Akumulatory Chrzanów

Sklep Specpart z akumulatorami Chrzanów

Posiadamy najlepszy sklep z akumulatorami w Chrzanowie na ul. Partyzantów 11a. W naszym punkcie sprzedaży posiadamy szeroki asortyment akumulatorów znanych i cienionych producentów na rynku światowym takich jak: Centra, Varta, Exide, NeoForce, Grom, X-Pro, Global.

Posiadamy w sprzedaży

Znajdziesz u nas tylko i wyłącznie nowe produkty, wyróżniające się świetnymi parametrami rozruchowymi i żywotnymi, dlatego jesteśmy świadomi, że proponujemy klientom najlepsze akumulatory dostępne na rynku. Nabędziesz u nas akumulatory do samochodów osobowych, jak również ciężarowych, maszyn rolniczych, motocykli oraz sprzętu specjalistycznego aż po skutery, kosiarki i zabawki dla dzieci. Pełna oferta sprzedażowa jest również dostępna na naszej stornie internetowej :

https://akumulatoryspecpart.pl/

Sklep z akumulatorami Chrzanów –  najniższe ceny / Małopolskie

W naszych punktach sprzedaży posiadamy akumulatory najlepszych wiodących producentów.

Cieszymy się ogromnym zaufaniem klientów, którzy wracają do Nas z nowymi zamówieniami. Nasi pracownicy posiadają ogromną wiedze na temat akumulatorów i służą darmową pomocą przy odpowiednim wyborze jak również montażu w Twoim aucie.

Odwieź Nas, a przekonasz się, że jesteśmy najlepsi w swoim fachu

Oferujemy:

W sklepie z akumulatorami Chrzanów podchodzimy do każdego klienta w profesjonalny sposób. Każdy problem z akumulatorem zostanie szybko rozwiązany. Dzięki naszej dużej sieci punktów, masz możliwość znaleźć nasz punkt blisko swego miejsca zamieszkania. Na miejscu akumulatory montowane są przez naszych wykwalifikowanych pracowników. Mamy pewność, że nie zostanie popełniony żaden błąd. Zajmujemy się również utylizacją starego akumulatora. Sprawdzamy ładowanie i pobór prądu w pojeździe.

Nasza firma Specpart z akumulatorami Chrzanów posiada już 65 punktów sprzedaży w całej Polsce.

Akumulatory Chrzanów Specpart

Adres: Partyzantów 11a, 32-500 Chrzanów

Telefon: 780 750 683

https://www.facebook.com/specpartakumulatory

Nasza firma zajmuje się ciągłą sprzedażą i wymianą akumulatorów na naszym lokalnym rynku. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem naszą ofertą, doszliśmy do wniosku, aby jeszcze bardziej ją uatrakcyjnić wprowadzając darmowe pomiary stanu akumulatora oraz kontrolę ładowania w pojeździe. Nasze możliwości są bardzo duże zapewniając satysfakcje i wygodę wszystkim naszym klientom.

W ofercie mamy również prostowniki, testery akumulatorów, przewody rozruchowe oraz, ładowarki do akumulatorów, przetwornice napięcia. Na wszystkie produkty zapewniamy możliwie najdłuższy okres gwarancji, ponieważ jesteśmy pewni ich jakości. W każdym momencie możesz skontaktować się z naszym punktem sprzedaży, gdzie czekają na Ciebie wykwalifikowani pracownicy, którzy chętnie odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania.

Ponadto w naszej ofercie znajdziesz akumulatory do:

  • – samochodów osobowych, ciężarowych,
  • – motocykli, skuterów, quadów,
  • – maszyn rolniczych, budowlanych,
  • – łodzi i kamperów,
  • – zasilaczy awaryjnych UPS,
  • – zabawek elektrycznych,
Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt