Opublikowany w: Aktualności

Akumulatory Gdańsk

Akumulatory Gdańsk

Wybór odpowiedniego prostownika do danego typu akumulatora

Nasza firma Specpart powstała wiele lat temu i prężnie rozwija swoją działalność na rynku akumulatorów. Specjalizujemy się przede wszystkim w sprzedaży w formie detalicznej i hurtowej akumulatorów w ponad 70 punktach sprzedaży w całej Polsce.

Akumulatory Gdańsk posiadamy najlepsze akumulatory na polskim rynku. Firma Akumulatory Gdańsk rozwija się na polskim rynku poprzez otwieranie coraz większej ilości punktów.

W naszych punktach Akumulatory Gdańsk bezpłatnie testujemy akumulatory dla wszystkich naszych klientów, sprawdzamy ładowanie oraz badamy upływ prądu. Bezpłatnie również wymieniamy akumulatory zakupione w naszych punktach. Nasi wyspecjalizowani pracownicy przy wymianie akumulatora Gdańsk zajmują się podtrzymaniem prądu w aucie tak aby komputer i inne systemy nie uległy zresetowaniu oraz kodujemy akumulatory Gdańsk przy autach z akumulatorami AGM lub EFB.

Dobór odpowiedniego prostownika do akumulatora jest kluczowy dla prawidłowego i efektywnego procesu ładowania. Oto kilka czynników, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze prostownika:

  1. Napięcie ładowania: Prostownik musi być odpowiednio dopasowany do napięcia ładowania akumulatora. Na przykład, standardowy akumulator kwasowo-ołowiowy potrzebuje ładowania o napięciu około 14,4 V do 14,8 V, w zależności od typu. Akumulatory litowo-jonowe mają inne wymagania co do napięcia ładowania.
  2. Prąd ładowania: Prostownik powinien być w stanie dostarczyć odpowiedni prąd ładowania. Musi być on zgodny z pojemnością akumulatora oraz zalecanym profilem ładowania. Zbyt wysoki prąd może uszkodzić akumulator, podczas gdy zbyt niski prąd może spowodować niewystarczające ładowanie.
  3. Typy ładowania: Niektóre prostowniki oferują różne tryby ładowania, takie jak ładowanie szybkie, ładowanie równoważące, czy ładowanie pulsacyjne. Wybierz prostownik, który oferuje tryby ładowania zgodne z wymaganiami Twojego akumulatora.
  4. Bezpieczeństwo: Prostownik powinien być wyposażony w odpowiednie funkcje bezpieczeństwa, takie jak zabezpieczenie przed przeciążeniem, przepięciem, przegrzaniem, oraz odwróconą polaryzacją.
  5. Kompatybilność: Prostownik powinien być kompatybilny z typem i wielkością akumulatora, który chcesz ładować. Niektóre prostowniki są przeznaczone do określonych typów akumulatorów lub mają regulacje, które pozwalają na dopasowanie do różnych rodzajów.
  6. Marka i jakość: Wybierz renomowanego producenta prostowników, aby mieć pewność, że produkt jest wysokiej jakości i będzie działał niezawodnie przez długi czas.

Przed zakupem prostownika dokładnie zapoznaj się z instrukcją obsługi akumulatora oraz zaleceniami producenta. W razie wątpliwości skonsultuj się z fachowcem lub producentem akumulatora, aby wybrać odpowiedni prostownik do Twoich potrzeb.

Kontakt

Zapraszamy do naszego najbliższego punktu sprzedaży akumulatory Specpart Gdańsk

Nasz punkt sprzedaży znajduje się na ul. Kołobrzeska 48E

Jest możliwość kontaktu z naszym punktem poprzez E-mail gdansk@specpart.pl lub kontakt telefoniczny 696 737 599

Obecnie posiadamy naszą stronę internetową akumulatoryspecpart.pl na której znajdą państwo najświeższe informacje o promocji na akumulator Gdańsk ul. Kołobrzeska 48E
https://akumulatoryspecpart.pl/product-category/akumulatory/akumulatory-osobowe/
https://akumulatoryspecpart.pl/product-category/akumulatory/akumulatory-ciezarowe-i-autobusowe/

Sprawdź nasze punkty sprzedaży

Mamy największy wybór akumulatorów:

Varta, Centra, Bosch, Zap, Banner, Jenox, Exide, Forse, Grom, Tab, X-PRO, Specbat, Enerblock, Moto Power, Fiamm, Yuasa

Śledź Nasze Social Media

Facebook

Tiktok

Instagram

LinkedIn

Youtube

Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt