Opublikowany w: Aktualności

Darmowy dowóz i montaż akumulatora Katowice

Darmowy dowóz i montaż akumulatora Katowice

Nasza firma Specpart powstała wiele lat temu i prężnie rozwija swoją działalność na rynku akumulatorów. Specjalizujemy się przede wszystkim w sprzedaży w formie detalicznej i hurtowej akumulatorów w ponad 70 punktach sprzedaży w całej Polsce.

Specpart akumulatory Katowice posiadamy najlepsze akumulatory na polskim rynku. Firma Specpart akumulatory Kraków rozwija się na polskim rynku poprzez otwieranie coraz większej ilości punktów. Posiadamy darmowy dowóz i montaż akumulatora Katowice.

W naszych punktach Specpart akumulatory Katowice bezpłatnie testujemy akumulatory dla wszystkich naszych klientów, sprawdzamy ładowanie oraz badamy upływ prądu. Bezpłatnie również wymieniamy akumulatory zakupione w naszych punktach, a także oferujemy darmowy dowóz akumulatora w mieście Katowice. Nasi wyspecjalizowani pracownicy przy wymianie Specpart akumulatory Katowice zajmują się podtrzymaniem prądu w aucie tak aby komputer i inne systemy nie uległy zresetowaniu oraz kodujemy akumulatory Katowice przy autach z akumulatorami AGM lub EFB.

Dowóz akumulatora to usługa, którą oferujemy w mieście Katowice zupełnie darmowo. Służymy pomocą w dostarczeniu nowego akumulatora bezpośrednio pod wyznaczone miejsce na przykład do domu, pracy lub innego wskazanego przez klienta punktu. Ofertę dedykujemy w szczególności dla klientów którzy są pozbawieni możliwości osobistego przyjazdu do naszego punktu sprzedaży w Katowice.

Szczegóły dowozu akumulatora w mieście Katowice:

Oferujemy darmową dostawę na terenie miasta Katowice, oraz do 30 km poza terenem miasta, w przeciwieństwie do naszej konkurencji. Nie pobieramy żadnych dodatkowych kosztów, jedynym kosztem jest tylko zakup akumulatora. Najlepszym wyjściem jest kontakt z naszym punktem sprzedaży w Katowicach w celu umówienia się, na konkretny termin oraz godzinę i miejsce dostawy. Posiadamy wykwalifikowanych pracowników którzy fachowo i profesjonalnie wymienią akumulator w skazanym przez klienta miejscu. Przy zakupie akumulatora możesz oddać nam swój stary, a my przekażemy go do partnera specjalizującego się w recyklingu. Dzięki temu uda się ponownie odzyskać materiały które posłużą do produkcji nowych akumulatorów, a niebezpieczne substancje zostaną profesjonalnie zneutralizowane bez szkody na środowisku.

Dojazd z wymianą akumulatora u klienta realizuje punkt Specpart Katowice

ul. Generała Zygmunta Waltera- Jankego 107

Kontakt

Zapraszamy do naszego najbliższego punktu sprzedaży akumulatory Specpart Katowice

Nasz punkt sprzedaży znajduje się na  ul. Generała Zygmunta Waltera- Jankego 107

Jest możliwość kontaktu z naszym punktem poprzez E-mail katowice2@specpart.pl lub kontakt telefoniczny 600 056 229

Obecnie posiadamy naszą stronę internetową akumulatoryspecpart.pl na której znajdą państwo najświeższe informacje o promocji na akumulator Katowice ul. Generała Zygmunta Waltera- Jankego 107
https://akumulatoryspecpart.pl/product-category/akumulatory/akumulatory-osobowe/
https://akumulatoryspecpart.pl/product-category/akumulatory/akumulatory-ciezarowe-i-autobusowe/

Sprawdź nasze punkty sprzedaży

Mamy największy wybór akumulatorów:

Varta, Centra, Bosch, Zap, Banner, Jenox, Exide, Forse, Grom, Tab, X-PRO, Specbat, Enerblock, Moto Power, Fiamm, Yuasa

Śledź Nasze Social Media

Facebook

Tiktok

Instagram

LinkedIn

Youtube

Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt