Jaki akumulator Łódź Aleja Włókniarzy? Specpart
Opublikowany w: Aktualności

Jaki akumulator Łódź Aleja Włókniarzy?

Jaki akumulator Łódź Aleja Włókniarzy?

Jaki akumulator Łódź Aleja Włókniarzy? – Akumulatory ołowiowo-kwasowe

Jaki akumulator Łódź Aleja Włókniarzy? Nasza firma Akumulatory Łódź Aleja Włókniarzy Specpart Aleja Włókniarzy 225 dostarcza akumulatory kwasowo-ołowiowe do różnych pojazdów. Staramy się zaspakajać potrzeby wszystkich naszych klientów, oferując w sprzedaży pełną gamę akumulatorów samochodowych, rolniczych, ciężarowych, do aut azjatyckich, zasilaczy UPS i wiele innych.

Po pierwsze najpopularniejszym akumulatorem jest akumulator kwasowo-ołowiowy, czyli tzw. akumulator konwencjonalny, tradycyjny. Oferujemy najwięcej modeli tego typu, jako że maja one bardzo wszechstronne zastosowanie.

Po drugie w klasycznym akumulatorze jest płynny elektrolit w postaci kwasu siarkowego. Pokrywa on wszystkie wewnętrzne elementy akumulatora, które są umieszczone w szczelnej obudowie. Wszystkie nasze akumulatory kwasowo- ołowiowe mają zastosowanie w rożnego rodzaju autach, zaczynając od tych podstawowych, na tych bardziej wymagających kończąc. Są one w stanie sprostać bardzo dużemu zapotrzebowaniu energetycznemu. Potrafią także stale dostarczać najwyższą moc rozruchową nawet w najtrudniejszych warunkach pracy.

Akumulatory EFB i AGM – Jaki akumulator Łódź Aleja Włókniarzy?

Po trzecie i najważniejsze EFB i AGM to nowsze technologie akumulatorów, które mają zwiększony prąd rozruchowy i dłuższą żywotność. Nadają się do samochodów z systemem start-stop. Akumulatory AGM nadają się do najbardziej rozbudowanych systemów z rekuperacją energii hamowania.

Akumulatory do skuterów i motocykli

Ponadto mamy w ofercie akumulatory do motocykli klasyczne oraz AGM. W przypadku motocykli ważne jest aby dokładnie znać model motocykla i dokładne wymiary akumulatora, jako że akumulatory o tych samych pojemnościach mogą mieć różne wymiary. Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży, gdzie sprzedawcy pomogą dobrać odpowiedni akumulator. Pośród tych modeli znajdą się też takie, które można zastosować w skuterach.

Rolnicze i ciężarowe akumulatory kwasowo-ołowiowe – Jaki akumulator Łódź Aleja Włókniarzy?

Posiadamy w sprzedaży wysokiej jakości akumulatory do maszyn rolniczych oraz samochodów ciężarowych, które zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić dłuższą żywotność, oporność na korozję i niezawodny rozruch silnika w każdych warunkach pogodowych.

Co więcej posiadamy akumulatory bezobsługowe z grubszymi płytami, posiadające dużą moc rozruchową wykorzystujące najnowsze technologie przeciwpożarowe.

Akumulatory głębokiego rozładowania

Akumulatory głębokiego rozładowania to specjalne akumulatory do zastosowania w kamperach i łodziach, które są jednocześnie przystosowane do rozładowania do niskiego poziomu. W przypadku zwykłego akumulatora następuje jego nieodwracalne uszkodzenie, akumulator głębokiego rozładowania bez problemu naładuje się z niskiego poziomu.

Nie ważne czy szukasz akumulatora posiadającego dużą moc rozruchową, czy standardowego, a może akumulatora do głębokich rozładowań, nasz punkt sprzedaży Specpart Łódź Aleja Włókniarzy 225 służy pomocą w doborze odpowiedniego akumulatora. Na pewno znajdziesz go u nas Specpart Łódź Aleja Włókniarzy.

Akumulatory specjalistyczne

Przede wszystkim posiadamy akumulatory różnego typu które znajdują zastosowanie w systemach alarmowych, zasilaczach UPS, zabawkach.

Ponadto, posiadamy w sprzedaży akumulatory bezobsługowe w których zastosowano hermetycznie zamknięte wieczko, które pozwala na krótkotrwałe przechylanie do 90°.

W naszym punkcie sprzedaży Specpart akumulatory Łódź Aleja Włókniarzy znajdującym się przy Aleja Włókniarzy 225, oprócz baterii oferujemy doradztwo przy doborze odpowiedniego akumulatora. Udzielimy fachowych porad jak zadbać o akumulator, aby służył nam przez długi czas. Dlatego zapraszamy do naszego punktu sprzedaży akumulatory Specpart Łódź znajdującym się przy Aleja Włókniarzy 225. Oferujemy szeroki asortyment akumulatorów. Jest to przede wszystkim pełna gama akumulatorów do samochodów osobowych, jak również ciężarowych, maszyn rolniczych, motocykli, sprzętu specjalistycznego aż po skutery, kosiarki i zabawki dla dzieci. W naszej placówce mamy najtańsze akumulatory Łódź Aleja Włókniarzy 225.

Oferujemy akumulatory:

 • do samochodów osobowych
  • klasyczne
  • AGM Start – Stop
  • EFB Start – Stop
 • ciężarowe i autobusowe
 • rolnicze
 • do łodzi, kamperów i przyczep
 • trakcyjne, głębokiego rozładowania
 • motocyklowe
  • klasyczne
  • AGM
 • do UPS
 • przemysłowe
 • do alarmów
 • do zabawek, samochodzików
 • Ado kosiarek

W naszej sprzedaży oprócz akumulatorów mamy inne produkty motoryzacyjne:

akumulatory, oleje, prostowniki,, zasilacze

Oferujemy usługi takie jak wymiana akumulatora i pomiar parametrów elektrycznych samochodu.

Sprawdź nasze punkty sprzedaży.

Mamy największy wybór akumulatorów:

varta  exide zap jenox  Centra, Bosch, Forse, Grom, Tab, X-PRO, Specbat, Moto Powerbanner enerblock fiamm yuasa

Więcej info: https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%81%C3%B3d%C5%BA

Summary
Article Name
Jaki akumulator wybrać?
Description
Jaki akumulator Łódź Aleja Włókniarzy wybrać? Oferujemy akumulatory do każdego typu pojazdu - osobowe, ciężarowe, moto i specjalistyczne.
Author
Publisher Name
Specpart
Publisher Logo
Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt