Akumulatory Siedliska Specpart

Akumulatory Siedliska Specpart

Akumulatory niskonapięciowe

Nasza firma Specpart powstała wiele lat temu i prężnie rozwija swoją działalność na rynku akumulatorów. Specjalizujemy się przede wszystkim w sprzedaży w formie detalicznej i hurtowej akumulatorów w ponad 86 punktach sprzedaży w całej Polsce.

Akumulatory Siedliska Specpart, posiadamy najlepsze akumulatory na polskim rynku. Firma Akumulatory Siedliska Specpart, rozwija się na polskim rynku poprzez otwieranie coraz większej ilości punktów.

W naszych punktach Akumulatory Siedliska Specpart bezpłatnie testujemy akumulatory dla wszystkich naszych klientów, sprawdzamy ładowanie oraz badamy upływ prądu. Bezpłatnie również wymieniamy akumulatory zakupione w naszych punktach. Nasi wyspecjalizowani pracownicy przy wymianie Akumulatory Siedliska Specpart zajmują się podtrzymaniem prądu w aucie tak aby komputer i inne systemy nie uległy zresetowaniu oraz kodujemy Akumulatory Siedliska przy autach z akumulatorami AGM lub EFB.

Akumulatory niskonapięciowe to akumulatory, których napięcie nominalne jest niższe niż standardowe 12 woltów. Zazwyczaj są one stosowane w urządzeniach przenośnych, systemach alarmowych, systemach zasilania awaryjnego, narzędziach elektrycznych oraz innych urządzeniach. W konsekwencji, wymagają one mniejszego napięcia niż pojazdy lub urządzenia zasilane z sieci energetycznej.

Najczęściej spotykanymi typami akumulatorów niskonapięciowych są:

  1. Akumulatory litowo-polimerowe (Li-Po): Akumulatory Li- Po są popularne, przede wszystkim, w urządzeniach przenośnych. Na przykład, w takich jak smartfony, tablety, laptopy i kamery. Ze względu, na swoją wysoką gęstość energii i niską wagę.
  2. Akumulatory litowo-jonowe (Li-Ion): Akumulatory Li-lon stosowane są, przede wszystkim, w urządzeniach przenośnych. Na przykład, takich jak smartfony, laptopy, aparaty fotograficzne, elektronarzędzia i inne.  W związku z zaletami w zakresie gęstości energii i długowieczności.
  3. Akumulatory ołowiowo-kwasowe (SLA) niskonapięciowe: Są one często stosowane w systemach zasilania awaryjnego, systemach alarmowych, oświetleniu awaryjnym, systemach UPS i innych zastosowaniach, gdzie wymagane jest napięcie poniżej 12 woltów.
  4. Akumulatory niklowo-metalowo-hybrydowe (NiMH) niskonapięciowe: Są one stosowane w niektórych narzędziach elektrycznych, zabawkach, lampach, słuchawkach bezprzewodowych i innych urządzeniach.

Kontakt

Zapraszamy do naszego najbliższego punktu sprzedaży akumulatory Specpart Szeligi ul. Wojska Polskiego 23c

Nasze punkty sprzedaży znajdują się na ul. Wojska Polskiego 23c

Jest możliwość kontaktu z naszym punktem poprzez E-mail elk@specpart.pl lub kontakt telefoniczny 668 411 294

Obecnie posiadamy naszą stronę internetową akumulatoryspecpart.pl na której znajdą państwo najświeższe informacje o promocji na akumulator Ełk
https://akumulatoryspecpart.pl/product-category/akumulatory/akumulatory-osobowe/
https://akumulatoryspecpart.pl/product-category/akumulatory/akumulatory-ciezarowe-i-autobusowe/

Sprawdź nasze punkty sprzedaży

Mamy największy wybór akumulatorów:

Varta, Centra, Bosch, Zap, Banner, Jenox, Exide, Forse, Grom, Tab, X-PRO, Specbat, Enerblock, Moto Power, Fiamm, Yuasa

Śledź Nasze Social Media

Facebook

Tiktok

Instagram

LinkedIn

Youtube

Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt
X