Specpart Ostrowiec Świętokrzyski
Opublikowany w: Aktualności

Akumulatory Ostrowiec Świętokrzyski

Akumulatory Ostrowiec Świętokrzyski

Drodzy klienci, serdecznie zapraszamy do naszego nowo otwartego punktu sprzedaży Specpart akumulatory Ostrowiec Świętokrzyski, który znajduje się przy Henryka Sienkiewicza 62a. Polska Sieć Motoryzacyjna Specpart Sp. z o.o. prowadzi sprzedaż wysokiej jakości akumulatorów.

Sklep z akumulatorami Ostrowiec Świętokrzyski jest profesjonalnym punktem specjalizującym się w doborze akumulatorów w Twoim mieście. Sklep Akumulatory Ostrowiec Świętokrzyski powstał jako jeden z pierwszych wysokospecjalistycznych punktów sprzedaży akumulatorów w mieście Ostrowiec Świętokrzyski, by służyć Wam pomocą. Zadzwoń pod numer który znajdziesz tu: Punkt Sprzedaży, a My zajmiemy się wymianą i utylizacją Twojego akumulatora.

Akumulatory Varta Ostrowiec Świętokrzyski

Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać firmy Varta, produkującej akumulatory które są bardzo popularne wśród kierowców. Firma działa nieprzerwanie od ponad 130 lat, przez ten okres zdobyła ogromne doświadczenie w produkcji akumulatorów. Są one najwyższej jakości i służą we wszystkich rodzajów samochodów. Montujemy je we wszystkich rodzajach aut, od klasycznych z podstawowym wyposażeniem, przez auta z systemami Start – Stop, jak i po bogato wyposażone w systemy komfortu.Są one dostępne są w naszym punkcie sprzedaży na Henryka Sienkiewicza 62a.

Akumulatory Varta Silver Dynamic AGM Ostrowiec Świętokrzyski

Akumulator Varta AGM dedukujemy do najbardziej zaawansowanych technologicznie pojazdów. Akumulatory Specpart Varta AGM Ostrowiec Świętokrzyski  przystosowane są do pracy cyklicznej, która daje możliwość wielorazowego ładowania i rozładowywania bez utraty parametrów.

Akumulatory Varta Silver Dynamic Ostrowiec Świętokrzyski

Akumulator Varta Silver Dynamic posiadają wyjątkową skuteczność rozruchową, dedykujemy je do aut które pracują w trudnych warunkach pogodowych, posiadają wysoką pojemność rezerwową, które czynią akumulator Specpart Varta  produktem numer 1. Dedykujemy go do nowych samochodów o dużej pojemności i mocy silnika, z dużą ilością odbiorników energii.

Akumulatory VARTA Blue Dynamic EFB Ostrowiec Świętokrzyski

Z akumulatorami Specpart Varta Blue Dynamic EFB możesz spodziewać się niezawodnej pracy przez długi czas. Dlatego dedykujemy je do aut wyposażonych w dużą ilość odbiorników jak i wyposażonych w podstawowy system Start – Stop. Varta  Blue Dynamic EFB Ostrowiec Świętokrzyski cechują się dwukrotnie większą wytrzymałością cykliczną, dlatego zostały zaprojektowane na dwa razy więcej uruchomień silnika, niż standardowy akumulator.

Akumulatory VARTA Blue Dynamic

Akumulatory Specpart Varta  Blue Dynamic to akumulatory klasy standard o podwyższonych parametrach startowych. Dedykujemy te akumulatory do aut o standardowym wyposażeniu.

Akumulatory Specpart Varta – gdzie kupić?

Nasz stacjonarny punktu sprzedaży Specpart akumulatory, znajduje się w Twoim mieście przy Henryka Sienkiewicza 62a. Specpart Varta Ostrowiec Świętokrzyski oferuje szeroki asortyment akumulatorów. Jest to przede wszystkim pełna gama akumulatorów do samochodów osobowych, jak również ciężarowych, maszyn rolniczych, motocykli oraz sprzętu specjalistycznego aż po skutery, kosiarki i zabawki dla dzieci. Właściwy akumulator samochodowy dobrej jakości to jeden z elementów składowych, które decydują o niezawodności samochodu. W naszej placówce mamy najtańsze akumulatory Varta Ostrowiec Świętokrzyski , zawsze dobieramy najlepszy akumulator do Waszych samochodów spośród Naszego bogatego asortymentu. Zasada ta również tyczy się wszystkich Naszych oddziałów.

Oferujemy akumulatory:

 • Akumulatory do samochodów osobowych
  • Akumulatory osobowe klasyczne
  • Akumulatory osobowe AGM Start – Stop
  • Akumulatory osobowe EFB Start – Stop
 • Akumulatory ciężarowe i autobusowe
 • Akumulatory rolnicze
 • Akumulatory do łodzi, kamperów i przyczep
 • Akumulatory trakcyjne, głębokiego rozładowania
 • Akumulatory motocyklowe
  • Akumulatory motocyklowe klasyczne
  • Akumulatory motocyklowe AGM
 • Akumulatory do UPS
 • Akumulatory przemysłowe
 • Akumulatory do alarmów
 • Akumulatory do zabawek, samochodzików
 • Akumulatory do kosiarek

W naszej sprzedaży oprócz akumulatorów mamy inne produkty motoryzacyjne:

akumulatory, oleje, prostowniki,

Oferujemy usługi takie jak wymiana akumulatora i pomiar parametrów elektrycznych samochodu.

Sprawdź nasze punkty sprzedaży.

Mamy największy wybór akumulatorów:

varta  exide zap jenox  Centra, Bosch, Forse, Grom, Tab, X-PRO, Specbat, Moto Powerbanner enerblock fiamm yuasa

Summary
Article Name
Akumulatory Ostrowiec Świętokrzyski
Description
Zapraszamy do punktu sprzedaży Specpart akumulatory Ostrowiec Świętokrzyski, który znajduje się przy Henryka Sienkiewicza 62a.
Author
Publisher Name
Specpart
Publisher Logo
Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt