Opublikowany w: Aktualności

Akumulatory Mińsk Mazowiecki

Akumulatory Mińsk Mazowiecki

Akumulatory Mińsk Mazowiecki Polska Sieć Motoryzacyjna „Specpart” Sp. z o. o. prowadzi sprzedaż oraz wyminę akumulatorów wysokiej jakości akumulatorów na terenie Mińska Mazowieckiego. Zapewniamy darmową dostawę i wymianę akumulatora na miejscu. Przed naszym punktem sprzedaży, posiadamy duży parking na którym nasi wykwalifikowani pracownicy dokonują darmowych wymian akumulatora w Mińsku Mazowieckim. Co więcej oferujemy akumulatory typu przemysłowego m.in. do: wózków inwalidzkich i widłowych, łodzi, kosiarek, a nawet zabawek dla dzieci. Ponadto wśród asortymentu klienci mogą znaleźć  prostowniki, kable rozruchowe.

Sprzedaż akumulatorów – Nasza misja

Akumulatory Mińsk Mazowiecki „Specpart” to dynamicznie rozwijana sieć ogólnopolskiej sprzedaży. Jest to także idea stworzenia miejsc przyjaznych Klientowi. Każdy znajdzie produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb a także pomocną dłoń profesjonalnie wyszkolonego personelu. Co więcej za naprawdę rozsądną cenę.

Akumulatory Mińsk Mazowiecki oferujemy tanie akumulatory w Mińsku Mazowieckim, które można kupić za pośrednictwem naszej strony, a także w jednym z naszych sklepów stacjonarnych, gdzie czeka na Ciebie wykwalifikowana kadra pracownicza. Posiadamy w naszych punktach Specpart najtańsze akumulatory w mieście Mińsku Mazowieckim.

Tradycyjne prostowniki do akumulatorów

Tradycyjne prostowniki do akumulatorów, zwane również ładowarkami akumulatorowymi, są urządzeniami elektrycznymi służącymi do ładowania akumulatorów pojazdów. Oto kilka istotnych cech tradycyjnych prostowników do akumulatorów:

  1. Zasada działania: Tradycyjne prostowniki działają na zasadzie konwersji prądu zmiennego na prąd stały, który jest używany do ładowania akumulatora. Prąd stały łagodnie podnosi napięcie w akumulatorze, aż osiągnie poziom pełnego naładowania.
  2. Typy akumulatorów: Większość tradycyjnych prostowników do akumulatorów nadaje się do ładowania różnych typów akumulatorów, takich jak kwasowo-ołowiowe, żelowe, AGM, itp. Jednakże ważne jest, aby wybrać prostownik, który jest odpowiedni dla rodzaju akumulatora, który zamierzasz ładować.
  3. Prąd ładowania: Prostowniki mogą mieć różne ustawienia prądu ładowania, które można dostosować do potrzeb konkretnego akumulatora. Wyższy prąd ładowania może skrócić czas ładowania, ale może też być mniej bezpieczny dla akumulatora, szczególnie jeśli jest on zbyt wysoki.
  4. Funkcje bezpieczeństwa: Dobre prostowniki są wyposażone w różne funkcje bezpieczeństwa, takie jak zabezpieczenia przed przegrzaniem, przeciążeniem, zwarciem, odwrotną polaryzacją oraz funkcje automatycznego wyłączania po zakończeniu ładowania.
  5. Wskaźniki LED: Większość prostowników jest wyposażona w wskaźniki LED informujące o stanie ładowania akumulatora oraz o działaniu urządzenia. Dzięki nim można monitorować proces ładowania i uniknąć ewentualnych problemów.
  6. Pojemność: Prostowniki mogą różnić się pod względem maksymalnej pojemności akumulatora, jaką są w stanie naładować. Ważne jest, aby wybrać prostownik, który ma wystarczającą moc do ładowania akumulatora pojazdu.
  7. Przenośność: Niektóre prostowniki są bardziej przenośne niż inne, co może być istotne, jeśli planujesz używać ich w różnych miejscach. Niektóre modele są kompaktowe i łatwe do przechowywania w bagażniku samochodu, podczas gdy inne mogą być bardziej duże i ciężkie.

Tradycyjne prostowniki do akumulatorów są nadal popularnym wyborem ze względu na swoją prostotę obsługi i niezawodność. Jednak przed zakupem warto zapoznać się z opiniami i porównać różne modele, aby wybrać ten, który najlepiej spełnia Twoje potrzeby.

Akumulatory Mińsk Mazowiecki proces wymiany akumulatora w naszych punktach sprzedaży przebiega bardzo sprawnie. Warto zauważyć, że nasi wykwalifikowani pracownicy rozpoczynają, przede wszystkim od darmowego testu akumulatora, sprawdzeniu ładowania. Później, dokonują odpowiedniego doboru akumulatora w Mińsku Mazowieckim według katalogu, tak aby mieć 100% pewność że akumulator jest przeznaczony do danego modelu auta. Wymiana i montaż akumulatora jest darmowy w naszych punktach w Mińsku Mazowieckim. Posiadamy w naszych punktach wiele światowych producentów akumulatorów w Mińsku Mazowieckim, akumulatory posiadamy zawsze świeże.

Starannie dbamy o nasze środowisko, więc przy zakupie nowego akumulatora ,stary akumulator należy zwrócić, w celu utylizacji lub uiścić kaucję 30 zł. Kaucja jest zwracana po zdaniu akumulatora.

Akumulatory Mińsk Mazowiecki zapraszamy przede wszystkim, do kontaktu z naszymi punktami sprzedaży. Posiadamy specjalne oferty sprzedaży akumulatorów w Mińsku Mazowieckim przygotowane dla Państwa. Zaufało nam już tysiące klientów, o czym świadczą nasze pozytywne opinie, za które bardzo serdecznie dziękujemy. Staramy się szybko i bezproblemowo na miejscu darmowo wymienić akumulator. Oferujemy Państwu również duży parking dla samochodów, który znajduje się przed siedzibą naszej firmy.

Pracujemy od poniedziałku do piątku: w godzinach 8-17, w soboty: 9-14. Podaruj swemu autu nowy, tani akumulator. 

Kontakt

Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży akumulatory:

Akumulatory Mińsk Mazowiecki ul. Topolowa 43  , tel. 784 954 303

Obecnie posiadamy naszą stronę internetową akumulatoryspecpart.pl na której znajdą państwo najświeższe informacje o promocji na akumulator Mińsk Mazowiecki 

https://akumulatoryspecpart.pl/product-category/akumulatory/akumulatory-osobowe/
https://akumulatoryspecpart.pl/product-category/akumulatory/akumulatory-ciezarowe-i-autobusowe/

Sprawdź nasze punkty sprzedaży

Mamy największy wybór akumulatorów:

Varta, Centra, Bosch, Zap, Banner, Jenox, Exide, Forse, Grom, Tab, X-PRO, Specbat, Enerblock, Moto Power, Fiamm, Yuasa

Śledź Nasze Social Media

Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt
X