Akumulatory Planowa Specpart

Akumulatory Planowa Specpart

Akumulatory wysokonapięciowe

Nasza firma Specpart powstała wiele lat temu i prężnie rozwija swoją działalność na rynku akumulatorów. Specjalizujemy się przede wszystkim w sprzedaży w formie detalicznej i hurtowej akumulatorów w ponad 86 punktach sprzedaży w całej Polsce.

Akumulatory Planowa Specpart, posiadamy najlepsze akumulatory na polskim rynku. Firma Akumulatory Planowa Specpart, rozwija się na polskim rynku poprzez otwieranie coraz większej ilości punktów.

W naszych punktach Akumulatory Planowa Specpart bezpłatnie testujemy akumulatory dla wszystkich naszych klientów, sprawdzamy ładowanie oraz badamy upływ prądu. Bezpłatnie również wymieniamy akumulatory zakupione w naszych punktach. Nasi wyspecjalizowani pracownicy przy wymianie Akumulatory Planowa Specpart zajmują się podtrzymaniem prądu w aucie tak aby komputer i inne systemy nie uległy zresetowaniu oraz kodujemy Akumulatory Planowa przy autach z akumulatorami AGM lub EFB.

Akumulatory wysokonapięciowe. To akumulatory, których napięcie nominalne jest wyższe niż standardowe 12 woltów. Stosowane w większości pojazdów samochodowych. Przede wszystkim, są wykorzystywane w pojazdach elektrycznych, oraz pojazdach hybrydowych z wtyczką, gdzie potrzebne jest większe napięcie do zasilania silników elektrycznych.

Najczęstsze typy akumulatorów wysokonapięciowych to:

  1. Akumulatory litowo-jonowe: Są one przede wszystkim, powszechnie wykorzystywane w pojazdach elektrycznych i hybrydowych. Ze względu na swoją wysoką gęstość energii, długowieczność i niską wagę.
  2. Akumulatory niklowo-metalowo-hybrydowe: Są szeroko stosowane w starszych modelach pojazdów hybrydowych z wtyczką i hybrydowych. Stopniowo zastępowane przez akumulatory litowo-jonowe.
  3. Akumulatory ołowiowo-kwasowe (SLA) wysokonapięciowe: Czasami stosowane w niektórych aplikacjach wysokonapięciowych. Zazwyczaj są one cięższe i mniej wydajne niż akumulatory litowo-jonowe.

Kontakt

Zapraszamy do naszego najbliższego punktu sprzedaży akumulatory Specpart Biała Podlaska ul. Artyleryjska 14

Nasze punkty sprzedaży znajdują się na ul. Artyleryjska 14

Jest możliwość kontaktu z naszym punktem poprzez E-mail bialapodlaska@specpart.pl lub kontakt telefoniczny 696 688 157

Obecnie posiadamy naszą stronę internetową akumulatoryspecpart.pl na której znajdą państwo najświeższe informacje o promocji na akumulator Biała Podlaska
https://akumulatoryspecpart.pl/product-category/akumulatory/akumulatory-osobowe/
https://akumulatoryspecpart.pl/product-category/akumulatory/akumulatory-ciezarowe-i-autobusowe/

Sprawdź nasze punkty sprzedaży

Mamy największy wybór akumulatorów:

Varta, Centra, Bosch, Zap, Banner, Jenox, Exide, Forse, Grom, Tab, X-PRO, Specbat, Enerblock, Moto Power, Fiamm, Yuasa

Śledź Nasze Social Media

Facebook

Tiktok

Instagram

LinkedIn

Youtube

Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt
X