Informacje o firmie Specpart

Polska Sieć Motoryzacyjna „Specpart” Sp. z o. o. prowadzi sprzedaż wysokiej jakości akumulatorów. W naszej sieci sklepów na terenie całej Polski oferujemy akumulatory do szerokiej gamy pojazdów: samochodów i pojazdów ciężarowych, motocykli oraz skuterów, ciągników i maszyn rolniczych. Dodatkowo oferujemy akumulatory typu przemysłowego m.in. do: wózków inwalidzkich i widłowych, łodzi, kosiarek, a nawet zabawek dla dzieci. Ponad to wśród asortymentu klienci mogą znaleźć oleje oraz prostowniki.

Sprzedaż akumulatorów – Nasza misja

„Specpart” to dynamicznie rozwijana sieć ogólnopolskiej sprzedaży. Jest to także idea stworzenia miejsc przyjaznych Klientowi. Każdy znajdzie produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb oraz pomocną dłoń profesjonalnie wyszkolonego personelu. I to za naprawdę rozsądną cenę. Oferujemy akumulatory i oleje, które można kupić za pośrednictwem tej strony lub w jednym z naszych sklepów stacjonarnych, gdzie czeka na Ciebie wykwalifikowana kadra pracownicza.

Ciągły rozwój

Z roku na rok przybywa naszych placówek, tak aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Najwyższej jakości asortyment, a także profesjonalny personel jest naszą wizytówką. Wspólnie z naszymi klientami, którzy darzą nas zaufaniem, budujemy nasz sukces. Co roku sprzedaż akumulatorów w naszych sklepach wzrasta, a my dążymy do tego aby nasi klienci byli jeszcze bardziej zadowoleni z obsługi. Dlatego duży nacisk kładziemy na systematyczne szkolenia pracowników. Sprzedawcy pomagają naszym Klientom, dzieląc się zarówno wiedzą, jak i  doświadczeniem, które zdobyli przez lata.

Eksperckie wsparcie

Klienci Polskiej Sieci Motoryzacyjnej „Specpart” Sp. z o.o. zawsze mogą liczyć na pomoc z naszej strony. Sprawdzamy stan akumulatora, spadek napięcia przy rozruchu oraz napięcie ładowania w pojeździe. Jeżeli zachodzi konieczność wymiany akumulatora na nowy, przeszkolony personel wykonuje tą usługę dla Państwa w fachowy sposób. Warto nadmienić, że stary akumulator mogą Państwo zutylizować w naszym punkcie. Więcej informacji na stronie ‘Zużyte akumulatory’

Szeroki asortyment

Kompletując dostępny w naszym sklepie asortyment kierowaliśmy się solidnością, jakością i parametrami poszczególnych modeli. Znajdujące się w naszej ofercie akumulatory to zatem urządzenia najlepsze na rynku. Odznaczają się świetną jakością i solidnością, która często idzie także w parze z przystępną ceną. Co więcej, gama produktów jest tutaj tak duża, że bez problemu można znaleźć u nas akumulatory, które doskonale się sprawdzą. I nie nadwyrężą przy okazji Państwa kieszeni.

Towary sprzedawane w naszej sieci zawsze objęte są 24 miesięczną gwarancją, lub 36 miesięczną, to daje pewność klientom, że produkty oferowane przez Polską Sieć Motoryzacyjną „Specpart” Sp. z o.o. są tylko najwyższej jakości.

Podsumowując ostatnie 2 lata:

W 2020 roku otworzyliśmy 13 nowych sklepów:

Specpart Akumulatory Gdańsk

Specpart Akumulatory Kraków

Specpart Akumulatory Elbląg

Specpart Akumulatory Toruń

Specpart Akumulatory Bydgoszcz

Specpart Akumulatory Wrocław

Specpart Akumulatory Pruszków

Specpart Akumulatory Otwock

Specpart Akumulatory Ełk

Specpart Akumulatory Tarnów

Specpart Akumulatory Biała Podlaska

W 2021 roku również kolejne 13 nowych sklepów:

Specpart Akumulatory Chełm

Specpart Akumulatory Legionowo

Specpart Akumulatory Rybnik

Specpart Akumulatory Włocławek

Specpart Akumulatory Płock

Specpart Akumulatory Lublin – ul. Kunickiego

Specpart Akumulatory Konin

Specpart Akumulatory Ostrowiec Świętokrzyski

Specpart Akumulatory Gorzów Wielkopolski

Specpart Akumulatory Bełchatów

Specpart Akumulatory Mińsk Mazowiecki

Specpart Akumulatory Gdynia

Specpart Akumulatory Starogard Gdański

Opinie naszych klientów:

 • Avatar Igor Wojtaszewski
  Polecam! Sprzedawca doradził, jaki akumulator będzie najlepszy do mojego auta, a także dokonał wymiany akumulatora oraz pomiarów wydajności. Nie znam się … More na akumulatorach, więc otrzymana pomoc jest dla mnie na wagę złota 😉 Autko z nowym akumulatorem śmiga aż miło i nie straszna mu obecna zima 😀
  Na pochwałę zasługuje również duży parking przed sklepem oraz możliwość wymiany akumulatora od ręki (nie umawiałem się na wizytę, a jedynie podjechałem i temat został ogarnięty).
  Serdecznie dziękuję!
  ★★★★★ 5 miesięcy temu
 • Avatar Robert Purgoł
  Przyjechałem nastawiony na kupno nowego akumulatora. Po szybkiej diagnozie przez bardzo uprzejmego Pana, okazało się, że nie ma takiej potrzeby. Diagnoza … More darmowa, więc mogę odwdzięczyć się jedynie opinią i potwierdzeniem wszystkich pozytywnych opinii dotychczas – coraz rzadziej spotyka się taką obsługę, nie tylko w miejscach związanych z motoryzacją, ale ogólnie w punktach usług. Jeśli ktoś potrzebuje porady lub/i nowego akumulatora to naprawdę warto odwiedzić to miejsce. Nawet z drugiego końca Warszawy.
  ★★★★★ miesiąc temu
 • Avatar David Pw
  Pełna profeska, podjechałem tylko pod sklep na parking, a Pan już wszystko ogarnął, sam odpiął stary, który zabrał i włożył nowy ze sprawdzeniem ładowania … More czy wszystko dobrze. Do tego usłyszałem kilka ciekawostek o owym akumulatorze. Z czystym sumieniem polecam.
  Od czarnego passata b7…pozdrawiam:)
  ★★★★★ 4 miesiące temu

Współpraca branżowa

Serdecznie zapraszamy do współpracy handlowej wszystkie firmy z branży motoryzacyjnej: sklepy, serwisy, firmy transportowe, hurtownie oraz wszystkich klientów indywidualnych.

Dla każdego przygotujemy szczególną ofertę skierowaną tylko dla Państwa oraz ze swojej strony zapewnimy fachową obsługę, nienaganny serwis, oraz całą logistykę naszych produktów. Zapewniamy elastyczność w zakresie współpracy.

Kierujemy się zasadami rzetelności i etyki kupieckiej.

Szczerość i uczciwość pomagają w budowaniu długotrwałych, prawdziwych i partnerskich relacji.