Opublikowany w: Aktualności

Akumulatory Białystok Generała Hallera 4

Akumulatory Białystok Generała Hallera 4

Akumulatory Białystok Generała Hallera 4 Polska Sieć Motoryzacyjna „Specpart” Sp. z o. o. prowadzi sprzedaż oraz wyminę akumulatorów wysokiej jakości akumulatorów na terenie Białystok Generała Hallera 4. Zapewniamy darmową dostawę i wymianę akumulatora na miejscu. Przed naszym punktem sprzedaży, posiadamy duży parking na którym nasi wykwalifikowani pracownicy dokonują darmowych wymian akumulatora w Białymstoku Hallera 4. Co więcej oferujemy akumulatory typu przemysłowego m.in. do: wózków inwalidzkich i widłowych, łodzi, kosiarek, a nawet zabawek dla dzieci. Ponadto wśród asortymentu klienci mogą znaleźć  prostowniki, kable rozruchowe.

ODWIEDŹ NASZ NOWY PUNKT W BIAŁYSTOKU

AKUMULATORY BIAŁYSTOK UL. KOPERNIKA 9

Sprzedaż akumulatorów – Nasza misja

Akumulatory Białystok Hallera 4 „Specpart” to dynamicznie rozwijana sieć ogólnopolskiej sprzedaży. Jest to także idea stworzenia miejsc przyjaznych Klientowi. Każdy znajdzie produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb a także pomocną dłoń profesjonalnie wyszkolonego personelu. Co więcej za naprawdę rozsądną cenę.

Akumulatory Białystok Generała Hallera 4 oferujemy tanie akumulatory w Białystok Hallera 4, które można kupić za pośrednictwem naszej strony, a także w jednym z naszych sklepów stacjonarnych, gdzie czeka na Ciebie wykwalifikowana kadra pracownicza. Posiadamy w naszych punktach Specpart najtańsze akumulatory w mieście Białystok Generała Hallera 4.

Podstawowe elementy akumulatora EFB

Akumulatory EFB to zaawansowane wersje tradycyjnych akumulatorów kwasowo-ołowiowych, które zostały zaprojektowane w celu lepszej wydajności i trwałości, szczególnie w pojazdach wyposażonych w system start-stop.

 1. Anoda (elektroda ujemna):
  • Wykonana z ołowiu, często z dodatkiem wzmocnień strukturalnych.
 2. Katoda (elektroda dodatnia):
  • Wykonana z dwutlenku ołowiu.
 3. Elektrolit:
  • Roztwór kwasu siarkowego.
 4. Separator:
  • Fizycznie oddziela anodę od katody, ale pozwala na przepływ jonów.
 5. Maty szklane i dodatki wzmacniające:
  • W niektórych wersjach EFB mogą być zastosowane wzmocnione separatory lub dodatkowe materiały zwiększające odporność na wibracje i poprawiające stabilność elektrod.

Zastosowania akumulatorów EFB

 • Pojazdy z systemem start-stop:
  • Dzięki wyższej wytrzymałości cyklicznej i szybszemu ładowaniu, akumulatory EFB są idealne dla pojazdów, które często uruchamiają i wyłączają silnik.
 • Pojazdy użytkowe:
  • Wytrzymałość i wydajność akumulatorów EFB sprawiają, że są one odpowiednie dla ciężarówek, autobusów i innych pojazdów komercyjnych.
 • Pojazdy osobowe:
  • Mogą być stosowane w samochodach osobowych jako ulepszona alternatywa dla standardowych akumulatorów kwasowo-ołowiowych.

Akumulatory EFB są doskonałym wyborem dla pojazdów wymagających częstego ładowania i rozładowywania, zapewniając lepszą wydajność i dłuższą żywotność w porównaniu do tradycyjnych akumulatorów kwasowo-ołowiowych.

Akumulatory Białystok Generała Hallera 4 proces wymiany akumulatora w naszych punktach sprzedaży, przede wszystkim przebiega bardzo sprawnie. Warto zauważyć, że nasi wykwalifikowani pracownicy rozpoczynają, przede wszystkim od darmowego testu akumulatora, sprawdzeniu ładowania. Później, dokonują odpowiedniego doboru akumulatora w Białystok Generała Hallera 4 według katalogu, tak aby mieć 100% pewność że akumulator jest przeznaczony do danego modelu auta. Wymiana i montaż akumulatora jest darmowy w naszych punktach w Białystok Generała Hallera 4. Posiadamy w naszych punktach wiele światowych producentów akumulatorów w Białystok Generała Hallera 4, akumulatory posiadamy zawsze świeże.

Starannie dbamy o nasze środowisko, więc przy zakupie nowego akumulatora ,stary akumulator należy zwrócić, w celu utylizacji lub uiścić kaucję 30 zł. Kaucja jest zwracana po zdaniu akumulatora.

Akumulatory Białystok Generała Hallera 4 zapraszamy przede wszystkim, do kontaktu z naszymi punktami sprzedaży. Posiadamy specjalne oferty sprzedaży akumulatorów w Białystok Generała Hallera 4 przygotowane dla Państwa. Zaufało nam już tysiące klientów, o czym świadczą nasze pozytywne opinie, za które bardzo serdecznie dziękujemy. Staramy się szybko i bezproblemowo na miejscu darmowo wymienić akumulator. Oferujemy Państwu również duży parking dla samochodów, który znajduje się przed siedzibą naszej firmy.

Pracujemy od poniedziałku do piątku: w godzinach 8-17, w soboty: 9-14. Podaruj swemu autu nowy, tani akumulator. 

Kontakt

Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży akumulatory:

Akumulatory Białystok ul. Józefa Generała Hallera 4, C.H. Stokrotka  , tel. 606 379 628

Obecnie posiadamy naszą stronę internetową akumulatoryspecpart.pl na której znajdą państwo najświeższe informacje o promocji na akumulator Białystok Generała Hallera 4

https://akumulatoryspecpart.pl/product-category/akumulatory/akumulatory-osobowe/
https://akumulatoryspecpart.pl/product-category/akumulatory/akumulatory-ciezarowe-i-autobusowe/

Sprawdź nasze punkty sprzedaży

Mamy największy wybór akumulatorów:

Varta, Centra, Bosch, Zap, Banner, Jenox, Exide, Forse, Grom, Tab, X-PRO, Specbat, Enerblock, Moto Power, Fiamm, Yuasa

Śledź Nasze Social Media

 

Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt