Akumulatory Głogów Małopolski

Pora zimowa, za oknem niskie temperatury.Czy masz problem z akumulatorem? Próbujesz odpalić swoje auto, ale jest cisza. Dobrze trafiłeś, w tych okolicznościach przyjdziemy z pomocą.

Akumulatory Głogów Małopolski

Posiadasz auto i masz problemy z akumulatorem,  zapraszamy do naszych punktów sprzedaży. Aktualnie mamy 69 punktów zlokalizowanych w całej Polsce, dodatkowo oferujemy akumulatory najlepszych producentów dostępnych na rynku, takich jak :  Vatra, Centra, DTR, TAB, i wielu innych.

Ponadto, nie możemy pominąć najważniejszej rzeczy, nasz sklep Akumulatory Głogów Małopolski świadczy darmowe usługi montażu akumulatora oraz testowanie obecnych akumulatorów, co więcej prowadzimy kontrole ładowania w pojeździe. Sprzedawane przez nas akumulatory, montujemy w samochodach osobowych, ciężarowych, maszynach rolniczych, budowlanych, motocyklach, kamperach czy też łodziach. Posiadamy także szeroko rozbudowaną ofertę akumulatorów dedykowanych do nowoczesnych aut oraz typu japońskiego.

Sklep z akumulatorami Głogów Małopolski –  najniższe ceny / Podkarpackie

W naszych punktach sprzedaży posiadamy akumulatory najlepszych wiodących producentów.

Cieszymy się ogromnym zaufaniem klientów, którzy wracają do Nas z nowymi zamówieniami. Nasi pracownicy posiadają ogromną wiedze na temat akumulatorów i służą darmową pomocą przy odpowiednim wyborze jak również montażu w Twoim aucie.

Odwieź Nas, a przekonasz się, że jesteśmy najlepsi w swoim fachu

Oferujemy:

W sklepie z akumulatorami Głogów Małopolski podchodzimy do każdego klienta w profesjonalny sposób. Każdy problem z akumulatorem zostanie szybko rozwiązany., dzięki naszej dużej sieci punktów, masz możliwość znaleźć nasz punkt blisko swego miejsca zamieszkania. Na miejscu akumulatory montowane są przez naszych wykwalifikowanych pracowników. Mamy pewność, że nie zostanie popełniony żaden błąd. Zajmujemy się również utylizacją starego akumulatora. Sprawdzamy ładowanie i pobór prądu w pojeździe.

Najbliższe punkty sprzedaży to

  1. Akumulatory Rzeszów Specpart

Adres: Krakowska 12a, 35-111 Rzeszów

tel:606 547 276

https://www.facebook.com/specpartakumulatory

Ponadto w naszej ofercie znajdziesz akumulatory do:

  • – samochodów osobowych, ciężarowych,
  • – motocykli, skuterów, quadów,
  • – maszyn rolniczych, budowlanych,
  • – łodzi i kamperów,
  • – zasilaczy awaryjnych UPS,
  • – zabawek elektrycznych,
Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt