Akumulatory Hajnówka

Masz problem z akumulatorem? Nie możesz odpalić swego auta. Dotychczas nie występowały żadne problemy. W tych okolicznościach przyjdziemy z pomocą.

Akumulatory Hajnówka

Problemy z akumulatorem, jeśli kiedykolwiek się pojawią zapraszamy do naszych punktów sprzedaży. Aktualnie mamy ponad 63 punkty zlokalizowane w całej Polsce. Ponadto oferujemy akumulatory najlepszych producentów na przykład Vatra, Centra, DTR, TAB, i wielu innych.

W przeciwieństwie do innych, nasz sklep Akumulatory Hajnówka świadczy darmowe usługi montażu akumulatora oraz testowanie obecnych akumulatorów, oraz kontrole ładowania w pojeździe. Sprzedawane przez nas akumulatory, montujemy w samochodach osobowych wraz z potrzymaniem prądu, ciężarowych, maszynach rolniczych, budowlanych, motocyklach, kamperach czy też łodziach. Posiadamy także szeroko rozbudowaną ofertę akumulatorów żelowych, typów azjatyckich, AGM, EFB i wiele innych .

Sklep z akumulatorami Hajnówka- najniższe ceny / Podlaskie

Przede wszystkim na chwilę obecną nie posiadamy w Hajnówce naszego punktu sprzedaży. Prędzej czy później zapewne powstanie decyzja o jego otwarciu. W chwili obecnej zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie posiadamy akumulatory w konkurencyjnych cenach.

Oferujemy:

W sklepie z akumulatorami Hajnówka podchodzimy do każdego klienta w profesjonalny sposób. Każdy problem z akumulatorem zostanie szybko rozwiązany, dzięki naszej dużej sieci punktów masz możliwość znaleźć nasz punku blisko swego miejsca zamieszkania. Na miejscu akumulatory montowane są przez naszych wykwalifikowanych pracowników. Mamy pewność że nie zostanie popełniony żaden błąd. Zajmujemy się również utylizacją starego akumulatora. Sprawdzamy ładowanie i pobór prądu w pojeździe.

Najbliższe punkty sprzedaży to:

  1. Akumulatory Białystok Specpart

Adres: Władysława Wysockiego 2, 15-167 Białystok

tel: 604 599 714

https://www.facebook.com/specpartakumulatory

2. Akumulatory Białystok Specpart

adres: al. Jana Pawła II 59, 15-704 Białystok

tel:604 599 472

https://www.facebook.com/specpartakumulatory

3. Akumulatory Białystok Specpart

adres: Generała Józefa Hallera 4, C.H Stokrotka, 15-814 Białystok

tel:606 379 628

https://www.facebook.com/specpartakumulatory

Ponadto w naszej ofercie znajdziesz akumulatory do:

  • – samochodów osobowych, ciężarowych,
  • – motocykli, skuterów, quadów,
  • – maszyn rolniczych, budowlanych,
  • – łodzi i kamperów,
  • – zasilaczy awaryjnych UPS,
  • – zabawek elektrycznych,

Akumulatory Hajnówka – podlaskie – produkty najwyższej jakości