Opublikowany w: Aktualności

Akumulatory Kędzierzyn-Koźle

Akumulatory Kędzierzyn-Koźle

Akumulatory Polska Sieć Motoryzacyjna „Specpart” Sp. z o. o. prowadzi sprzedaż oraz wyminę akumulatorów wysokiej jakości akumulatorów. Zapewniamy darmową dostawę wymianę akumulatora na miejscu. Nasi wykwalifikowani pracownicy dokonują darmowych wymian akumulatora. Co więcej oferujemy akumulatory typu przemysłowego m.in. do: wózków inwalidzkich i widłowych, łodzi, kosiarek, a nawet zabawek dla dzieci. Ponadto wśród asortymentu klienci mogą znaleźć prostowniki, kable rozruchowe.

Sprzedaż akumulatorów – Nasza misja

Akumulatory „Specpart” to dynamicznie rozwijana sieć ogólnopolskiej sprzedaży. Jest to także idea stworzenia miejsc przyjaznych Klientowi. Każdy znajdzie produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb a także pomocną dłoń profesjonalnie wyszkolonego personelu. Co więcej za naprawdę rozsądną cenę.

Akumulatory Specpart oferujemy tanie akumulatory, które można kupić za pośrednictwem naszej strony, a także w jednym z naszych sklepów stacjonarnych, gdzie czeka na Ciebie wykwalifikowana kadra pracownicza. Posiadamy w naszych punktach Specpart najtańsze akumulatory.

Problemy z akumulatorem latem?

Wszyscy kierowcy na pewno doświadczyli nie miłej niespodzianki wsiadając do samochodu, przekręcając kluczyk i… nic, cisza. Przyczyna: rozładowany do zera akumulator. Jednak wbrew powszechnej opinii to nie zima ma istotny wpływ na działanie akumulatora lecz wysokie temperatury latem.

Główne powody awarii akumulatora.

Powodem awarii akumulatorów Specpart Kędzierzyn-Koźle zazwyczaj są następujące przyczyny: zużycie lub wiek. Awarie ze względu na zużycie akumulatora Kędzierzyn-Koźle można łatwo wytłumaczyć. Używając akumulatora często na krótkich dystansach, głęboko rozładowując akumulator Specpart Kędzierzyn-Koźle podłączając kolejne źródła prądu powodujemy szybkie zużycie. Możemy dzięki odpowiedniemu wyborowi akumulatora Kędzierzyn-Koźle, zapobiec przedwczesnym kłopotom z akumulatorem. Bardzo duża ilość osób decyduje się przy zakupie na zmianę na tradycyjny akumulator rozruchowy ze względu na koszty, lecz jest to zły i nieodpowiedni pomysł. Będzie się to wiązało w krótkim czasie na kolejną wymianę lecz w odpowiedniej technologii.

Wysoka temperatura latem przyspiesza proces starzenia.

Kierowcy uważają, że przede wszystkim zimno jest szkodliwe dla akumulatora, ale jest to podstawowy błąd każdego z Nas. W rzeczywistości to ciepło powoduje jego awarię. Optymalna temperatura zewnętrzna w których powinny pracować akumulatory samochodowe to 20°C. Niestety latem podczas upałów temperatura często przekracza 30°C. Ekstremalnie wysokie temperatury mogą powodować samo rozładowanie akumulatora, powodując jego szybsze starzenie. Proces starzenia jest najczęściej zaniedbywany latem i jesienią. Problemy mogą pojawić się zimą, gdy silnik potrzebuje więcej energii do uruchomienia pojazdu.

W naszym punkcie sprzedaży Specpart akumulatory Kędzierzyn-Koźle znajdującym się przy ul. Kozielska 67, oprócz baterii oferujemy doradztwo przy doborze odpowiedniego akumulatora. Udzielimy fachowych porad jak zadbać o akumulator aby służył nam przez długi czas. Dlatego zapraszamy do naszego punktu sprzedaży akumulatory Specpart Kędzierzyn-Koźle znajdującym się przy ul. Kozielskiej 67. Oferujemy szeroki asortyment akumulatorów. Jest to przede wszystkim pełna gama akumulatorów do samochodów osobowych, jak również ciężarowych, maszyn rolniczych, motocykli oraz sprzętu specjalistycznego aż po skutery, kosiarki i zabawki dla dzieci. W naszej placówce mamy najtańsze akumulatory w Kędzierzyn-Koźle.

Kontakt

Zapraszamy do naszego punktu sprzedaży akumulatory Specpart Kędzierzyn-Koźle ul. Kozielska 67. Nasz punkt sprzedaży akumulatorów znajduje się w Kędzierzyn-Koźle.

Można również kontaktować się z nami telefonicznie pod numerem telefonu 735 256 697 w celu uzyskania dodatkowych informacji o promocji na akumulatory, lub umówienia się na wizytę w sklepie, bądź e-mail kedzierzynkozle@specpart.pl Posiadamy również naszą stronę internetową ,na której znajdą państwo najświeższe informacje o promocjach akumulatoryspecpart.pl

Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt
X