Akumulatory Opole - akumulatory Exide AGM
Opublikowany w: Aktualności

Akumulatory Opole – akumulatory Exide AGM

Akumulatory Opole – akumulatory Exide AGM

Akumulatory Opole – Polska Sieć Motoryzacyjna Specpart sp. z o.o. prowadzi sprzedaż wysokiej jakości akumulatorów Exide AGM Opole. Sklep z akumulatory Opole jest profesjonalnym punktem specjalizującym się w doborze akumulatorów w Twoim mieście. Zadzwoń pod numer który znajdziesz tu: Punkt Sprzedaży, a my Specpart akumulatory Opole zajmiemy się wymianą i utylizacją Twojego akumulatora. Nasz stacjonarny punkt sprzedaży znajduje się na ul. Jerzego I Ryszarda Kowalczyków 9A

EXIDE AGM Akumulatory Opole

Akumulatory Exide AGM Opole jest firmą która od ponad 100 lat dostarcza akumulatory na światowy rynek.  Firma Exide Agm akumulatory AGM produkuje i tworzy najbardziej zaawansowane technologicznie produkty. Jest pierwszą firmą na świecie która wprowadziła na rynek akumulatory Exide AGM Opole do aut z systemem Start- Stop. Exide AGM Opole współpracuje z największymi producentami samochodów, w tym: Alfa Romeo, BMW, Citroen, Dacia, Fiat, Jaguar Land Rover, Lancia, Mini, Nissan, Peugeot, Renault, Saab, Suzuki, Toyota, Volkswagen Group, Volvo. Exide Technologies działa w 80 krajach i ma ponad 120-letnie doświadczenie. Jest jednym z największych producentów i recyklerów akumulatorów ołowiowo-kwasowych. Firma tworzy najnowocześniejsze rozwiązania magazynowania energii dla rynku motoryzacyjnego i przemysłu.

Akumulatory Exide Opole AGM  są wybierane bardzo często jako pierwszo montażowy akumulator do samochodów osobowych, ciężarówek i wózków widłowych. Exide dostarcza również odnoszące sukcesy i znane marki na rynek części zamiennych (AM). Exide Transportation produkuje akumulatory do samochodów osobowych, pojazdów użytkowych oraz łodzi rolniczych i rekreacyjnych.

Co to jest technologia EXIDE AGM? – akumulatory Opole

Technologia Exide AGM Opole to najbardziej zaawansowana technologia akumulatorów samochodowych. To właśnie one uważane są za najbardziej odpowiednie do stosowania w samochodach i motocyklach z bardzo bogatym wyposażeniem systemu start/stop. Charakteryzują się wysoką zdolnością do przyjmowania ładunku, nawet 4-krotnie większą liczbą cykli ładowania/rozładowania w porównaniu z bateriami konwencjonalnymi. Właściwości te sprawiają, że idealnie nadaje się do pojazdów wyposażonych w systemy start-stop z odzyskiwaniem energii hamowania, a także do pojazdów z szeroką gamą funkcji komfortu elektrycznego.

W samochodach osobowych z fabrycznie zainstalowanymi akumulatorami AGM , akumulatory AGM należy zamontować w celu wymiany. W przeciwnym razie może to negatywnie wpłynąć na działanie systemu Start/Stop. Wymiana tego typu baterii wymaga dostosowania instalacji elektrycznej do zainstalowanej baterii, dlatego tego typu czynność jest zalecana w serwisie samochodowym oferującym tego typu serwis.

Akumulatory Exide Agm Opole to wysokiej klasy komponenty i materiały, w tym separatory o dużej powierzchni wykonane z mat szklanych, zaawansowane stopy ołowiu i cyny oraz unikalne dodatki węglowe w materiałach aktywnych. Po pierwsze, najnowsza technologia kratki LifeGrid™ zapewnia stałą moc i zwiększoną trwałość. Dodatkowo produkt ten jest idealny do samochodów wyposażonych w systemy start-stop i hamowanie rekuperacyjne. Nowa generacja akumulatorów Exide Agm Opole obsługuje również inteligentne funkcje oszczędzania paliwa, takie jak funkcja „Disengaged Driving”.

Oferujemy akumulatory:

 • do samochodów osobowych
  • klasyczne
  • AGM Start – Stop
  • EFB Start – Stop
 • ciężarowe i autobusowe
 • rolnicze
 • do łodzi, kamperów i przyczep
 • trakcyjne, głębokiego rozładowania
 • motocyklowe
  • klasyczne
  • AGM
 • do UPS
 • przemysłowe
 • do alarmów
 • do zabawek, samochodzików
 • Ado kosiarek

W naszej sprzedaży oprócz akumulatorów mamy inne produkty motoryzacyjne:

akumulatory, oleje, prostowniki,

Oferujemy usługi takie jak wymiana akumulatora i pomiar parametrów elektrycznych samochodu.

Sprawdź nasze punkty sprzedaży.

Mamy największy wybór akumulatorów:

varta  exide zap jenox  Centra, Bosch, Forse, Grom, Tab, X-PRO, Specbat, Moto Powerbanner enerblock fiamm yuasa

Więcej info: https://pl.wikipedia.org/wiki/Opole

Summary
Article Name
Co to jest technologia EXIDE AGM?
Description
Technologia Exide AGM Opole to najbardziej zaawansowana technologia akumulatorów samochodowych. To właśnie one uważane są za najbardziej odpowiednie do stosowania w samochodach i motocyklach z bardzo bogatym wyposażeniem systemu start/stop.
Author
Publisher Name
Specpart
Publisher Logo