Opublikowany w: Aktualności

Akumulatory Opole

Akumulatory Opole

Akumulatory wapniowo – wapniowe CA- CA

Nasza firma Specpart powstała wiele lat temu i prężnie rozwija swoją działalność na rynku akumulatorów. Specjalizujemy się przede wszystkim w sprzedaży w formie detalicznej i hurtowej akumulatorów w ponad 70 punktach sprzedaży w całej Polsce.

Akumulatory Opole posiadamy najlepsze akumulatory na polskim rynku. Firma Akumulatory Opole rozwija się na polskim rynku poprzez otwieranie coraz większej ilości punktów.

W naszych punktach Akumulatory Opole  bezpłatnie testujemy akumulatory dla wszystkich naszych klientów, sprawdzamy ładowanie oraz badamy upływ prądu. Bezpłatnie również wymieniamy akumulatory zakupione w naszych punktach. Nasi wyspecjalizowani pracownicy przy wymianie akumulatora Opole zajmują się podtrzymaniem prądu w aucie tak aby komputer i inne systemy nie uległy zresetowaniu oraz kodujemy akumulatory Opole przy autach z akumulatorami AGM lub EFB.

Akumulatory CA-CA (Calcium-Calcium) są jednymi z najpopularniejszych rodzajów akumulatorów używanych w pojazdach. Oto kilka cech charakterystycznych akumulatorów CA-CA:

  1. Konstrukcja kalcowa: Akumulatory CA-CA wykorzystują technologię kalcową zarówno w anodzie, jak i katodzie. Oznacza to, że zarówno dodatni, jak i ujemny biegun akumulatora zawierają kalc jako składnik aktywny.
  2. Brak konieczności uzupełniania wody: Akumulatory CA-CA są zwykle bezobsługowe, co oznacza, że nie wymagają regularnego uzupełniania wodą elektrolitu. Mają one zamknięte obudowy, które zapobiegają wyciekom elektrolitu.
  3. Niska samo-rozładowywanie: Akumulatory CA-CA charakteryzują się niższym poziomem samo-rozładowywania w porównaniu do starszych typów akumulatorów. Oznacza to, że mogą one dłużej zachowywać naładowanie, nawet gdy nie są używane przez dłuższy czas.
  4. Wysoka wydajność rozruchowa: Dzięki zastosowaniu technologii kalcowej, akumulatory CA-CA oferują wysoką moc rozruchową, co jest istotne dla skutecznego rozruchu silnika, zwłaszcza w zimnych warunkach.
  5. Trwałość: Akumulatory CA-CA są znane z ich trwałości i długiej żywotności, z pewnością będą one służyć przez wiele lat przy odpowiedniej konserwacji i użytkowaniu.
  6. Niski koszt: Akumulatory CA-CA są zwykle dostępne w przystępnych cenach, co czyni je atrakcyjnym wyborem dla konsumentów, którzy szukają solidnego akumulatora w rozsądnej cenie.

Kontakt

Zapraszamy do naszego najbliższego punktu sprzedaży akumulatory Specpart Opole

Nasz punkt sprzedaży znajduje się na ul. Jerzego I Ryszarda Kowalczyków 9A

Jest możliwość kontaktu z naszym punktem poprzez E-mail opole@specpart.pl lub kontakt telefoniczny 888 666 735

Obecnie posiadamy naszą stronę internetową akumulatoryspecpart.pl na której znajdą państwo najświeższe informacje o promocji na akumulator Opole ul. Jerzego I Ryszarda Kowalczyków 9A
https://akumulatoryspecpart.pl/product-category/akumulatory/akumulatory-osobowe/
https://akumulatoryspecpart.pl/product-category/akumulatory/akumulatory-ciezarowe-i-autobusowe/

Sprawdź nasze punkty sprzedaży

Mamy największy wybór akumulatorów:

Varta, Centra, Bosch, Zap, Banner, Jenox, Exide, Forse, Grom, Tab, X-PRO, Specbat, Enerblock, Moto Power, Fiamm, Yuasa

Śledź Nasze Social Media

Facebook

Tiktok

Instagram

LinkedIn

Youtube

 

Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt