Adaptacja akumulatora Białystok
Opublikowany w: Aktualności

Adaptacja akumulatora Białystok

Adaptacja akumulatora Białystok po wymianie START-STOP

Branża motoryzacyjna rozwija się w bardzo szybkim tempie, producenci samochodowi stawiają na coraz to nowsze technologicznie systemy komfortu jak i mechaniczne. Przykładem jest zamiana zwykłego regulatora napięcia, układem mikroprocesorowym występującym w większości aut wyposażonym w system START-STOP. Przy wymianie akumulatora niezbędna jest adaptacja akumulatora poprzez złącze diagnostyczne OBD. W większości przypadków po wstawieniu nowego akumulatora przestają działać rożnego typu systemy odpowiedzialne za ładowanie akumulatora, dlatego ważną czynnością jest wykonanie kodowanie akumulatora Białystok. Sklep z akumulatorami Białystok to 2 lokalizacje akumulatory Białystok Jana Pawła II 59 lok.10, akumulatory Białystok Wysockiego 2 lok.4. Kupując u nas akumulator oferujemy bezpłatna adaptacja akumulatora Białystok.

Od kilkunastu lat spora część samochodów wyposażana jest w pokładowe układy zarządzania energią. Oznacza to, że komputer na bieżąco monitoruje stan naładowania akumulatora i decyduje kiedy i jakim prądem go ładować oraz jeśli akumulator jest słaby, które odbiorniki odłączyć. Bardzo często nie pozwala nam słuchać radia na postoju dłużej nić 1h, ale również podczas jazdy potrafi wyłączać różne odbiorniki. Dzieje się to po to, aby nie zabrakło energii na rozruch, a podczas jazdy na najważniejsze odbiorniki, czyli bezpieczeństwo i prawidłowa praca auta. Zazwyczaj otrzymujemy na wyświetlaczu informację o wyłączeniu poszczególnych odbiorników. Jeśli nie zauważymy tego komunikatu lub się nie pojawił, możemy pomyśleć, że uszkodziła się klimatyzacja, czy radio, a wina leży po stronie uszkodzonego akumulatora.

Akumulatory Specpart do samochodów osobowych

Białystok

Więcej info: https://pl.wikipedia.org/wiki/Bia%C5%82ystok

varta  exide zap jenox  Centra, Bosch, Forse, Grom, Tab, X-PRO, Specbat, Moto Powerbanner enerblock fiamm yuasa

Summary
Article Name
Adaptacja akumulatora Białystok
Description
Adaptacja akumulatora Białystok po wymianie jest kluczowa by instalacja w samochodzie działała prawidłowo. Wykonujemy ją bezpłatnie.
Author
Publisher Name
Specpart
Publisher Logo
Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt

Pomoc specjalistów czeka na Ciebie.
(+48) 22 398 82 51

X