adaptacja akumulatora warszawa specpart
Opublikowany w: Aktualności

Adaptacja akumulatora Warszawa

Adaptacja akumulatora Warszawa po wymianie START-STOP

Branża motoryzacyjna rozwija się w bardzo szybkim tempie, producenci samochodowi stawiają na coraz to nowsze technologicznie systemy komfortu jak i mechaniczne. Przykładem jest zamiana zwykłego regulatora napięcia, układem mikroprocesorowym występującym w większości aut wyposażonym w system START-STOP. Przy wymianie akumulatora niezbędna jest adaptacja akumulatora poprzez złącze diagnostyczne OBD. W większości przypadków po wstawieniu nowego akumulatora przestają działać rożnego typu systemy odpowiedzialne za ładowanie akumulatora, dlatego ważną czynnością jest wykonanie kodowanie akumulatora Warszawa. Sklep z akumulatorami Warszawa to 5 lokalizacji akumulatory Warszawa Radzymińska 129/1, akumulatory Warszawa Powstańców Śląskich 124/7, akumulatory Warszawa Aleja Krakowska 153A, akumulatory Warszawa Górczewska 257A, akumulatory Warszawa Aleja Ken 103/U1. Kupując u nas akumulator oferujemy bezpłatna adaptacja akumulatora Warszawa.

Od kilkunastu lat spora część samochodów wyposażana jest w pokładowe układy zarządzania energią. Oznacza to, że komputer na bieżąco monitoruje stan naładowania akumulatora i decyduje kiedy i jakim prądem go ładować oraz jeśli akumulator jest słaby, które odbiorniki odłączyć. Bardzo często nie pozwala nam słuchać radia na postoju dłużej nić 1h, ale również podczas jazdy potrafi wyłączać różne odbiorniki. Dzieje się to po to, aby nie zabrakło energii na rozruch, a podczas jazdy na najważniejsze odbiorniki, czyli bezpieczeństwo i prawidłowa praca auta. Zazwyczaj otrzymujemy na wyświetlaczu informację o wyłączeniu poszczególnych odbiorników. Jeśli nie zauważymy tego komunikatu lub się nie pojawił, możemy pomyśleć, że uszkodziła się klimatyzacja, czy radio, a wina leży po stronie uszkodzonego akumulatora.

Akumulatory Specpart do samochodów osobowych

Summary
Article Name
Adaptacja akumulatora Warszawa
Description
Przy wymianie akumulatora niezbędna jest adaptacja akumulatora poprzez złącze diagnostyczne OBD. W większości przypadków po wstawieniu nowego akumulatora przestają działać rożnego typu systemy odpowiedzialne za ładowanie akumulatora.
Author
Publisher Name
Specpart
Publisher Logo
Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt