Akumulator Kraków ul. Ugorek 1A
Opublikowany w: Aktualności

Akumulatory Kraków ul. Ugorek 1A- lokalny punkt sprzedaży akumulatorów w Twoim mieście

Kraków ul. Ugorek 1A punkt sprzedaży akumulatorów Specpart

Kraków Rakowice Specpart w Krakowie znajduje się w dzielnicy Rakowice. Nasz lokalny punkt sprzedaży Specpart Kraków akumulatory oferuje szeroki wybór akumulatorów, nasz lokal znajduje się na ul. Ugorek 1A

Kraków ul Ugorek 1A Rakowice – Historia

Nasz punkt Specpart Kraków jest niedawno otwartym punktem sprzedaży. Powstaliśmy w tej części dzielnicy Krakowa z myślą o Was drodzy klienci. Posiadamy w naszej ofercie sprzedażowej wielu znanych producentów akumulatorów, takich jak Varta, Exide, Centra, Tab, Grom. Nasza firma Specpart akumulatory wyrobiła sobie pewną renomę na rynku sprzedaży akumulatorów, zaufało nam już, tysiące klientów cieszących się fachową poradą i odpowiednim doborem akumulatora.

Asortyment produktów

Posiadamy szeroki asortyment akumulatorów dostępnych do każdego samochodu, motocykla, łodzi, maszyn i ciągników rolniczych oraz akumulatory do pojazdów ciężarowych. W sprzedaży mamy akumulatory Kraków wielu światowych producentów takich jak Varta, Exide, DTR, Global, Tab i wielu innych. Sprzedawane przez nas akumulatory cieszą się na naszym lokalnym rynku wysoką jakością, niezawodnością i trwałością.

Doradztwo techniczne

W każdym z naszych punktów nasi pracownicy są również doradcami technicznymi, którzy przed zakupem akumulatora przeprowadzą z Państwem wywiad, aby uzyskać informacje na temat rodzaju pojazdu lub urządzenia, parametrów technicznych, oczekiwanego czasu pracy, wymagań dotyczących marki. W ten sposób nasi wykwalifikowani pracownicy, są w stanie dobrać najlepszy akumulator według Państwa oczekiwań. Podpowiedzą również jak dbać o akumulator w sezonie jesienno- zimowym i wiosenno- letnim aby był sprawy przez wiele lat.

Usługi dodatkowe

Oferujemy również, w naszym punkcie sprzedaży akumulatorów Specpart Kraków darmowy montaż akumulatorów, testowanie akumulatorów, recykling starych akumulatorów itp. Posiadamy profesjonalny sprzęt i narzędzia których używamy w sklepie do przeprowadzania tych usług.

Dostępność i lokalizacja

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 18:00 oraz w soboty od godz. 9:00 do 14:00. Posiadamy łatwy i wygodny dostęp do naszego punktu oraz dogodny parking z miejscami dla klientów.

Kontakt

Zapraszamy do naszego nowo otwartego punktu sprzedaży akumulatory Kraków Rakowice. Nasz punkt sprzedaży akumulatory Kraków znajduje się na ul. Ugorek 1A w dzielnicy Rakowice.

Można również kontaktować się z nami telefonicznie pod numerem telefonu  532 339 276  w celu uzyskania dodatkowych informacji o promocji na akumulatory Kraków. Umówienia się na wizytę w sklepie, bądź e-mail krakow3@specpart.pl Posiadamy również naszą stronę internetową, akumulatoryspecpart.pl na której znajdą państwo najświeższe informacje o promocji Kraków na akumulator ul. Ugorek 1A.

Warto znaleźć chwilę wolnego czasu i przyjechać do nas. Skorzystać z darmowego testowania akumulatora Kraków, to nic nie kosztuje, a może uratować nas z nieprzyjemnych sytuacji. Posiadamy akumulatory wielu znanych producentów i podchodzimy do każdego klienta indywidualnie z wielkim szacunkiem.

Sprawdź nasze punkty sprzedaży

Mamy największy wybór akumulatorów:

Varta, Centra, Bosch, Zap, Banner, Jenox, Exide, Forse, Grom, Tab, X-PRO, Specbat, Enerblock, Moto Power, Fiamm, Yuasa

Odwiedź nas na Facebooku!

Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt