Akumulatory Rzeszów posiadamy najlepsze akumulatory w mieście.
Opublikowany w: Aktualności

Akumulatory Rzeszów posiadamy najlepsze akumulatory w mieście.

Punkt sprzedaży akumulatorów Specpart Rzeszów

Zapraszamy do naszego punktu sprzedaży akumulatorów Specpart w Rzeszowie. Znajdujemy się przy ul. Krakowska 12A , wokół nas znajduje się wiele miejsc parkingowych. Nasz lokalny punkt sprzedaży Specpart akumulatory w Rzeszowie oferuje szeroki wybór akumulatorów najlepszych producentów światowych marek.

Asortyment produktów Specpart Rzeszów

W naszym punkcie sprzedaży akumulatorów Specpart Rzeszów posiadamy bardzo duży wybór akumulatorów dostępnych do każdego modelu pojazdów, motocykla, łodzi, maszyn i ciągników rolniczych oraz akumulatory do pojazdów ciężarowych.

W sprzedaży posiadamy akumulatory Rzeszów  największych światowych producentów akumulatorów takich jak Varta, Exide, DTR, Global, Tab i wielu innych.

Oferowane przez nas akumulatory posiadają wysoką jakość, niezawodność i trwałość.

Doradztwo techniczne

W naszym punkcie sprzedaży pracują najlepsi fachowcy którzy są również doradcami technicznymi. Przed zakupem akumulatora dokonają szczegółowego wywiadu z Państwem.

Dzięki uzyskanym informacjom na temat rodzaju pojazdu lub urządzenia, parametrów technicznych, oczekiwanego czasu pracy, wymagań dotyczących marki dobiorą najlepszy akumulator.

Podpowiedzą również, jak dbać o akumulator w sezonie jesienno- zimowym i wiosenno- letnim aby był sprawy przez wiele lat.

Usługi dodatkowe

Jako jedyni w mieście oferujemy w naszym punkcie sprzedaży akumulatorów Specpart Rzeszów

  • darmowy montaż akumulatorów,
  • testowanie akumulatorów,
  • recykling starych akumulatorów itp.

Na wyposażeniu naszego punktu Rzeszów mamy profesjonalny sprzęt i narzędzia których używanych w sklepie do przeprowadzania tych usług.

Kontakt z Specpart Rzeszów

Zapraszamy do naszego punktu sprzedaży akumulatory w Rzeszowie. Nasz punkt sprzedaży akumulatory znajduje się przy ul. Krakowska 12A.

Możesz z nami skontaktować się na kilka sposobów:

  • po pierwsze przyjechać bezpośrednio do naszego punktu. https://akumulatoryspecpart.pl/punkty-sprzedazy/
  • po drugie skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem telefonu 606 547 276 w celu uzyskania dodatkowych informacji o promocji na akumulatory Rzeszów, lub umówienia się na wizytę w sklepie
  • po trzecie pisząc e-mail rzeszow@specpart.pl dostaniesz wiadomość z naszą ofertą akumulatorów.

Posiadamy również naszą stronę internetową, https://akumulatoryspecpart.pl/  na której znajdą państwo najświeższe informacje o promocji akumulatorów w Rzeszowie na ul. Szosa Lubicka 133F

Warto znaleźć chwilę wolnego czasu i przyjechać do nas, a przy tym skorzystać z darmowego testu akumulatora. To nic nie kosztuje, a może uratować Was z nieprzyjemnych sytuacji. Posiadamy akumulatory wielu znanych producentów i podchodzimy do każdego klienta indywidualnie z wielkim szacunkiem.

Sprawdź nasze punkty sprzedaży

Mamy największy wybór akumulatorów:

Varta, Centra, Bosch, Zap, Banner, Jenox, Exide, Forse, Grom, Tab, X-PRO, Specbat, Enerblock, Moto Power, Fiamm, Yuasa

Śledź Nasze Social Media

Facebook

Tiktok

Instagram

LinkedIn

Youtube

Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt

Pomoc specjalistów czeka na Ciebie.
(+48) 22 398 82 51

X