Opublikowany w: Aktualności

Akumulator Starogard Gdański

Akumulator Starogard Gdański

Akumulatory Starogard Gdański Polska Sieć Motoryzacyjna „Specpart” Sp. z o. o. prowadzi sprzedaż oraz wyminę akumulatorów wysokiej jakości akumulatorów na terenie Starogardu Gdańskiego. Zapewniamy darmową dostawę i wymianę akumulatora na miejscu. Przed naszym punktem sprzedaży, posiadamy duży parking na którym nasi wykwalifikowani pracownicy dokonują darmowych wymian akumulatora w Starogardzie Gdańskim. Co więcej oferujemy akumulatory typu przemysłowego m.in. do: wózków inwalidzkich i widłowych, łodzi, kosiarek, a nawet zabawek dla dzieci. Ponadto wśród asortymentu klienci mogą znaleźć  prostowniki, kable rozruchowe.

Sprzedaż akumulatorów – Nasza misja

Akumulatory Starogard Gdański „Specpart” to dynamicznie rozwijana sieć ogólnopolskiej sprzedaży. Jest to także idea stworzenia miejsc przyjaznych Klientowi. Każdy znajdzie produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb a także pomocną dłoń profesjonalnie wyszkolonego personelu. Co więcej za naprawdę rozsądną cenę.

Akumulatory Starogard Gdański oferujemy tanie akumulatory w Starogardzie Gdańskim, które można kupić za pośrednictwem naszej strony, a także w jednym z naszych sklepów stacjonarnych, gdzie czeka na Ciebie wykwalifikowana kadra pracownicza. Posiadamy w naszych punktach Specpart najtańsze akumulatory w mieście Starogardzie Gdańskim.

Wybór między tradycyjnym akumulatorem kwasowo-ołowiowym a akumulatorem AGM

Wybór między tradycyjnym akumulatorem kwasowo-ołowiowym a akumulatorem AGM zależy głównie od potrzeb pojazdu oraz warunków eksploatacji. Oto kilka kluczowych różnic, które należy wziąć pod uwagę:

Konstrukcja:

  • Akumulatory kwasowo-ołowiowe mają konstrukcję z płyt ołowiowych zanurzonych w kwasie siarkowym, gdzie elektrolit jest swobodny.
  • Akumulatory AGM wykorzystują maty z włókna szklanego nasączonego elektrolitem, co zapobiega wyciekom i umożliwia większą kontrolę nad dystrybucją kwasu.

Wydajność i trwałość:

  • Akumulatory AGM są zazwyczaj bardziej wydajne i trwałe niż tradycyjne akumulatory kwasowo-ołowiowe.
  • Posiadają one lepszą zdolność do głębokiego rozładowania i szybkiego ładowania, co jest szczególnie ważne w przypadku pojazdów z systemem start-stop lub dużą ilością elektroniki.

Bezpieczeństwo:

  • Akumulatory AGM są mniej podatne na wycieki i mogą być montowane w różnych pozycjach, co zwiększa elastyczność instalacji i zmniejsza ryzyko uszkodzeń wynikających z wycieków. 

Cena:

  • Akumulatory AGM zazwyczaj są droższe niż tradycyjne akumulatory kwasowo-ołowiowe ze względu na bardziej zaawansowaną technologię i wyższą wydajność.

Jeśli potrzebujesz akumulatora o długiej żywotności, lepszej wydajności i większej odporności na głębokie rozładowania oraz cykle ładowania/rozładowania, akumulator AGM może być lepszym wyborem. Jednak jeśli Twoje potrzeby są mniej wymagające lub masz ograniczony budżet, tradycyjny akumulator kwasowo-ołowiowy może być wystarczający. Warto również zawsze kierować się zaleceniami producenta pojazdu.

Akumulatory Starogard Gdański proces wymiany akumulatora w naszych punktach sprzedaży przebiega bardzo sprawnie. Warto zauważyć, że nasi wykwalifikowani pracownicy rozpoczynają, przede wszystkim od darmowego testu akumulatora, sprawdzeniu ładowania. Później, dokonują odpowiedniego doboru akumulatora w Starogardzie Gdańskim według katalogu, tak aby mieć 100% pewność że akumulator jest przeznaczony do danego modelu auta. Wymiana i montaż akumulatora jest darmowy w naszych punktach w Gdyni. Posiadamy w naszych punktach wiele światowych producentów akumulatorów w Starogardzie Gdański, akumulatory posiadamy zawsze świeże.

Starannie dbamy o nasze środowisko, więc przy zakupie nowego akumulatora ,stary akumulator należy zwrócić, w celu utylizacji lub uiścić kaucję 30 zł. Kaucja jest zwracana po zdaniu akumulatora.

Akumulatory Starogard Gdańskim zapraszamy przede wszystkim, do kontaktu z naszymi punktami sprzedaży. Posiadamy specjalne oferty sprzedaży akumulatorów w Starogardzie Gdańskim przygotowane dla Państwa. Zaufało nam już tysiące klientów, o czym świadczą nasze pozytywne opinie, za które bardzo serdecznie dziękujemy. Staramy się szybko i bezproblemowo na miejscu darmowo wymienić akumulator. Oferujemy Państwu również duży parking dla samochodów, który znajduje się przed siedzibą naszej firmy.

Pracujemy od poniedziałku do piątku: w godzinach 9-17, w soboty: 9-14. Podaruj swemu autu nowy, tani akumulator. 

Kontakt

Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży akumulatory:

Akumulatory Starogard Gdański ul. Aleja Niepodległości 7  , tel. 784 955 807

Obecnie posiadamy naszą stronę internetową akumulatoryspecpart.pl na której znajdą państwo najświeższe informacje o promocji na akumulator Starogard Gdański

https://akumulatoryspecpart.pl/product-category/akumulatory/akumulatory-osobowe/
https://akumulatoryspecpart.pl/product-category/akumulatory/akumulatory-ciezarowe-i-autobusowe/

Sprawdź nasze punkty sprzedaży

Mamy największy wybór akumulatorów:

Varta, Centra, Bosch, Zap, Banner, Jenox, Exide, Forse, Grom, Tab, X-PRO, Specbat, Enerblock, Moto Power, Fiamm, Yuasa

Śledź Nasze Social Media

Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt
X