Siedlce akumulatory - gdzie sprawdzić akumulator przed podróżą? Specpart
Opublikowany w: Aktualności

Siedlce akumulatory – gdzie sprawdzić akumulator przed podróżą?

Siedlce akumulatory – gdzie sprawdzić akumulator przed podróżą?

Siedlce akumulatory – Czy warto sprawdzić akumulator Siedlce przed podróżą? Jest to często zadawane pytanie, ale aby zapobiec awarii auta na drodze, koniecznie musimy go sprawdzić. Dlatego, w naszym punkcie sprzedaży w Siedlcach na ul. Rynkowej 10 oferujemy darmowy test akumulatora oraz sprawdzamy czy jest poprawnie ładowany.

W naszym punkcie  sprzedaży Specpart Siedlce znajdującym się na ul. Rynkowej 10 dostaniecie różnego rodzaje akumulatory.

Wybór na rynku motoryzacyjnym jest bardzo szeroki i ostatecznie decyzja w wyborze może być bardzo trudna. W naszym punkcie sprzedaży Specpart Siedlce, znajdującym się na ul. Rynkowej 10, czekają na ciebie wykwalifikowani sprzedawcy, którzy pomogą dokonać odpowiedniego zakupu.

Zapobiegaj awariom na drodze przed wyjazdem na wakacje – Siedlce akumulatory.

Lato jest już w pełni i sezon urlopowy dla wielu z nas właśnie się zaczął. Duża część z nas wybiera się na długie wakacyjne wyjazdy. Wielu z nas będzie podróżować samochodem. Pogoda w końcu zaczyna dopisywać, bagaże są już spakowane i każdy jest już myślami na wakacjach. Próbujemy odpalić samochód – stoimy, nic nie działa. Ostatnią rzeczą jakiej byśmy potrzebowali w tym momencie jest awaria akumulatora. Dlatego szczególnie przed rozpoczęciem większej podróży należy zwrócić szczególną uwagę na stan baterii. Najczęściej do ich awarii dochodzi w skrajnych temperaturach, nie tylko w zimie, ale także latem!

Możemy odczuć skutki słabiej działającego akumulatora Siedlce z wielu różnych powodów.

W czasie upałów wielu kierowców ustawia klimatyzator na pełną prędkość działania. W samochodzie znajdują się również inne pobierające bardzo dużą ilość energii urządzenia, takie jak nawigacja, ładowarki do telefonów i duże kolorowe wyświetlacze. Dodatkowo bardzo mocno obciążają one baterię. Często podczas postoju w korkach, przy niskich prędkościach obrotowych silnika, alternator nie może zapewnić wystarczającej mocy. W tym momencie do gry wchodzi akumulator Siedlce, który zapewnia brakującą energię dla pojazdu i wszystkich akcesoriów.

Zły wpływ temperatury na akumulator – Siedlce akumulatory.

Temperatura otoczenia ma krytyczne znaczenie dla żywotności akumulatora.

Optymalna temperatura dla akumulatora samochodowego to 20°C. Gdy temperatura zewnętrzna znacznie wzrośnie powyżej tej wartości, reakcja elektrochemiczna i korozja akumulatora ulegną przyspieszeniu. W rezultacie bateria może się szybciej rozładowywać, a słaba bateria może nie wystarczyć na długie lata eksploatacji. Dlatego przed rozpoczęciem wakacji dobrze jest sprawdzić akumulator Siedlce, aby upewnić się, że działa on prawidłowo.

W naszym punkcie sprzedaży Specpart Siedlce znajdującym się na ul. Rynkowej 10, oprócz baterii oferujemy doradztwo przy doborze odpowiedniego akumulatora. Udzielimy fachowych porad jak zadbać o akumulator aby służył nam przez długi czas. Dlatego zapraszamy do naszego punktu sprzedaży akumulatory Specpart Siedlce znajdującym się na ul. Rynkowej 10. Oferujemy szeroki asortyment akumulatorów. Jest to przede wszystkim pełna gama akumulatorów do samochodów osobowych, jak również ciężarowych, maszyn rolniczych, motocykli oraz sprzętu specjalistycznego aż po skutery, kosiarki i zabawki dla dzieci. W naszej placówce mamy najtańsze akumulatory Siedlce.

Oferujemy akumulatory:

 • do samochodów osobowych
  • klasyczne
  • AGM Start – Stop
  • EFB Start – Stop
 • ciężarowe i autobusowe
 • rolnicze
 • do łodzi, kamperów i przyczep
 • trakcyjne, głębokiego rozładowania
 • motocyklowe
  • klasyczne
  • AGM
 • do UPS
 • przemysłowe
 • do alarmów
 • do zabawek, samochodzików
 • Ado kosiarek

W naszej sprzedaży oprócz akumulatorów mamy inne produkty motoryzacyjne:

akumulatory, oleje, prostowniki,, zasilacze

Oferujemy usługi takie jak wymiana akumulatora i pomiar parametrów elektrycznych samochodu.

Sprawdź nasze punkty sprzedaży.

Mamy największy wybór akumulatorów:

varta  exide zap jenox  Centra, Bosch, Forse, Grom, Tab, X-PRO, Specbat, Moto Powerbanner enerblock fiamm yuasa

Więcej info: https://pl.wikipedia.org/wiki/Siedlce

Summary
Gdzie sprawdzić akumulator przed podróżą?
Article Name
Gdzie sprawdzić akumulator przed podróżą?
Description
Siedlce akumulatory - gdzie sprawdzić akumulator przed dłuższa podróżą? Co zrobić aby uniknąć przykrej niespodzianki w trakcie podróży?
Author
Publisher Name
Specpart
Publisher Logo
Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt