Opublikowany w: Aktualności

Akumulatory Gniezno Osiedle Jagiellońskie

Akumulatory Gniezno Osiedle Jagiellońskie

Akumulatory Polska Sieć Motoryzacyjna „Specpart” Sp. z o. o. prowadzi sprzedaż oraz wyminę akumulatorów wysokiej jakości akumulatorów. Zapewniamy darmową dostawę wymianę akumulatora na miejscu. Nasi wykwalifikowani pracownicy dokonują darmowych wymian akumulatora. Co więcej oferujemy akumulatory typu przemysłowego m.in. do: wózków inwalidzkich i widłowych, łodzi, kosiarek, a nawet zabawek dla dzieci. Ponadto wśród asortymentu klienci mogą znaleźć prostowniki, kable rozruchowe. Akumulatory Gniezno Osiedle Jagiellońskie

Sprzedaż akumulatorów – Nasza misja

Akumulatory „Specpart” to dynamicznie rozwijana sieć ogólnopolskiej sprzedaży. Jest to także idea stworzenia miejsc przyjaznych Klientowi. Każdy znajdzie produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb a także pomocną dłoń profesjonalnie wyszkolonego personelu. Co więcej za naprawdę rozsądną cenę.

Akumulatory Specpart oferujemy tanie akumulatory, które można kupić za pośrednictwem naszej strony, a także w jednym z naszych sklepów stacjonarnych, gdzie czeka na Ciebie wykwalifikowana kadra pracownicza. Posiadamy w naszych punktach Specpart najtańsze akumulatory.

Asortyment produktów

W naszym punkcie sprzedaży akumulatorów Specpart Gniezno Osiedle Jagiellońskie znajdziecie szeroki asortyment akumulatorów. Posiadamy akumulatory do każdego samochodu, motocykla, łodzi, maszyn i ciągników rolniczych oraz akumulatory do pojazdów ciężarowych.

W sprzedaży posiadamy akumulatory Gniezno, wielu światowych producentów takich jak Varta, Exide, DTR, Global, Tab i wielu innych. Sprzedawane przez nas akumulatory cieszą się na naszym lokalnym rynku wysoką jakością, niezawodnością i trwałością.

Doradztwo techniczne

Nasi pracownicy są również doradcami technicznymi, którzy przed zakupem akumulatora przeprowadzą z Państwem wywiad. Tak, aby uzyskać informacje na temat rodzaju pojazdu lub urządzenia, parametrów technicznych, oczekiwanego czasu pracy, wymagań dotyczących marki.

W ten sposób nasi wykwalifikowani pracownicy, którzy posiadają ogromną wiedzę na temat akumulatorów, dobiorą najlepszy akumulator. W szczególności według Państwa oczekiwań. Podpowiedzą również jak dbać o akumulator w sezonie jesienno- zimowym i wiosenno- letnim aby był sprawy przez wiele lat.

Usługi dodatkowe

Oferujemy również w naszym punkcie sprzedaży akumulatorów Specpart Gniezno. Osiedle Jagiellońskie darmowy montaż akumulatorów, testowanie akumulatorów, recykling starych akumulatorów itp. Posiadamy profesjonalny sprzęt i narzędzia których używanych w sklepie do przeprowadzania tych usług.

Dostępność i lokalizacja

Punkt sprzedaży akumulatory Specpart Gniezno Osiedle Jagiellońska 62 jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00 oraz również w soboty od godz. 9:00 do 14:00. Posiadamy łatwy i wygodny dostęp do naszego punktu oraz dogodny parking z miejscami dla klientów.

Zaufanie klientów i referencje

Zaufało nam już wielu klientów, którzy cenią sobie profesjonalne podejście do klienta i fachową pomoc w doborze akumulatora Gniezno Osiedle Jagiellońska 62. Pozytywne oponie w Google świadczą o naszym profesjonalnym i rzetelnym podejściu do obsługi klienta w naszym punkcie sprzedaży Specpart Gniezno Osiedle Jagiellońska 62

Kontakt

Zapraszamy do naszego punktu sprzedaży akumulatory Specpart Gniezno Osiedle Jagiellońska 62. Nasz punkt sprzedaży akumulatorów znajduje się w Gnieźnie.

Można również kontaktować się z nami telefonicznie pod numerem telefonu +48 735 259 683 w celu uzyskania dodatkowych informacji o promocji na akumulatory, lub umówienia się na wizytę w sklepie, bądź e-mail gniezno2@specpart.pl Posiadamy również naszą stronę internetową ,na której znajdą państwo najświeższe informacje o promocjach akumulatoryspecpart.pl

Warto znaleźć chwilę wolnego czasu i przyjechać do nas, skorzystać z darmowego testowania akumulatora Specpart Gniezno Osiedle Jagiellońska, to nic nie kosztuje, a może uratować nas z nieprzyjemnych sytuacji. Posiadamy akumulatory wielu znanych producentów i podchodzimy do każdego klienta indywidualnie z wielkim szacunkiem.

Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt
X