Opublikowany w: Aktualności

Akumulatory Łódź Górna ul. Broniewskiego 2 Paw. 23  – lokalny sklep z akumulatorami

Akumulatory Łódź Górna ul. Broniewskiego 2 Paw. 23  – lokalny sklep z akumulatorami

Zapraszamy do naszego lokalnego punktu sprzedaży Akumulatory Specpart Łódź Górna ul. Broniewskiego 2 Paw. 23. Sklep sprzedaży Akumulatory Specpart Łódź Górna jest już naszym 3 punktem w mieście Łódź. Zapraszamy wszystkich klientów do odwiedzenia naszego punktu sprzedaży, gdzie na miejscu służymy fachowym doradztwem, oraz gdzie kupicie najtańsze akumulatory Specpart Łódź Górna.

Akumulatory Specpart Łódź Górna – oferta

W naszym punkcie sprzedaży posiadamy szeroki asortyment akumulatorów znanych i cienionych producentów na rynku światowym takich jak

Centra, Varta, Exide, NeoForce, Grom, X-Pro, Global.

W naszym punkcie sprzedaży Akumulatory Specpart Łódź Górna ul. Broniewskiego 2 Paw. 23 znajdziecie również akumulatory budżetowe mniej znanych producentów.

 Prowadzimy również sprzedaż:

 • akumulatorów do samochodów osobowych i ciężarowych,
 • akumulatorów do motocykli,
 • akumulatorów do zabawek.

W naszej ofercie znajdują się akumulatory które służą trudniejszych warunkach i posiadają zaawansowaną technologie:

 • akumulatory do maszyn budowlanych i sprzętu rolniczego,
 • akumulatory głębokiego rozładowania,
 • akumulatory do łodzi, przyczep i kamperów,
 • akumulatory do maszyn czyszczących, platform i podnośników koszowych,
 • akumulatory żelowe i AGM,
 • akumulatory zasilające do alarmów i kas fiskalnych,
 • akumulatory trakcyjne,
 • akumulatory do wózków inwalidzkich.

 

Gdy nasze auto odmówi posłuszeństwa. Nie ma co panikować. Dzięki nam uruchomisz go. W naszym punkcie sprzedaży Akumulatory Specpart Łódź Górna ul. Broniewskiego 2 Paw. 23 posiadamy w ofercie również:

 • prostowniki, ładowarki,
 • przewody rozruchowe,

Akumulatory Łódź Górna | Diagnoza akumulatora

Często w naszym fachu spotykamy akumulatory rozładowane. Przyczyn rozładowania akumulatora jest naprawdę dużo, ale większość z nich można wyeliminować. Podstawowym działaniem jest kontrola stanu akumulatora oraz instalacji elektrycznej pojazdu. W każdym z naszych punktów na terenie Łodzi świadczymy taką usługę bezpłatnie, gdzie w trakcie badania sprawdzamy napięcie ładowania, poziom poboru prądu oraz sprawność rozrusznika.

Akumulatory Specpart Łódź Górna | Wymiana i utylizacja

W naszych wszystkich punktach sprzedaży oferujemy darmową wymianę akumulatora.

Starannie dbamy o nasze środowisko, więc przy zakupie nowego akumulatora ,stary akumulator należy zwrócić, w celu utylizacji lub uiścić kaucję 30 zł. Kaucja jest zwracana po zdaniu akumulatora.

Akumulatory Specpart Łódź ul. Broniewskiego 2 Paw. 23 |Kontakt 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez e-mail z naszym punktem sprzedaży Akumulatory Specpart Łódź Górna, gdy tylko będziesz miał jakieś wątpliwości jaki akumulator będzie odpowiedni do twego urządzenia lub pojazdu. Zapraszamy do odwiedzania naszego sklepu, który czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00, sobota 9:00- 14:00

Akumulatory Specpart Łódź Górna

Specpart

 1. Broniewskiego 2 Paw. 23
  Łódź, 93-162

606 245 617

lodz2@specpart.pl

Sklep Specpart z akumulatorami Łódź ul. Broniewskiego 2 Paw. 23

Posiadamy najlepszy sklep z akumulatorami w Łodzi na ul. Broniewskiego 2 Paw. 23. W naszym punkcie sprzedaży posiadamy szeroki asortyment akumulatorów znanych i cienionych producentów na rynku światowym takich jak Centra, Varta, Exide, NeoForce, Grom, X-Pro, Global.

Znajdziesz u nas tylko i wyłącznie nowe produkty, wyróżniające się świetnymi parametrami rozruchowymi i żywotnymi, dlatego jesteśmy świadomi że proponujemy klientom najlepsze akumulatory dostępne na rynku.

Nabędziesz u nas akumulatory do samochodów osobowych, jak również ciężarowych, maszyn rolniczych, motocykli oraz sprzętu specjalistycznego aż po skutery, kosiarki i zabawki dla dzieci. Pełna oferta sprzedażowa jest również dostępna na naszej stornie internetowej akumulatoryspecpart.pl

Nasza firma Specpart z akumulatorami Specpart Łódź Górna ul. Broniewskiego 2 Paw. 23 posiada już 62 punkty sprzedaży w całej Polsce. W samej Łodzi posiadamy 3 punkty w dzielnicy Polesie, Górna, Bałuty.

Nasza firma zajmuje się ciągłą sprzedażą i wymianą akumulatorów na naszym lokalnym rynku.

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem naszą ofertą doszliśmy do wniosku aby jeszcze bardziej ją uatrakcyjnić wprowadzając darmowe pomiary stanu akumulatora oraz kontrolę ładowania w pojeździe. Nasze możliwości są bardzo duże, zapewniając satysfakcje i wygodę wszystkim naszym klientom.

W ofercie mamy również prostowniki, testery akumulatorów, przewody rozruchowe oraz, ładowarki do akumulatorów, przetwornice napięcia. Na wszystkie produkty zapewniamy możliwie najdłuższy okres gwarancji, ponieważ jesteśmy pewni ich jakości. W każdym momencie możesz skontaktować się z naszym punktem sprzedaży, gdzie czekają na Ciebie wykwalifikowani pracownicy, którzy chętnie odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania.

Sprawdź nasze punkty sprzedaży

Mamy największy wybór akumulatorów:

Varta, Centra, Bosch, Zap, Banner, Jenox, Exide, Forse, Grom, Tab, X-PRO, Specbat, Enerblock, Moto Power, Fiamm, Yuasa

Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej info:

https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%81%C3%B3d%C5%BA

Summary
Article Name
Akumulatory Łódź Górna ul. Broniewskiego 2 Paw. 23 – lokalny sklep z akumulatorami
Description
Akumulatory Łódź Górna ul. Broniewskiego 2 Paw. 23 - Specpart zajmuje się sprzedażą  i wymianą akumulatorów w Łodzi i innych miastach Polski.
Author
Publisher Name
Specpart
Publisher Logo
Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt

Pomoc specjalistów czeka na Ciebie.
(+48) 22 398 82 51

X