Płatność i dostawa

Dowóz akumulatora do klienta

Możliwe jest dostarczenie zakupionego akumulatora na terenie miasta oraz w obrębie 30 km dla miast: Lublin, Warszawa, Rzeszów, Suwałki.

Dowóz należy ustalić telefonicznie z dowolnym sklepem w Warszawie, bądź w Lublinie.

Lista sklepów wraz z danymi kontaktowymi: Punkty Sprzedaży

Odbiór osobisty

Ze względu na wagę oferowanych akumulatorów jak I konieczność utylizacji zużytych, oferujemy odbiór zamówienia w jednym z wybranych sklepów.
W celu sprawnej realizacji zamówienia prosimy o bezpośredni kontakt z danym punktem sprzedaży aby ustalić bieżącą dostępność danego produktu.

Lista sklepów wraz z danymi kontaktowymi: Punkty Sprzedaży

Zwracany złom akumulatorowy nie może być wagowo mniejszy niż 90% zakupionego akumulatora. Zgodnie z obowiązującymi przepisami przy zakupie akumulatorów kwasowo-ołowiowych odbierając osobiście towar w sklepie, należy przywieźć ze sobą starą baterię. W przypadku jej braku pobieramy opłatę depozytową w wysokości 30 zł (miesięczna zwrotna).

Czas realizacji zamówień

Zamówienie z odbiorem osobistym jest realizowane natychmiast jeśli dany produkt znajduje się bezpośrednio w określonym sklepie stacjonarnym.
W przypadku braku danego produktu w określonym punkcie sprzedaży, czas realizacji zamówienia może się wydłużyć.
Wszelkich niezbędnych informacji, udzieli w tym przypadku pracownik konkretnego punktu w którym chcemy dokonać odbioru.

W przypadku płatności przelewem na rachunek bankowy prosimy o dokonanie płatności w przeciągu 5 dni roboczych. W przeciwnym wypadku zamówienie zostanie anulowane.

W przypadku braku towaru w wybranym sklepie, czas dostawy towaru do punktu będzie wynosił do 14  dni roboczych.

Jeżeli z przyczyn niezależnych od Sprzedawcy nie będziemy w stanie zrealizować zamówienia, zwrócimy pieniądze w ciągu 14 dni od momentu zakupu.

Sposoby płatności

Przelew bankowy na rachunek bankowy Sprzedawcy podany w mailu po zakupie – w tym przypadku realizacja zamówienia zostanie rozpoczęta po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Sprzedawcy,
Gotówką przy odbiorze osobistym – płatność przy odbiorze towaru na jednym z naszych sklepów po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Polecamy płatność przy odbiorze bowiem nie muszą Państwo czekać aż przelew zostanie zaksięgowany na naszym koncie.