Jaki akumulator Kalisz? Specpart
Opublikowany w: Aktualności

Jaki akumulator Kalisz?

Jaki akumulator Kalisz?

Jaki akumulator Kalisz? – Akumulatory ołowiowo-kwasowe

Jaki akumulator Kalisz? Nasza firma Akumulatory Kalisz Specpart Aleja Wojska Polskiego 150 dostarcza akumulatory kwasowo-ołowiowe do różnych pojazdów. Staramy się zaspakajać potrzeby wszystkich naszych klientów, oferując w sprzedaży pełną gamę akumulatorów samochodowych, rolniczych, ciężarowych, do aut azjatyckich, zasilaczy UPS i wiele innych.

Najpopularniejszym akumulatorem jest akumulator kwasowo-ołowiowy, czyli tzw. akumulator konwencjonalny, tradycyjny. Oferujemy najwięcej modeli tego typu, jako że maja one bardzo wszechstronne zastosowanie.

W klasycznym akumulatorze jest płynny elektrolit w postaci kwasu siarkowego. Pokrywa on wszystkie wewnętrzne elementy akumulatora, które są umieszczone w szczelnej obudowie. Wszystkie nasze akumulatory kwasowo- ołowiowe mają zastosowanie w rożnego rodzaju autach, zaczynając od tych podstawowych, na tych bardziej wymagających kończąc. Są one w stanie sprostać bardzo dużemu zapotrzebowaniu energetycznemu. Potrafią także stale dostarczać najwyższą moc rozruchową nawet w najtrudniejszych warunkach pracy.

Akumulatory EFB i AGM – Jaki akumulator Kalisz?

EFB i AGM to nowsze technologie akumulatorów, które mają zwiększony prąd rozruchowy i dłuższą żywotność. Nadają się do samochodów z systemem start-stop. Akumulatory AGM nadają się do najbardziej rozbudowanych systemów z rekuperacją energii hamowania.

Akumulatory do skuterów i motocykli

Mamy w ofercie akumulatory do motocykli klasyczne oraz AGM. W przypadku motocykli ważne jest aby dokładnie znać model motocykla i dokładne wymiary akumulatora, jako że akumulatory o tych samych pojemnościach mogą mieć różne wymiary. Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży, gdzie sprzedawcy pomogą dobrać odpowiedni akumulator. Pośród tych modeli znajdą się też takie, które można zastosować w skuterach.

Rolnicze i ciężarowe akumulatory kwasowo-ołowiowe – Jaki akumulator Kalisz?

Posiadamy w sprzedaży wysokiej jakości akumulatory do maszyn rolniczych oraz samochodów ciężarowych, które zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić dłuższą żywotność, oporność na korozję i niezawodny rozruch silnika w każdych warunkach pogodowych.

Posiadamy akumulatory bezobsługowe z grubszymi płytami, posiadające dużą moc rozruchową wykorzystujące najnowsze technologie przeciwpożarowe.

Akumulatory głębokiego rozładowania

Akumulatory głębokiego rozładowania to specjalne akumulatory do zastosowania w kamperach i łodziach, które są przystosowane do rozładowania do niskiego poziomu. W przypadku zwykłego akumulatora następuje jego nieodwracalne uszkodzenie, akumulator głębokiego rozładowania bez problemu naładuje się z niskiego poziomu.

Nie ważne czy szukasz akumulatora posiadającego dużą moc rozruchową, czy standardowego, a może akumulatora do głębokich rozładowań, nasz punkt sprzedaży Specpart w Kalisz Aleja Wojska Polskiego 150 służy pomocą w doborze odpowiedniego akumulatora. Na pewno znajdziesz go u nas Specpart Kalisz.

Akumulatory specjalistyczne

Posiadamy akumulatory różnego typu które znajdują zastosowanie w systemach alarmowych, zasilaczach UPS, zabawkach.

Ponadto, posiadamy w sprzedaży akumulatory bezobsługowe w których zastosowano hermetycznie zamknięte wieczko, które pozwala na krótkotrwałe przechylanie do 90°.

W naszym punkcie sprzedaży Specpart akumulatory Kalisz znajdującym się przy Aleja Wojska Polskiego 150, oprócz baterii oferujemy doradztwo przy doborze odpowiedniego akumulatora. Udzielimy fachowych porad jak zadbać o akumulator, aby służył nam przez długi czas. Dlatego zapraszamy do naszego punktu sprzedaży akumulatory Specpart Kalisz znajdującym się przy Aleja Wojska Polskiego 150. Oferujemy szeroki asortyment akumulatorów. Jest to przede wszystkim pełna gama akumulatorów do samochodów osobowych, jak również ciężarowych, maszyn rolniczych, motocykli, sprzętu specjalistycznego aż po skutery, kosiarki i zabawki dla dzieci. W naszej placówce mamy najtańsze akumulatory Kalisz.

Oferujemy akumulatory:

 • do samochodów osobowych
  • klasyczne
  • AGM Start – Stop
  • EFB Start – Stop
 • ciężarowe i autobusowe
 • rolnicze
 • do łodzi, kamperów i przyczep
 • trakcyjne, głębokiego rozładowania
 • motocyklowe
  • klasyczne
  • AGM
 • do UPS
 • przemysłowe
 • do alarmów
 • do zabawek, samochodzików
 • do kosiarek

W naszej sprzedaży oprócz akumulatorów mamy inne produkty motoryzacyjne:

akumulatory, oleje, prostowniki,

Oferujemy usługi takie jak wymiana akumulatora i pomiar parametrów elektrycznych samochodu.

Sprawdź nasze punkty sprzedaży.

Mamy największy wybór akumulatorów:

varta  exide zap jenox  Centra, Bosch, Forse, Grom, Tab, X-PRO, Specbat, Moto Powerbanner enerblock fiamm yuasa

Więcej info: https://pl.wikipedia.org/wiki/Kalisz

Summary
Article Name
Jaki akumulator wybrać?
Description
Jaki akumulator Kalisz wybrać? Oferujemy akumulatory do każdego typu pojazdu - osobowe, ciężarowe, moto i specjalistyczne.
Author
Publisher Name
Specpart
Publisher Logo
Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt