Opublikowany w: Aktualności

Specpart Łódź Bałuty punkt sprzedaży akumulatorów ul. Brzezińska 18

Specpart Łódź Bałuty punkt sprzedaży akumulatorów ul. Brzezińska 18

Specpart Łódź Bałuty punkt sprzedaży znajduje się na ul. Brzezińskiej 18. Nasz lokalny punkt sprzedaży Specpart Łódź akumulatory oferuje szeroki wybór akumulatorów w Łodzi znajdujący się na ul. Brzezińskiej 18.

Specpart Łódź Bałuty – Historia

Początki powstania naszego punktu sprzedaży akumulatorów Specpart Łódź Bałuty,były dość trudne, duża konkurencja na rynku zmusiła nas do motywacji i ciężkiej pracy. Od tego czasu minęło wiele lat, nasze doświadczenie i wiedza na temat akumulatorów Łódź Bałuty stale się powiększa. Na naszym lokalnym rynku w Łodzi na ul. Brzezińskiej 18 wyrobiliśmy sobie pewną renomę, zaufało nam już tysiące klientów cieszących się fachową poradą i odpowiednim doborem akumulatora.

Asortyment produktów

W naszym punkcie sprzedaży akumulatorów Specpart Łódź znajdziecie szeroki asortyment akumulatorów dostępnych do każdego samochodu, motocykla, łodzi, maszyn i ciągników rolniczych oraz akumulatory do pojazdów ciężarowych.

W sprzedaży posiadamy akumulatory Łódź wielu światowych producentów takich jak Varta, Exide, DTR, Global, Tab i wielu innych. Sprzedawane przez nas akumulatory cieszą się na naszym lokalnym rynku wysoką jakością, niezawodnością i trwałością.

Doradztwo techniczne

Nasi pracownicy są również doradcami technicznymi, którzy przed zakupem akumulatora przeprowadzą z Państwem wywiad, aby uzyskać informacje na temat rodzaju pojazdu lub urządzenia, parametrów technicznych, oczekiwanego czasu pracy, wymagań dotyczących marki.

W ten sposób nasi wykwalifikowani pracownicy, którzy posiadają ogromną wiedzę na temat akumulatorów, dobiorą najlepszy akumulator według Państwa oczekiwań. Podpowiedzą również jak dbać o akumulator w sezonie jesienno- zimowym i wiosenno- letnim aby był sprawy przez wiele lat.

Usługi dodatkowe

Oferujemy również w naszym punkcie sprzedaży akumulatorów Specpart Łódź Bałuty darmowy montaż akumulatorów, testowanie akumulatorów, recykling starych akumulatorów itp. Posiadamy profesjonalny sprzęt i narzędzia których używamy w sklepie do przeprowadzania tych usług.

Specpart Łódź Bałuty – Dostępność i lokalizacja

Punkt sprzedaży akumulatory Specpart Łódź Bałuty znajdujący się na ul. Brzezińska 18 jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 18:00 oraz również w soboty od godz 9:00 do 14:00. Posiadamy łatwy i wygodny dostęp do naszego punktu oraz dogodny parking z miejscami dla klientów.

Specpart Łódź Bałuty – Kontakt

Zapraszamy do naszego punktu sprzedaży akumulatory Łódź Bałuty. Nasz punkt sprzedaży akumulatory Łódź znajduje się na ul. Brzezińskiej 18

Można również kontaktować się z nami telefonicznie pod numerem telefonu +48 696 738 377  w celu uzyskania dodatkowych informacji o promocji na akumulatory Łódź, lub umówienia się na wizytę w sklepie, bądź e-mail lodz@specpart.pl. Posiadamy również naszą stronę internetową, akumulatoryspecpart.pl. na której znajdą państwo najświeższe informacje o promocji Łódź na akumulator.

Warto znaleźć chwilę wolnego czasu i przyjechać do nas, skorzystać z darmowego testowania akumulatora Łódź Bałuty, to nic nie kosztuje, a może uratować nas z nieprzyjemnych sytuacji. Posiadamy akumulatory wielu znanych producentów i podchodzimy do każdego klienta indywidualnie z wielkim szacunkiem.

Sprawdź nasze punkty sprzedaży

Mamy największy wybór akumulatorów:

Varta, Centra, Bosch, Zap, Banner, Jenox, Exide, Forse, Grom, Tab, X-PRO, Specbat, Enerblock, Moto Power, Fiamm, Yuasa

Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej info:

https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%81%C3%B3d%C5%BA

Summary
Article Name
Specpart Łódź Bałuty punkt sprzedaży akumulatorów ul. Brzezińska 18
Description
Specpart Łódź Bałuty ul. Brzezińska 18 - Specpart zajmuje się sprzedażą  i wymianą akumulatorów w Łodzi i innych miastach Polski.
Author
Publisher Name
Specpart
Publisher Logo
Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt