Jaki akumulator Łódź Broniewskiego? Specpart
Opublikowany w: Aktualności

Jaki akumulator Łódź Broniewskiego?

Jaki akumulator Łódź Broniewskiego?

Jaki akumulator Łódź Broniewskiego? – Akumulatory ołowiowo-kwasowe

Jaki akumulator Łódź Broniewskiego? Nasza firma Akumulatory Łódź Broniewskiego Specpart ul. Broniewskiego 2 paw. 23 dostarcza akumulatory kwasowo-ołowiowe do różnych pojazdów. Staramy się zaspakajać potrzeby wszystkich naszych klientów, oferując w sprzedaży pełną gamę akumulatorów samochodowych, rolniczych, ciężarowych, do aut azjatyckich, zasilaczy UPS i wiele innych.

Najpopularniejszym akumulatorem jest akumulator kwasowo-ołowiowy, czyli tzw. akumulator konwencjonalny, tradycyjny. Oferujemy najwięcej modeli tego typu, jako że maja one bardzo wszechstronne zastosowanie.

W klasycznym akumulatorze jest płynny elektrolit w postaci kwasu siarkowego. Pokrywa on wszystkie wewnętrzne elementy akumulatora, które są umieszczone w szczelnej obudowie. Wszystkie nasze akumulatory kwasowo- ołowiowe mają zastosowanie w rożnego rodzaju autach, zaczynając od tych podstawowych, na tych bardziej wymagających kończąc. Są one w stanie sprostać bardzo dużemu zapotrzebowaniu energetycznemu. Potrafią także stale dostarczać najwyższą moc rozruchową nawet w najtrudniejszych warunkach pracy.

Akumulatory EFB i AGM – Jaki akumulator Łódź Broniewskiego?

EFB i AGM to nowsze technologie akumulatorów, które mają zwiększony prąd rozruchowy i dłuższą żywotność. Nadają się do samochodów z systemem start-stop. Akumulatory AGM nadają się do najbardziej rozbudowanych systemów z rekuperacją energii hamowania.

Akumulatory do skuterów i motocykli

Mamy w ofercie akumulatory do motocykli klasyczne oraz AGM. W przypadku motocykli ważne jest aby dokładnie znać model motocykla i dokładne wymiary akumulatora, jako że akumulatory o tych samych pojemnościach mogą mieć różne wymiary. Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży, gdzie sprzedawcy pomogą dobrać odpowiedni akumulator. Pośród tych modeli znajdą się też takie, które można zastosować w skuterach.

Rolnicze i ciężarowe akumulatory kwasowo-ołowiowe – Jaki akumulator Łódź Broniewskiego?

Posiadamy w sprzedaży wysokiej jakości akumulatory do maszyn rolniczych oraz samochodów ciężarowych, które zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić dłuższą żywotność, oporność na korozję i niezawodny rozruch silnika w każdych warunkach pogodowych.

Posiadamy akumulatory bezobsługowe z grubszymi płytami, posiadające dużą moc rozruchową wykorzystujące najnowsze technologie przeciwpożarowe.

Akumulatory głębokiego rozładowania

Akumulatory głębokiego rozładowania to specjalne akumulatory do zastosowania w kamperach i łodziach, które są przystosowane do rozładowania do niskiego poziomu. W przypadku zwykłego akumulatora następuje jego nieodwracalne uszkodzenie, akumulator głębokiego rozładowania bez problemu naładuje się z niskiego poziomu.

Nie ważne czy szukasz akumulatora posiadającego dużą moc rozruchową, czy standardowego, a może akumulatora do głębokich rozładowań, nasz punkt sprzedaży Specpart Łódź ul. Broniewskiego 2 paw. 23 służy pomocą w doborze odpowiedniego akumulatora. Na pewno znajdziesz go u nas Specpart Łódź Broniewskiego.

Akumulatory specjalistyczne

Posiadamy akumulatory różnego typu które znajdują zastosowanie w systemach alarmowych, zasilaczach UPS, zabawkach.

Ponadto, posiadamy w sprzedaży akumulatory bezobsługowe w których zastosowano hermetycznie zamknięte wieczko, które pozwala na krótkotrwałe przechylanie do 90°.

W naszym punkcie sprzedaży Specpart akumulatory Łódź Broniewskiego znajdującym się przy ul. Broniewskiego 2 paw. 23, oprócz baterii oferujemy doradztwo przy doborze odpowiedniego akumulatora. Udzielimy fachowych porad jak zadbać o akumulator, aby służył nam przez długi czas. Dlatego zapraszamy do naszego punktu sprzedaży akumulatory Specpart Łódź Broniewskiego znajdującym się przy ul. Broniewskiego 2 paw. 23. Oferujemy szeroki asortyment akumulatorów. Jest to przede wszystkim pełna gama akumulatorów do samochodów osobowych, jak również ciężarowych, maszyn rolniczych, motocykli, sprzętu specjalistycznego aż po skutery, kosiarki i zabawki dla dzieci. W naszej placówce mamy najtańsze akumulatory Łódź Broniewskiego.

Oferujemy akumulatory:

 • do samochodów osobowych
  • klasyczne
  • AGM Start – Stop
  • EFB Start – Stop
 • ciężarowe i autobusowe
 • rolnicze
 • do łodzi, kamperów i przyczep
 • trakcyjne, głębokiego rozładowania
 • motocyklowe
  • klasyczne
  • AGM
 • do UPS
 • przemysłowe
 • do alarmów
 • do zabawek, samochodzików
 • Ado kosiarek

W naszej sprzedaży oprócz akumulatorów mamy inne produkty motoryzacyjne:

akumulatory, oleje, prostowniki,

Oferujemy usługi takie jak wymiana akumulatora i pomiar parametrów elektrycznych samochodu.

Sprawdź nasze punkty sprzedaży.

Mamy największy wybór akumulatorów:

varta  exide zap jenox  Centra, Bosch, Forse, Grom, Tab, X-PRO, Specbat, Moto Powerbanner enerblock fiamm yuasa

Więcej info: https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%81%C3%B3d%C5%BA

Summary
Article Name
Jaki akumulator wybrać?
Description
Jaki akumulator Łódź Broniewskiego wybrać? Oferujemy akumulatory do każdego typu pojazdu - osobowe, ciężarowe, moto i specjalistyczne.
Author
Publisher Name
Specpart
Publisher Logo
Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt