Opublikowany w: Aktualności

Akumulatory Poznań

Akumulatory Poznań.

Akumulatory Ciężarowe.

Nasza firma Specpart powstała wiele lat temu i prężnie rozwija swoją działalność na rynku akumulatorów. Specjalizujemy się przede wszystkim w sprzedaży w formie detalicznej i hurtowej akumulatorów w ponad 70 punktach sprzedaży w całej Polsce

Akumulatory Poznań posiadamy najlepsze akumulatory na polskim rynku. Firma Akumulatory Poznań rozwija się na polskim rynku poprzez otwieranie coraz większej ilości punktów.

W naszych punktach Akumulatory Poznań bezpłatnie testujemy akumulatory dla wszystkich naszych klientów, sprawdzamy ładowanie oraz badamy upływ prądu. Bezpłatnie również wymieniamy akumulatory zakupione w naszych punktach. Nasi wyspecjalizowani pracownicy przy wymianie akumulatora Poznań zajmują się podtrzymaniem prądu w aucie tak aby komputer i inne systemy nie uległy zresetowaniu oraz kodujemy akumulatory Poznań przy autach z akumulatorami AGM lub EFB.

Akumulatory ciężarowe są stosowane w szerokim zakresie zastosowań, od pojazdów komercyjnych po urządzenia przemysłowe i systemy zasilania awaryjnego. Oto kilka cech charakterystycznych akumulatorów ciężarowych:

  1. Wysoka pojemność: Akumulatory ciężarowe mają dużą pojemność, warto zauważyć, że są zdolne do przechowywania dużej ilości energii elektrycznej. Dzięki temu są one idealne do zasilania pojazdów komercyjnych, jak ciężarówki, autobusy oraz maszyny budowlane, które potrzebują dużego zapasu energii.
  2. Konstrukcja ołowiowa: Większość akumulatorów ciężarowych opiera się na tradycyjnej konstrukcji ołowiowej, gdzie elektrolit jest zanurzony w kwasie i oddzielony od ołowianych płyt separatorami.
  3. Wysoka moc rozruchowa: W zależności od zastosowania, akumulatory ciężarowe mogą być dostępne z różnymi poziomami mocy rozruchowej. Ważne jest, aby wybrać akumulator o odpowiedniej mocy, która zapewni skuteczny rozruch silnika w warunkach zimowych lub w trudnych warunkach terenowych.
  4. Trwałość: Akumulatory ciężarowe są zaprojektowane, aby wytrzymać trudne warunki pracy, w tym wibracje, wstrząsy i ekstremalne temperatury. Warto zauważyć że mają one solidną konstrukcję, która sprawia, że są one bardziej trwałe i niezawodne w porównaniu do standardowych akumulatorów samochodowych.
  5. Różne rozmiary i kształty: Akumulatory ciężarowe są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, dlatego można je było dopasować do różnych rodzajów pojazdów i urządzeń przemysłowych.
  6. Zastosowania awaryjne: W niektórych przypadkach akumulatory ciężarowe są używane jako zasilanie awaryjne w systemach UPS (Uninterruptible Power Supply) czy systemach zasilania dla telekomunikacji i przemysłu.
  7. Konserwacja: Podobnie jak w przypadku innych akumulatorów, konserwacja akumulatorów ciężarowych obejmuje szereg prac: po pierwsze regularne sprawdzanie poziomu elektrolitu, po drugie czyszczenie zacisków i po trzecie utrzymanie prawidłowego stanu naładowania.

Akumulatory ciężarowe są niezbędne do zasilania różnych rodzajów pojazdów komercyjnych i przemysłowych oraz do zapewnienia niezawodnego zasilania w przypadku awarii prądu. Ważne jest, aby wybrać odpowiedni akumulator odpowiedni do konkretnego zastosowania, uwzględniając pojemność, moc rozruchową oraz warunki pracy.

Kontakt

Zapraszamy do naszego najbliższego punktu sprzedaży akumulatory Specpart Poznań

Nasz punkt sprzedaży znajduje się na ul. Gromadzka 34

Jest możliwość kontaktu z naszym punktem poprzez E-mail poznan@specpart.pl lub kontakt telefoniczny 535 239 597

Obecnie posiadamy naszą stronę internetową akumulatoryspecpart.pl na której znajdą państwo najświeższe informacje o promocji na akumulator Poznań ul. Gromadzka 34.

https://akumulatoryspecpart.pl/product-category/akumulatory/akumulatory-osobowe/

https://akumulatoryspecpart.pl/product-category/akumulatory/akumulatory-ciezarowe-i-autobusowe/

Sprawdź nasze punkty sprzedaży

Mamy największy wybór akumulatorów:

Varta, Centra, Bosch, Zap, Banner, Jenox, Exide, Forse, Grom, Tab, X-PRO, Specbat, Enerblock, Moto Power, Fiamm, Yuasa

Śledź Nasze Social Media

Facebook

Tiktok

Instagram

LinkedIn

Youtube

Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt

Pomoc specjalistów czeka na Ciebie.
(+48) 22 398 82 51

X