Akumulatory Kamiennik Wielki

Akumulatory Kamiennik Wielki

Akumulatory trakcyjne

Nasza firma Specpart powstała wiele lat temu i prężnie rozwija swoją działalność na rynku akumulatorów. Specjalizujemy się przede wszystkim w sprzedaży w formie detalicznej i hurtowej akumulatorów w ponad 70 punktach sprzedaży w całej Polsce.

Akumulatory Kamiennik Wielki posiadamy najlepsze akumulatory na polskim rynku. Firma Akumulatory Kamiennik Wielki rozwija się na polskim rynku poprzez otwieranie coraz większej ilości punktów.

W naszych punktach Akumulatory Kamiennik Wielki bezpłatnie testujemy akumulatory dla wszystkich naszych klientów, sprawdzamy ładowanie oraz badamy upływ prądu. Bezpłatnie również wymieniamy akumulatory zakupione w naszych punktach. Nasi wyspecjalizowani pracownicy przy wymianie Akumulatory Kamiennik Wielki zajmują się podtrzymaniem prądu w aucie tak aby komputer i inne systemy nie uległy zresetowaniu oraz kodujemy akumulatory Kamiennik Wielki przy autach z akumulatorami AGM lub EFB.

Akumulatory trakcyjne to rodzaj akumulatorów, które są zaprojektowane do zasilania pojazdów elektrycznych oraz innych urządzeń, które wymagają dużych ilości energii elektrycznej.

Są one powszechnie stosowane w pojazdach takich jak wózki widłowe, samochody golfowe, pojazdy magazynowe oraz w innych zastosowaniach przemysłowych.

Charakteryzują się one wysoką pojemnością energetyczną oraz zdolnością do szybkiego ładowania i rozładowania. Ponadto są odporne na cykle ładowania i rozładowania, co sprawia, że są idealne do intensywnego użytku w warunkach przemysłowych.

W porównaniu do typowych akumulatorów kwasowo-ołowiowych, akumulatory trakcyjne często, przede wszystkim, wykorzystują technologie takie jak akumulatory żelowe. Akumulatory z elektrolitem wapniowym lub akumulatory litowo-jonowe, poza tym równie ważne że są bardziej wydajne, wytrzymałe i nie wymagają konserwacji.

Ich zastosowanie obejmuje szeroki zakres branż, w tym logistykę, przemysł, rolnictwo oraz transport, gdzie są kluczowym źródłem zasilania dla elektrycznych pojazdów użytkowych.

Kontakt

Zapraszamy do naszego najbliższego punktu sprzedaży akumulatory Specpart Elbląg

Nasz punkt sprzedaży znajduje się na ul. Aleja Grunwaldzka 2C

Jest możliwość kontaktu z naszym punktem poprzez E-mail elblag@specpart.pl lub kontakt telefoniczny 880 888 489

Obecnie posiadamy naszą stronę internetową akumulatoryspecpart.pl na której znajdą państwo najświeższe informacje o promocji na akumulator Elbląg ul. Aleja Grunwaldzka 2C
https://akumulatoryspecpart.pl/product-category/akumulatory/akumulatory-osobowe/
https://akumulatoryspecpart.pl/product-category/akumulatory/akumulatory-ciezarowe-i-autobusowe/

Sprawdź nasze punkty sprzedaży

Mamy największy wybór akumulatorów:

Varta, Centra, Bosch, Zap, Banner, Jenox, Exide, Forse, Grom, Tab, X-PRO, Specbat, Enerblock, Moto Power, Fiamm, Yuasa

Śledź Nasze Social Media

Facebook

Tiktok

Instagram

LinkedIn

Youtube

Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt