość kontaktu z naszym puntem poprzez e-mail lub telefonicznie. Obecnie posiadamy naszą stronę  internetową, akumulatoryspecpart.pl na której znajdą państwo najświeższe informacje o promocji na akumulator Kraków Rakowice ul. Ugorek 1A

Sprawdź nasze punkty sprzedaży

Mamy największy wybór akumulatorów:

Varta, Centra, Bosch, Zap, Banner, Jenox, Exide, Forse, Grom, Tab, X-PRO, Specbat, Enerblock, Moto Power, Fiamm, Yuasa

Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt

Pomoc specjalistów czeka na Ciebie.
(+48) 22 398 82 51

X