Opublikowany w: Aktualności

Akumulatory Luboń ul. Sikorskiego 12 Specpart

Sklep Akumulatory Luboń już w Twoim mieście.

Po pierwsze i najważniejsze Polska Sieć Motoryzacyjna Specpart Sp. z o.o. prowadzi sprzedaż wysokiej jakości akumulatorów. Sklep z akumulatorami Luboń jest profesjonalnym punktem specjalizującym się w doborze akumulatorów w Twoim mieście. Sklep Akumulatory Luboń powstał by służyć Wam pomocą. Akumulatory Luboń prowadzi sprzedaż akumulatorów stacjonarną. Zadzwoń pod numer który znajdziesz tu:Punkty Sprzedaży, a my Akumulatory Luboń zajmiemy się wymianą i utylizacją Twojego akumulatora.

Dlaczego akumulator jest tak ważny w Naszym samochodzie?.

Po pierwsze akumulator rozruchowy jest jednym z najważniejszych źródeł elektrycznych w Naszym aucie , bez sprawnie działającego akumulatora jesteśmy unieruchomieni. Dlatego Specpart Akumulatory Luboń przychodzi Wam z pomocą oferując najlepsze akumulatory. Kupując w Specpart Akumulatory Luboń w naszym punkcie sprzedaży masz pewność, że Twoje auto zawsze odpali w każdych warunkach.

Po drugie niestety, większość kierowców zapomina o istnieniu akumulatora w aucie. Problemy które później się pojawiają są dla wielu z Nas są dużym zaskoczeniem. W starszych pojazdach pobór energii z akumulatora był niewielki, natomiast modele aut typu premium wymagają odpowiednich akumulatorów rozruchowych odpornych na duże obciążenie.

Duża ilość kierowców pokonuje niewielkie odległości , co sprawia że akumulator jest ciągle niedoładowany i w przyspieszonym tempie skracamy jego żywotność. Ważną kwestią jest również odpowiedni montaż akumulatora. Drgania, przesuwanie się akumulatora podczas jazdy bądź hamowania, mogą sprawić że dojdzie do trwałego uszkodzenia obudowy akumulatora.

Istotnym i najważniejszym elementem jest odpowiedni dobór akumulatora według specyfikacji.

Dobór akumulatora Luboń- zaufaj naszym specjalistom

Wielu z nas nie zwraca na to uwagi i może wybrać nieodpowiedni akumulator. Wybór odpowiedniego akumulatora powinien być poparty wymogami producenta auta, a także powinien być dostosowany do sposobu eksploatacji samochodu.

Samochody z systemem start – stop wymagają Akumulatory AGM Luboń w których do czynienia mamy z dużą ilością systemów komfortu dlatego większość tych aut posiada elektryczne wspomaganie, które potrzebuje bardzo dużego poboru prądu. Duża ilość przekaźników sterujących danymi podzespołami sprawia , że pobór prądu w tych autach jest dość duży.

Po pierwsze i najważniejsze osobom które nie znają się zbytnio w temacie akumulatorów, Specpart sklep z akumulatorami w Luboń oferuje bezpłatne wsparcie techniczne. Dlatego tak bardzo ważnym dla nas elementem jest odpowiedni dobór akumulatora Luboń. Nasze baterie sprostają wszystkim wymaganiom. Właściwy akumulator samochodowy dobrej jakości to jeden z elementów składowych, które decydują o niezawodności samochodu. W Naszej placówce mamy najtańsze akumulatory Luboń, zawsze dobieramy najlepszy akumulator do Waszych samochodów spośród naszego bogatego asortymentu. Zasada ta również tyczy się wszystkich Naszych oddziałów.

Przede wszystkim oferujemy akumulatory:

 • do samochodów osobowych
  • klasyczne
  • AGM Start – Stop
  • EFB Start – Stop
 • ciężarowe i autobusowe
 • rolnicze
 • do łodzi, kamperów i przyczep
 • trakcyjne, głębokiego rozładowania
 • motocyklowe
  • klasyczne
  • AGM
 • do UPS
 • przemysłowe
 • do alarmów
 • do zabawek, samochodzików
 • Ado kosiarek

Ponadto w naszej sprzedaży oprócz akumulatorów mamy inne produkty motoryzacyjne:

akumulatory, oleje, prostowniki,

Oferujemy usługi takie jak wymiana akumulatora i pomiar parametrów elektrycznych samochodu.

Sprawdź nasze punkty sprzedaży

Ponadto mamy największy wybór akumulatorów:

Varta, Centra, Bosch, Zap, Banner, Jenox, Exide, Forse, Grom, Tab, X-PRO, Specbat, Enerblock, Moto Power, Fiamm, Yuasa

Odwiedź nas na Facebooku!

Summary
Article Name
Akumulatory Luboń ul. Sikorskiego 12
Description
Akumulatory Luboń Sikorskiego - Specpart zajmuje się sprzedażą  i wymianą akumulatorów w Białymstoku i innych miastach Polski.
Author
Publisher Name
Specpart
Publisher Logo