Opublikowany w: Aktualności

Akumulatory Varta do każdego rodzaju auta

Akumulatory Varta do każdego rodzaju auta

Akumulatory Polska Sieć Motoryzacyjna „Specpart” Sp. z o. o. prowadzi sprzedaż oraz wyminę akumulatorów wysokiej jakości akumulatorów. Zapewniamy darmową dostawę wymianę akumulatora na miejscu. Nasi wykwalifikowani pracownicy dokonują darmowych wymian akumulatora.  Co więcej oferujemy akumulatory typu przemysłowego m.in. do: wózków inwalidzkich i widłowych, łodzi, kosiarek, a nawet zabawek dla dzieci. Ponadto wśród asortymentu klienci mogą znaleźć prostowniki, kable rozruchowe.

Sprzedaż akumulatorów – Nasza misja

Akumulatory „Specpart” to dynamicznie rozwijana sieć ogólnopolskiej sprzedaży. Jest to także idea stworzenia miejsc przyjaznych Klientowi. Każdy znajdzie produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb a także pomocną dłoń profesjonalnie wyszkolonego personelu. Co więcej za naprawdę rozsądną cenę.

Akumulatory Specpart oferujemy tanie akumulatory, które można kupić za pośrednictwem naszej strony, a także w jednym z naszych sklepów stacjonarnych, gdzie czeka na Ciebie wykwalifikowana kadra pracownicza. Posiadamy w naszych punktach Specpart najtańsze akumulatory.

Coraz nowsze technologie zastosowane w produkcji akumulatorów rozruchowych dają bardzo duży wachlarz wyboru, lecz coraz bardziej przyczyniają się do błędnych doborów przy wymianie. Trudną dla nas sytuacją jest gdy zamontowany obecnie akumulator w aucie był już przez kogoś wymieniany. W naszych punktach sprzedaży Specpart  nie popełniamy takich błędów i zdecydowanie montujemy akumulatory zgodnie ze specyfikacją.

Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać firmy Varta produkującej akumulatory które są bardzo popularne wśród kierowców. Firma działa nie przerwanie od ponad 130 lat, przez ten okres zdobyła ogromne doświadczenie w produkcji akumulatorów, które są najwyższej jakości i służą we wszystkich rodzajów samochodów. Montujemy we wszystkich rodzajach aut, od klasycznych z podstawowym wyposażeniem, do aut z systemami Start- Stop, jak i bogato wyposażonych w systemy komfortu. Akumulatory Varta dostępne są we wszystkich naszych punktach sprzedaży na terenie Polski.

Akumulatory Varta Silver Dynamic AGM 

Akumulator Varta AGM dedukujemy do najbardziej zaawansowanych technologicznie pojazdów. Akumulatory Specpart Varta AGM przystosowane są do pracy cyklicznej, która daje możliwość wielorazowego ładowania i rozładowywania bez utraty parametrów.

Akumulatory Varta Silver Dynamic 

Akumulator Varta Silver Dynamic posiadają wyjątkową skuteczność rozruchową, dedykujemy je do aut które pracują w trudnych warunkach pogodowych. Posiadają wysoką pojemność rezerwową które czynią akumulator Specpart Varta produktem numer 1. Dedukujemy go do nowych samochodów o dużej pojemności i mocy silnika, z dużą ilością odbiorników energii.

Akumulatory VARTA Blue Dynamic EFB 

Z akumulatorami Specpart Varta Blue Dynamic EFB możesz spodziewać się niezawodnej pracy przez długi czas. Dlatego dedykujemy je do aut wyposażonych w dużą ilość odbiorników jak i wyposażonych w podstawowy system Start-Stop. Varta Blue Dynamic EFB cechują się dwukrotnie większą wytrzymałością cykliczną, dlatego zostały zaprojektowane na dwa razy więcej uruchomień silnika, niż standardowy akumulator.

Akumulatory VARTA Blue Dynamic

Akumulatory Specpart Varta Blue Dynamic to akumulatory klasy standard o podwyższonych parametrach startowych. Dedykujemy te akumulatory do aut o standardowym wyposażeniu.

Akumulatory Specpart Varta – gdzie kupić?

Nasze stacjonarne punkty sprzedaży Specpart, znajdują się już w Twoim mieście . Oferujemy szeroki asortyment akumulatorów. Jest to przede wszystkim pełna gama akumulatorów do samochodów osobowych, jak również ciężarowych, maszyn rolniczych, motocykli oraz sprzętu specjalistycznego aż po skutery, kosiarki i zabawki dla dzieci. Właściwy akumulator samochodowy dobrej jakości to jeden z elementów składowych, które decydują o niezawodności samochodu. W naszych placówkach mamy najtańsze akumulatory Varta , zawsze dobieramy najlepszy akumulator do Waszych samochodów spośród naszego bogatego asortymentu. Zasada ta również tyczy się wszystkich Naszych oddziałów.

Nasza strona nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek niedokładne zalecenia.

Pamiętaj – zawsze sprawdzaj specyfikację oryginalnego akumulatora.

Sprawdź nasze punkty sprzedaży

Mamy największy wybór akumulatorów:

Varta, Centra, Bosch, Zap, Banner, Jenox, Exide, Forse, Grom, Tab, X-PRO, Specbat, Enerblock, Moto Power, Fiamm, Yuasa

Śledź Nasze Social Media

Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt
X