Opublikowany w: Aktualności

Akumulatory Kalisz Wojska Polskiego 150 – lokalny sklep z akumulatorami

Akumulatory Kalisz Aleja Wojska Polskiego 150 – lokalny sklep z akumulatorami.

Zapraszamy do naszego lokalnego punktu sprzedaży Akumulatory Specpart Kalisz Aleja Wojska Polskiego 150. Zapraszamy wszystkich klientów do odwiedzenia naszego punktu sprzedaży, gdzie na miejscu służymy fachowym doradztwem, oraz w którym kupicie najtańsze akumulatory Specpart Kalisz.

Akumulatory Specpart Kalisz – oferta

W naszym punkcie sprzedaży posiadamy szeroki asortyment akumulatorów znanych i cienionych producentów na rynku światowym takich jak

Centra, Varta, Exide, NeoForce, Grom, X-Pro, Global.

W naszym punkcie sprzedaży Akumulatory Specpart Kalisz Aleja Wojska Polskiego 150 znajdziecie również akumulatory budżetowe mniej znanych producentów.

Prowadzimy również sprzedaż:

 • akumulatorów do samochodów osobowych i ciężarowych,
 • akumulatorów do motocykli,
 • akumulatorów do zabawek.

W naszej ofercie znajdują się akumulatory które służą trudniejszych warunkach i posiadają zaawansowaną technologie:

 • akumulatory do maszyn budowlanych i sprzętu rolniczego,
 • akumulatory głębokiego rozładowania,
 • akumulatory do łodzi, przyczep i kamperów,
 • akumulatory do maszyn czyszczących, platform i podnośników koszowych,
 • akumulatory żelowe i AGM,
 • akumulatory zasilające do alarmów i kas fiskalnych,
 • akumulatory trakcyjne,
 • akumulatory do wózków inwalidzkich.

Gdy nasze auto odmówi posłuszeństwa. Nie ma co panikować. Dzięki nam uruchomisz go. W naszym punkcie sprzedaży Akumulatory Specpart Kalisz Aleja Wojska Polskiego 150 posiadamy w ofercie również:

 • prostowniki, ładowarki,
 • przewody rozruchowe,

Akumulatory Kalisz| Diagnoza akumulatora

Często w naszym fachu spotykamy akumulatory rozładowane. Przyczyn rozładowania akumulatora jest naprawdę dużo, ale większość z nich można wyeliminować. Podstawowym działaniem jest kontrola stanu akumulatora oraz instalacji elektrycznej pojazdu. W naszym punkcie w Kaliszu świadczymy taką usługę bezpłatnie, gdzie w trakcie badania sprawdzamy napięcie ładowania, poziom poboru prądu oraz sprawność rozrusznika. 

Akumulatory Specpart Kalisz Aleja Wojska Polskiego 150 | Wymiana i utylizacja

W naszych wszystkich punktach sprzedaży na terenie Polski, oferujemy darmową wymianę akumulatora.

Starannie dbamy o nasze środowisko, więc przy zakupie nowego akumulatora ,stary akumulator należy zwrócić, w celu utylizacji lub uiścić kaucję 30 zł. Kaucja jest zwracana po zdaniu akumulatora.

Akumulatory Specpart Kalisz Aleja Wojska Polskiego 150 | Kontakt

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez e-mail z naszym punktem sprzedaży Akumulatory Specpart Kalisz , gdy tylko będziesz miał jakieś wątpliwości jaki akumulator będzie odpowiedni do twego urządzenia lub pojazdu. Zapraszamy do odwiedzania naszego sklepu, który czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-18:00, sobota 9:00- 14:00

Akumulatory Specpart Kalisz

Specpart

Aleja Wojska Polskiego 150
Kalisz, 62-800

606 347 512

kalisz@specpart.pl

Sklep Specpart z akumulatorami  Kalisz Aleja Wojska Polskiego 150

Posiadamy najlepszy sklep z akumulatorami w Kaliszu na Aleja Wojska Polskiego 150.

W naszym punkcie sprzedaży posiadamy szeroki asortyment akumulatorów znanych i cienionych producentów na rynku światowym takich jak Centra, Varta, Exide, NeoForce, Grom, X-Pro, Global.

Znajdziesz u nas tylko i wyłącznie nowe produkty, wyróżniające się świetnymi parametrami rozruchowymi i żywotnymi, dlatego jesteśmy świadomi, że proponujemy klientom najlepsze akumulatory dostępne na rynku.

Nabędziesz u nas akumulatory do samochodów osobowych, jak również ciężarowych, maszyn rolniczych, motocykli oraz sprzętu specjalistycznego aż po skutery, kosiarki i zabawki dla dzieci. Pełna oferta sprzedażowa jest również dostępna na naszej stornie internetowej akumulatoryspecpart.pl

Nasza firma Specpart z akumulatorami Specpart Kalisz Aleja Wojska Polskiego 150 posiada już 62 punkty sprzedaży w całej Polsce.

Nasza firma zajmuje się ciągłą sprzedażą i wymianą akumulatorów na naszym lokalnym rynku.

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem naszą ofertą doszliśmy do wniosku, aby jeszcze bardziej ją uatrakcyjnić wprowadzając darmowe pomiary stanu akumulatora oraz kontrolę ładowania w pojeździe. Nasze możliwości są bardzo duże, zapewniając satysfakcje i wygodę wszystkim naszym klientom.

W ofercie mamy również prostowniki, testery akumulatorów, przewody rozruchowe oraz, ładowarki do akumulatorów, przetwornice napięcia. Na wszystkie produkty zapewniamy możliwie najdłuższy okres gwarancji, ponieważ jesteśmy pewni ich jakości. W każdym momencie możesz skontaktować się z naszym punktem sprzedaży, gdzie czekają na Ciebie wykwalifikowani pracownicy, którzy chętnie odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania.

Sprawdź nasze punkty sprzedaży

Mamy największy wybór akumulatorów:

Varta, Centra, Bosch, Zap, Banner, Jenox, Exide, Forse, Grom, Tab, X-PRO, Specbat, Enerblock, Moto Power, Fiamm, Yuasa

Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej info:

https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%81%C3%B3d%C5%BA

Summary
Article Name
Akumulatory Kalisz Aleja Wojska Polskiego 150 – lokalny sklep z akumulatorami
Description
Akumulatory Kalisz Aleja Wojska Polskiego 150 - Specpart zajmuje się sprzedażą  i wymianą akumulatorów w Kaliszu i innych miastach Polski.
Author
Publisher Name
Specpart
Publisher Logo
Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt