Opublikowany w: Aktualności

Włocławek Południe Kaliska Punkt Sprzedaży Akumulatorów Specpart

Włocławek Południe Kaliska punkt sprzedaży akumulatorów Specpart

Włocławek Południe Kaliska Specpart we Włocławku znajduje się w dzielnicy Południe. Nasz lokalny punkt sprzedaży Specpart Włocławek akumulatory oferuje szeroki wybór akumulatorów we Włocławku znajdujący się na ul. Kaliska 61

Włocławek Południe Kaliska 61 – Historia

Włocławek Południe Kaliska jest nowym i niedawno otwartym punktem sprzedaży. Jesteśmy punktem, który został otwarty z myślą o Was drodzy klienci. Posiadamy w naszej ofercie wielu znanych producentów akumulatorów, takich jak Varta, Exide, Centra, Tab, Grom. Nasza firma Specpart akumulatory wyrobiłą sobie pewną renomę, zaufało nam już, tysiące klientów cieszących się fachową poradą i odpowiednim doborem akumulatora.

Asortyment produktów

W naszym punkcie Specpart znajdziecie szeroki asortyment akumulatorów dostępnych do każdego samochodu, motocykla, łodzi, maszyn i ciągników rolniczych oraz akumulatory do pojazdów ciężarowych.

W sprzedaży posiadamy akumulatory Włocławek wielu światowych producentów takich jak Varta, Exide, DTR, Global, Tab i wielu innych. Sprzedawane przez nas akumulatory cieszą się na naszym lokalnym rynku wysoką jakością, niezawodnością i trwałością.

Doradztwo techniczne

Nasi pracownicy są również doradcami technicznymi, którzy przed zakupem akumulatora przeprowadzą z Państwem wywiad, aby uzyskać informacje na temat rodzaju pojazdu lub urządzenia, parametrów technicznych, oczekiwanego czasu pracy, wymagań dotyczących marki.

W ten sposób nasi wykwalifikowani pracownicy, którzy posiadają ogromną wiedzę na temat akumulatorów, dobiorą najlepszy akumulator według Państwa oczekiwań. Podpowiedzą również jak dbać o akumulator w sezonie jesienno- zimowym i wiosenno- letnim aby był sprawy przez wiele lat.

Włocławek Południe Kaliska 61 – Usługi dodatkowe

Oferujemy również w naszym punkcie sprzedaży akumulatorów Specpart Włocławek darmowy montaż akumulatorów, testowanie akumulatorów, recykling starych akumulatorów itp. Posiadamy profesjonalny sprzęt i narzędzia których używamy w sklepie do przeprowadzania tych usług.

Włocławek Południe Kaliska 61 – Dostępność i lokalizacja

Włocławek Południe Kaliska 61 Specpart jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00 oraz również w soboty od godz 9:00 do 14:00. Posiadamy łatwy i wygodny dostęp do naszego punktu oraz dogodny parking z miejscami dla klientów.

Włocławek Południe Kaliska 61 – Kontakt

Zapraszamy do naszego nowo otwartego punktu sprzedaży akumulatory Włocławek. Nasz punkt sprzedaży akumulatory Włocławek znajduje się na ul. Kaliska 61

Można również kontaktować się z nami telefonicznie pod numerem telefonu +48 888 725 246  w celu uzyskania dodatkowych informacji o promocji na akumulatory Włocławek. Umówienia się na wizytę w sklepie, bądź e-mail wloclawek@specpart.pl.  Posiadamy również naszą stronę internetową, akumulatoryspecpart.pl. na której znajdą państwo najświeższe informacje o promocji Włocławek na akumulator Kaliska 61.

Warto znaleźć chwilę wolnego czasu i przyjechać do nas. Skorzystać z darmowego testowania akumulatora Włocławek, to nic nie kosztuje, a może uratować nas z nieprzyjemnych sytuacji. Posiadamy akumulatory wielu znanych producentów i podchodzimy do każdego klienta indywidualnie z wielkim szacunkiem.

Sprawdź nasze punkty sprzedaży

Mamy największy wybór akumulatorów:

Varta, Centra, Bosch, Zap, Banner, Jenox, Exide, Forse, Grom, Tab, X-PRO, Specbat, Enerblock, Moto Power, Fiamm, Yuasa

Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej info:

https://pl.wikipedia.org/wiki/W%C5%82oc%C5%82awek

Summary
Article Name
Włocławek Południe Kaliska punk Sprzedaży Akumulatorów Specpart
Description
Włocławek Południe Kaliska 61 - Specpart zajmuje się sprzedażą  i wymianą akumulatorów w Włocławek i innych miastach Polski.
Author
Publisher Name
Specpart
Publisher Logo
Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt

Pomoc specjalistów czeka na Ciebie.
(+48) 22 398 82 51

X