Opublikowany w: Aktualności

Akumulatory Gorzów Wielkopolski

Akumulatory Gorzów Wielkopolski

Akumulatory Gorzów Wielkopolski Polska Sieć Motoryzacyjna „Specpart” Sp. z o. o. prowadzi sprzedaż oraz wyminę akumulatorów wysokiej jakości akumulatorów na terenie Gorzowa Wielkopolskiego. Zapewniamy darmową dostawę i wymianę akumulatora na miejscu. Przed naszym punktem sprzedaży, posiadamy duży parking na którym nasi wykwalifikowani pracownicy dokonują darmowych wymian akumulatora w Gorzowie Wielkopolskim. Co więcej oferujemy akumulatory typu przemysłowego m.in. do: wózków inwalidzkich i widłowych, łodzi, kosiarek, a nawet zabawek dla dzieci. Ponadto wśród asortymentu klienci mogą znaleźć  prostowniki, kable rozruchowe.

Sprzedaż akumulatorów – Nasza misja

Akumulatory Gorzów Wielkopolski „Specpart” to dynamicznie rozwijana sieć ogólnopolskiej sprzedaży. Jest to także idea stworzenia miejsc przyjaznych Klientowi. Każdy znajdzie produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb a także pomocną dłoń profesjonalnie wyszkolonego personelu. Co więcej za naprawdę rozsądną cenę.

Akumulatory Gorzów Wielkopolski oferujemy tanie akumulatory w Gorzowie Wielkopolskim, które można kupić za pośrednictwem naszej strony, a także w jednym z naszych sklepów stacjonarnych, gdzie czeka na Ciebie wykwalifikowana kadra pracownicza. Posiadamy w naszych punktach Specpart najtańsze akumulatory w mieście Gorzów Wielkopolski.

Sposoby użytkowania akumulatora

Użytkowanie akumulatora w sposób prawidłowy i odpowiedzialny jest kluczowe dla jego długowieczności i niezawodności. Oto kilka zasad dotyczących użytkowania różnych typów akumulatorów:

1. Akumulatory samochodowe (tradycyjne, AGM, EFB)

Ładowanie:

 • Regularne ładowanie: Upewnij się, że akumulator jest regularnie ładowany, zwłaszcza jeśli samochód nie jest często używany. Długie okresy nieużywania mogą prowadzić do głębokiego rozładowania.
 • Ładowanie konserwacyjne: Jeśli samochód stoi przez dłuższy czas, użyj ładowarki konserwacyjnej (tzw. prostownik inteligentny), która utrzyma akumulator w stanie pełnego naładowania.

Konserwacja:

 • Czystość: Utrzymuj zaciski akumulatora w czystości i wolne od korozji. Można używać specjalnych środków do czyszczenia zacisków.
 • Poziom elektrolitu: W akumulatorach kwasowo-ołowiowych, jeśli są obsługowe, regularnie sprawdzaj poziom elektrolitu i uzupełniaj go destylowaną wodą, jeśli to konieczne.

Ochrona:

 • Temperatura: Chroń akumulator przed ekstremalnymi temperaturami. Zarówno bardzo niskie, jak i bardzo wysokie temperatury mogą skrócić jego żywotność.
 • Unikaj głębokiego rozładowania: Staraj się unikać głębokiego rozładowania akumulatora, gdyż może to znacząco obniżyć jego pojemność i trwałość.

2. Akumulatory motocyklowe (tradycyjne, AGM, GEL)

Ładowanie:

 • Ładowanie przed sezonem: Przed rozpoczęciem sezonu motocyklowego, upewnij się, że akumulator jest w pełni naładowany.
 • Regularne doładowywanie: Jeśli motocykl nie jest używany przez dłuższy czas, doładowuj akumulator co kilka tygodni.

Konserwacja:

 • Czystość: Sprawdzaj i utrzymuj czystość zacisków akumulatora.
 • Poziom elektrolitu: W tradycyjnych akumulatorach kwasowo-ołowiowych, sprawdzaj poziom elektrolitu i uzupełniaj go destylowaną wodą, jeśli to konieczne.

Ochrona:

 • Temperatura: Przechowuj akumulator w suchym i chłodnym miejscu, jeśli nie jest używany przez dłuższy czas.
 • Zabezpieczenie przed wstrząsami: Upewnij się, że akumulator jest dobrze zamocowany w motocyklu, aby uniknąć uszkodzeń spowodowanych wstrząsami.

3. Akumulatory do systemów magazynowania energii (litowo-jonowe, ołowiowe)

Ładowanie:

 • Zarządzanie energią: Wykorzystuj systemy zarządzania energią (BMS) do monitorowania i optymalizowania cykli ładowania i rozładowywania.
 • Unikaj głębokiego rozładowania: Głębokie rozładowanie może znacząco obniżyć żywotność akumulatora.

Konserwacja:

 • Regularne przeglądy: Regularnie sprawdzaj stan akumulatorów i systemu zarządzania energią.
 • Czystość i stan połączeń: Utrzymuj akumulatory i ich połączenia w czystości oraz wolne od korozji.

Ochrona:

 • Zabezpieczenie przed warunkami atmosferycznymi: Przechowuj akumulatory w suchym i dobrze wentylowanym miejscu, chroniąc je przed ekstremalnymi temperaturami.
 • Monitorowanie: Używaj systemów monitorowania do śledzenia stanu naładowania i zdrowia akumulatorów.

4. Akumulatory Marine

Ładowanie:

 • Specjalne ładowarki: Używaj ładowarek przeznaczonych do akumulatorów morskich, które mogą radzić sobie z większymi obciążeniami.

Konserwacja:

 • Czystość: Regularnie czyść zaciski i sprawdzaj stan akumulatorów.
 • Poziom elektrolitu: W tradycyjnych akumulatorach kwasowo-ołowiowych, sprawdzaj i uzupełniaj poziom elektrolitu.

Ochrona:

 • Zabezpieczenie przed wibracjami: Upewnij się, że akumulatory są dobrze zamocowane, aby zapobiec uszkodzeniom spowodowanym przez wibracje.
 • Ochrona przed wodą: Chroń akumulatory przed zanurzeniem w wodzie i bezpośrednim kontaktem z wilgocią.

Przestrzeganie powyższych zasad użytkowania akumulatorów może znacząco wydłużyć ich żywotność i zapewnić niezawodność w różnych zastosowaniach.

Akumulatory Gorzów Wielkopolski proces wymiany akumulatora w naszych punktach sprzedaży przebiega bardzo sprawnie. Warto zauważyć, że nasi wykwalifikowani pracownicy rozpoczynają, przede wszystkim od darmowego testu akumulatora, sprawdzeniu ładowania. Później, dokonują odpowiedniego doboru akumulatora w Gorzowie Wielkopolskim według katalogu, tak aby mieć 100% pewność że akumulator jest przeznaczony do danego modelu auta. Wymiana i montaż akumulatora jest darmowy w naszych punktach w Gorzowie Wielkopolskim. Posiadamy w naszych punktach wiele światowych producentów akumulatorów w Gorzowie Wielkopolskim, akumulatory posiadamy zawsze świeże.

Starannie dbamy o nasze środowisko, więc przy zakupie nowego akumulatora ,stary akumulator należy zwrócić, w celu utylizacji lub uiścić kaucję 30 zł. Kaucja jest zwracana po zdaniu akumulatora.

Akumulatory Gorzów Wielkopolski zapraszamy przede wszystkim, do kontaktu z naszymi punktami sprzedaży. Posiadamy specjalne oferty sprzedaży akumulatorów w Gorzowie Wielkopolskim przygotowane dla Państwa. Zaufało nam już tysiące klientów  o czym świadczą nasze pozytywne opinie, za które bardzo serdecznie dziękujemy. Staramy się szybko i bezproblemowo na miejscu darmowo wymienić akumulator. Oferujemy Państwu również duży parking dla samochodów, który znajduje się przed siedzibą naszej firmy.

Pracujemy od poniedziałku do piątku: w godzinach 9-18, w soboty: 9-14. Podaruj swemu autu nowy, tani akumulator. 

Kontakt

Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży akumulatory:

Akumulatory Gorzów Wielkopolski ul. Aleja 11 Listopada 159  , tel. 788 645 079

Obecnie posiadamy naszą stronę internetową akumulatoryspecpart.pl na której znajdą państwo najświeższe informacje o promocji na akumulator Gorzów Wielkopolski

https://akumulatoryspecpart.pl/product-category/akumulatory/akumulatory-osobowe/
https://akumulatoryspecpart.pl/product-category/akumulatory/akumulatory-ciezarowe-i-autobusowe/

Sprawdź nasze punkty sprzedaży

Mamy największy wybór akumulatorów:

Varta, Centra, Bosch, Zap, Banner, Jenox, Exide, Forse, Grom, Tab, X-PRO, Specbat, Enerblock, Moto Power, Fiamm, Yuasa

Śledź Nasze Social Media

Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt
X