Akumulatory Nowe Pole

Akumulatory Nowe Pole

Prostowniki mikroprocesorowe

Nasza firma Specpart powstała wiele lat temu i prężnie rozwija swoją działalność na rynku akumulatorów. Specjalizujemy się przede wszystkim w sprzedaży w formie detalicznej i hurtowej akumulatorów w ponad 70 punktach sprzedaży w całej Polsce.

Akumulatory Nowe Pole posiadamy najlepsze akumulatory na polskim rynku. Specpart firma Akumulatory Nowe Pole rozwija się na polskim rynku poprzez otwieranie coraz większej ilości punktów.

W naszych punktach Specpart Akumulatory Nowe Pole bezpłatnie testujemy akumulatory dla wszystkich naszych klientów, sprawdzamy ładowanie oraz badamy upływ prądu. Bezpłatnie również wymieniamy akumulatory zakupione w naszych punktach. Nasi wyspecjalizowani pracownicy przy wymianie Specpart Akumulatory Nowe Pole zajmują się podtrzymaniem prądu w aucie tak aby komputer i inne systemy nie uległy zresetowaniu oraz kodujemy akumulatory Specpart Nowe Pole przy autach z akumulatorami AGM lub EFB.

Prostownik mikroprocesorowy to rodzaj prostownika, który wykorzystuje wbudowany mikroprocesor do monitorowania i sterowania procesem ładowania akumulatora. Oferuje on wiele zalet w porównaniu do tradycyjnych prostowników:

  1. Precyzyjne sterowanie ładowaniem: Dzięki mikroprocesorowi prostownik może precyzyjnie monitorować napięcie i prąd ładowania, mianowicie pozwala to na optymalne dopasowanie parametrów ładowania do konkretnego typu i stanu akumulatora.
  2. Zróżnicowane profile ładowania: Prostowniki mikroprocesorowe często oferują różne profile ładowania, na przykład jak ładowanie szybkie.  Ładowanie równoważące, dodatkowo ładowanie pulsacyjne. Dzięki temu można ładować akumulatory o różnych charakterystykach w sposób optymalny.
  3. Ochrona przed uszkodzeniami: Prostowniki mikroprocesorowe są zazwyczaj wyposażone w liczne funkcje bezpieczeństwa, takie jak zabezpieczenie przed przeciążeniem, przepięciem, przegrzaniem czy odwróconą polaryzacją. Dzięki temu chronią one akumulator przed uszkodzeniami wynikającymi z niewłaściwego ładowania.
  4. Możliwość diagnostyki: Niektóre prostowniki mikroprocesorowe posiadają funkcje diagnostyczne, które pozwalają na monitorowanie stanu akumulatora oraz wykrywanie ewentualnych problemów z jego działaniem.
  5. Łatwość obsługi: Dzięki zaawansowanej technologii mikroprocesorowej, prostowniki te są zazwyczaj łatwe w obsłudze i wyposażone w czytelne wyświetlacze, które umożliwiają śledzenie postępu ładowania oraz wybór odpowiednich ustawień.

Prostowniki mikroprocesorowe są często wybierane przez profesjonalistów i entuzjastów, którzy cenią sobie precyzję, efektywność i bezpieczeństwo procesu ładowania akumulatorów.

Kontakt

Zapraszamy do naszego najbliższego punktu sprzedaży akumulatory Specpart Elbląg

Nasz punkt sprzedaży znajduje się na ul. Aleja Grunwaldzka 2C

Jest możliwość kontaktu z naszym punktem poprzez E-mail elblag@specpart.pl lub kontakt telefoniczny 880 888 489

Obecnie posiadamy naszą stronę internetową akumulatoryspecpart.pl na której znajdą państwo najświeższe informacje o promocji na akumulator Elbląg ul. Aleja Grunwaldzka 2C
https://akumulatoryspecpart.pl/product-category/akumulatory/akumulatory-osobowe/
https://akumulatoryspecpart.pl/product-category/akumulatory/akumulatory-ciezarowe-i-autobusowe/

Sprawdź nasze punkty sprzedaży

Mamy największy wybór akumulatorów:

Varta, Centra, Bosch, Zap, Banner, Jenox, Exide, Forse, Grom, Tab, X-PRO, Specbat, Enerblock, Moto Power, Fiamm, Yuasa

Śledź Nasze Social Media

Facebook

Tiktok

Instagram

LinkedIn

Youtube

Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt