Opublikowany w: Aktualności

Akumulatory Grudziądz

Akumulatory Grudziądz

https://goo.gl/maps/ctGY1oi4h5Yut31Q9

Nasza firma Specpart z akumulatory Grudziądz ul. Śniadeckich 23 zajmuje się ciągłą sprzedażą  i wymianą akumulatorów Grudziądz ul. Śniadeckich 23 na naszym lokalnym rynku. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem naszą ofertą akumulatory Grudziądz ul. Śniadeckich 23 doszliśmy do wniosku, aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić naszą ofertę Specpart akumulatory Grudziądz wprowadzając darmowe pomiary stanu akumulatora oraz kontrolę ładowania w pojeździe. Nasze możliwości są bardzo duże zapewniając satysfakcje i wygodę wszystkim naszym klientom.

Dzięki miejscom parkingowym pod naszym punktem sprzedaży na ul. Śniadeckich 23 , mamy możliwość wymiany Specpart akumulatory Grudziądzu na miejscu.

W naszej ofercie sprzedażowej posiadamy najtańsze Specpart akumulatory w Grudziądzu, sprowadzanych bezpośrednio od producenta.

Posiadamy akumulatory Grudziądz do :

  • samochodów osobowych
  • motocykla
  • pojazdów ciężarowych i rolniczych
  • skuterów wodnych
  • ups

bez względu na kraj pochodzenia USA, Azja, Europa. Zgłoś się do nas a uzyskasz najlepsze ceny akumulatorów Grudziądzu ul. Śniadeckich 23

Wymiana akumulatory Grudziądz.

Przed przyjazdem, najlepszym rozwiązaniem jest kontakt z naszym punktem sprzedaży akumulatorów w  Grudziądzu ul. Śniadeckich 23, aby odpowiednio dobrać akumulator Grudziądz w katalogu , co daje nam 100% pewność że akumulator jest przeznaczony do danego modelu auta jak i dostępności danego akumulatora w naszym magazynie, lub przyjechać do naszego punktu na ul. Śniadeckich 23 w Grudziądzu, a na miejscu nasi wykwalifikowani sprzedawcy dobiorą odpowiedni akumulator Grudziądz do waszego pojazdu.

W naszym punkcie sprzedaży Specpart akumulatory Grudziądz znajdującym się na ul. Śniadeckich 23, dbamy o ciągłe zaopatrzenie w nowe i świeże akumulatory. Starannie dbamy o nasze środowisko więc przy zakupie nowego akumulatora ,stary akumulator należy zwrócić, w celu utylizacji lub uiścić kaucję 30 zł. Kaucja jest zwracana po zdaniu akumulatora.

Zadzwoń i sprawdź jaką ofertę możemy zaproponować przy zakupie nowego akumulatora Grudziądz. Szybki czas realizacji usługi, oraz proces wymiany akumulatora Grudziądz w naszym punkcie sprzedaży mieszczącym się na Grudziądz ul. Śniadeckich 23 trwa zaledwie kilka minut.

Pracujemy od poniedziałku do piątku: w godzinach 9:00 do 17:00, w soboty: 9-14. Podaruj swoim czterem kółkom nowy, tani akumulator – jeżeli wymiana, to tylko u nas.

Sprawdź nasze punkty sprzedaży

Mamy największy wybór akumulatorów:

Varta, Centra, Bosch, Zap, Banner, Jenox, Exide, Forse, Grom, Tab, X-PRO, Specbat, Enerblock, Moto Power, Fiamm, Yuasa

Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej info: https://pl.wikipedia.org/wiki/Grudzi%C4%85dz

Summary
Article Name
Akumulatory Grudziądz ul. Śniadeckich 23
Description
Akumulatory Grudziądz ul. Śniadeckich 23 - Specpart zajmuje się sprzedażą  i wymianą akumulatorów w Grudziądzu i innych miastach Polski.
Author
Publisher Name
Specpart
Publisher Logo