Adaptacja akumulatora Lublin
Opublikowany w: Aktualności

Adaptacja akumulatora Lublin

Adaptacja akumulatora Lublin po wymianie START-STOP

Branża motoryzacyjna rozwija się w bardzo szybkim tempie, producenci samochodowi stawiają na coraz to nowsze technologicznie systemy komfortu jak i mechaniczne. Przykładem jest zamiana zwykłego regulatora napięcia, układem mikroprocesorowym występującym w większości aut wyposażonym w system START-STOP. Przy wymianie akumulatora niezbędna jest adaptacja akumulatora poprzez złącze diagnostyczne OBD . W większości przypadków po wstawieniu nowego akumulatora przestają działać rożnego typu systemy odpowiedzialne za ładowanie akumulatora, dlatego ważną czynnością jest wykonanie kodowanie akumulatora Lublin. Sklep z akumulatorami Lublin to 2 lokalizacje akumulatory Lublin Jutrzenki 10/7a, akumulatory Lublin Kunickiego 129. Kupując u nas akumulator oferujemy bezpłatna adaptacja akumulatora Lublin.

Od kilkunastu lat spora część samochodów wyposażana jest w pokładowe układy zarządzania energią. Oznacza to, że komputer na bieżąco monitoruje stan naładowania akumulatora i decyduje kiedy i jakim prądem go ładować oraz jeśli akumulator jest słaby, które odbiorniki odłączyć. Bardzo często nie pozwala nam słuchać radia na postoju dłużej nić 1h, ale również podczas jazdy potrafi wyłączać różne odbiorniki. Dzieje się to po to, aby nie zabrakło energii na rozruch, a podczas jazdy na najważniejsze odbiorniki, czyli bezpieczeństwo i prawidłowa praca auta. Zazwyczaj otrzymujemy na wyświetlaczu informację o wyłączeniu poszczególnych odbiorników. Jeśli nie zauważymy tego komunikatu lub się nie pojawił, możemy pomyśleć, że uszkodziła się klimatyzacja, czy radio, a wina leży po stronie uszkodzonego akumulatora.

Akumulatory Specpart do samochodów osobowych

Summary
Article Name
Adaptacja akumulatora Lublin
Description
Przy wymianie akumulatora niezbędna jest adaptacja akumulatora poprzez złącze diagnostyczne OBD. W większości przypadków po wstawieniu nowego akumulatora przestają działać rożnego typu systemy odpowiedzialne za ładowanie akumulatora.
Author
Publisher Name
Specpart
Publisher Logo
Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt