Akumulatory Bieruń

Akumulatory Bieruń

Akumulatory do systemów start- stop AGM

Nasza firma Specpart powstała wiele lat temu i prężnie rozwija swoją działalność na rynku akumulatorów. Specjalizujemy się w przeciwieństwie do konkurencji, sprzedażą w formie detalicznej i hurtowej akumulatorów w ponad 70 punktach sprzedaży w całej Polsce.

Akumulatory Bieruń posiadamy najlepsze akumulatory na polskim rynku. Firma Akumulatory Bieruń rozwija się na polskim rynku poprzez otwieranie coraz większej ilości punktów.

W naszych punktach Akumulatory Bieruń bezpłatnie testujemy akumulatory dla wszystkich naszych klientów, sprawdzamy ładowanie oraz badamy upływ prądu. Bezpłatnie również wymieniamy akumulatory zakupione w naszych punktach. Nasi wyspecjalizowani pracownicy przy wymianie akumulatora Bieruń zajmują się podtrzymaniem prądu w aucie. Ze względu na, to aby komputer i inne systemy nie uległy zresetowaniu oraz kodujemy akumulatory Bieruń przy autach z akumulatorami AGM lub EFB.

Akumulatory do systemów start-stop są specjalnie zaprojektowane, konkretnie tak, aby sprostać wymaganiom tego zaawansowanego systemu, który automatycznie wyłącza i uruchamia silnik w zależności od warunków jazdy, co ma na celu zmniejszenie emisji spalin i oszczędność paliwa. Oto kilka kluczowych cech akumulatorów do systemów start-stop:

  1. Technologia AGM (Absorbent Glass Mat): Akumulatory AGM są powszechnie stosowane w systemach start-stop, ze względu na ich wyższą trwałość i wydajność. Zapewnia to lepszą odporność na wstrząsy, wibracje i głębokie rozładowania, które są typowe dla systemów start-stop.
  2. Pojemność cyklu życiowego: Akumulatory do systemów start-stop bezsprzecznie muszą być zdolne do wielokrotnych rozładowań i ponownych ładowań.
  3. Wysoka moc rozruchowa: Bez wątpienia akumulatory start-stop, niewątpliwie muszą być w stanie uruchamiać silnik po każdym wyłączeniu. Ważne jest, aby miały wystarczającą moc rozruchową.
  4. Adaptacja do zmiennej temperatury: Systemy start-stop mogą być używane w różnych warunkach klimatycznych, niewątpliwie akumulatory do tych systemów muszą być dostosowane do pracy w szerokim zakresie temperatur.
  5. Inteligentne zarządzanie energią: Niektóre akumulatory start-stop wyposażone są w technologie zarządzania energią, które monitorują i optymalizują sposób ładowania i rozładowywania.
  6. Wysoka gwarancja: Warto wybierać akumulatory do systemów start-stop, które oferują długie gwarancje.
  7. Kompatybilność z systemami pojazdu: Przy wyborze akumulatora należy upewnić się, że z jednej strony jest on kompatybilny z systemem start-stop, oraz z drugiej strony z innymi elektronicznymi systemami pojazdu.

Wybór odpowiedniego akumulatora do systemu start-stop jest kluczowy dla niezawodnej pracy tego zaawansowanego systemu. Ma na celu zwiększenie efektywności i ograniczenie emisji spalin.

Kontakt

Zapraszamy do naszego najbliższego punktu sprzedaży akumulatory Specpart Tychy

Nasz punkt sprzedaży znajduje się na ul. Dymarek 39

Jest możliwość kontaktu z naszym punktem poprzez E-mail tychy@specpart.pl lub kontakt telefoniczny 538 427 732

Obecnie posiadamy naszą stronę internetową akumulatoryspecpart.pl na której znajdą państwo najświeższe informacje o promocji na akumulator Tychy ul. Dymarek 39
https://akumulatoryspecpart.pl/product-category/akumulatory/akumulatory-osobowe/
https://akumulatoryspecpart.pl/product-category/akumulatory/akumulatory-ciezarowe-i-autobusowe/

Sprawdź nasze punkty sprzedaży

Mamy największy wybór akumulatorów:

Varta, Centra, Bosch, Zap, Banner, Jenox, Exide, Forse, Grom, Tab, X-PRO, Specbat, Enerblock, Moto Power, Fiamm, Yuasa

Śledź Nasze Social Media

Facebook

Tiktok

Instagram

LinkedIn

Youtube

Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt

Pomoc specjalistów czeka na Ciebie.
(+48) 22 398 82 51

X