Opublikowany w: Aktualności

Akumulatory Pabianice

Akumulatory Pabianice

Akumulatory Pabianice Polska Sieć Motoryzacyjna „Specpart” Sp. z o. o. prowadzi sprzedaż oraz wyminę akumulatorów wysokiej jakości akumulatorów na terenie Pabianic. Zapewniamy darmową dostawę i wymianę akumulatora na miejscu. Przed naszym punktem sprzedaży, posiadamy duży parking na którym nasi wykwalifikowani pracownicy dokonują darmowych wymian akumulatora w Pabianicach. Co więcej oferujemy akumulatory typu przemysłowego m.in. do: wózków inwalidzkich i widłowych, łodzi, kosiarek, a nawet zabawek dla dzieci. Ponadto wśród asortymentu klienci mogą znaleźć  prostowniki, kable rozruchowe.

Sprzedaż akumulatorów – Nasza misja

Akumulatory Pabianice „Specpart” to dynamicznie rozwijana sieć ogólnopolskiej sprzedaży. Jest to także idea stworzenia miejsc przyjaznych Klientowi. Każdy znajdzie produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb a także pomocną dłoń profesjonalnie wyszkolonego personelu. Co więcej za naprawdę rozsądną cenę.

Akumulatory Pabianice oferujemy tanie akumulatory w Pabianicach, które można kupić za pośrednictwem naszej strony, a także w jednym z naszych sklepów stacjonarnych, gdzie czeka na Ciebie wykwalifikowana kadra pracownicza. Posiadamy w naszych punktach Specpart najtańsze akumulatory w mieście Pabianice.

Trwałość akumulatora

Trwałość akumulatora zależy od wielu czynników, takich jak jego konstrukcja, sposób użytkowania, warunki pracy, a także regularna konserwacja. Oto kilka kluczowych aspektów wpływających na trwałość akumulatorów:

Trwałość akumulatora:

 1. Cykl życia:
  • Liczba cykli ładowania i rozładowania, jakie akumulator może przejść przed utratą znacznej części swojej pojemności. Akumulatory głębokiego cyklu (np. AGM, żelowe) mają zazwyczaj dłuższą żywotność cykliczną.
 2. Technologia:
  • Różne technologie akumulatorowe (kwasowo-ołowiowe, AGM, EFB, żelowe, litowo-jonowe) mają różne trwałości i wydajności. Na przykład akumulatory AGM i EFB są bardziej wytrzymałe niż tradycyjne akumulatory kwasowo-ołowiowe.
 3. Warunki pracy:
  • Ekstremalne temperatury (zarówno wysokie, jak i niskie) mogą znacząco skrócić żywotność akumulatora.
 4. Sposób użytkowania:
  • Częste głębokie rozładowania, przeładowania lub długie okresy bez użycia mogą negatywnie wpłynąć na trwałość akumulatora.
 5. Konserwacja:
  • Regularne sprawdzanie poziomu elektrolitu (w akumulatorach obsługowych), czyszczenie klem, oraz dbanie o odpowiednie napięcie ładowania pomagają wydłużyć żywotność akumulatora.

Praktyczne wskazówki:

 1. Regularne ładowanie:
  • Unikaj głębokiego rozładowania akumulatora. Regularne ładowanie, zwłaszcza w okresach nieużywania pojazdu, pomaga utrzymać akumulator w dobrej kondycji.
 2. Sprawdzanie elektrolitu:
  • W akumulatorach obsługowych regularnie sprawdzaj i uzupełniaj poziom elektrolitu wodą destylowaną.
 3. Czyszczenie klem:
  • Utrzymuj czystość klem akumulatora, aby zapewnić dobre połączenie elektryczne i zapobiec korozji.
 4. Unikaj ekstremalnych temperatur:
  • Przechowuj pojazd w garażu lub innym miejscu chronionym przed ekstremalnymi temperaturami, jeśli to możliwe.
 5. Regularne przeglądy:
  • W ramach regularnych przeglądów technicznych pojazdu sprawdzaj stan akumulatora, aby wykryć potencjalne problemy na wczesnym etapie.

Pamiętanie o tych zasadach i regularna konserwacja może znacząco poprawić trwałość akumulatora, zapewniając niezawodne działanie przez długi czas.

Akumulatory Pabianice proces wymiany akumulatora w naszych punktach sprzedaży przebiega bardzo sprawnie. Warto zauważyć, że nasi wykwalifikowani pracownicy rozpoczynają, przede wszystkim od darmowego testu akumulatora, sprawdzeniu ładowania. Później, dokonują odpowiedniego doboru akumulatora w Pabianicach według katalogu, tak aby mieć 100% pewność że akumulator jest przeznaczony do danego modelu auta. Wymiana i montaż akumulatora jest darmowy w naszych punktach w Pabianicach. Posiadamy w naszych punktach wiele światowych producentów akumulatorów w Pabianicach, akumulatory posiadamy zawsze świeże.

Starannie dbamy o nasze środowisko, więc przy zakupie nowego akumulatora ,stary akumulator należy zwrócić, w celu utylizacji lub uiścić kaucję 30 zł. Kaucja jest zwracana po zdaniu akumulatora.

Akumulatory Pabianice zapraszamy przede wszystkim, do kontaktu z naszymi punktami sprzedaży. Posiadamy specjalne oferty sprzedaży akumulatorów w Pabianicach przygotowane dla Państwa. Zaufało nam już tysiące klientów, o czym świadczą nasze pozytywne opinie, za które bardzo serdecznie dziękujemy. Staramy się szybko i bezproblemowo na miejscu darmowo wymienić akumulator. Oferujemy Państwu również duży parking dla samochodów, który znajduje się przed siedzibą naszej firmy.

Pracujemy od poniedziałku do piątku: w godzinach 9-17, w soboty: 9-14. Podaruj swemu autu nowy, tani akumulator. 

Kontakt

Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży akumulatory:

Akumulatory Pabianice ul. Partyzancka 17/19, tel. 532 432 878

Obecnie posiadamy naszą stronę internetową akumulatoryspecpart.pl na której znajdą państwo najświeższe informacje o promocji na akumulator Pabianice

https://akumulatoryspecpart.pl/product-category/akumulatory/akumulatory-osobowe/
https://akumulatoryspecpart.pl/product-category/akumulatory/akumulatory-ciezarowe-i-autobusowe/

Sprawdź nasze punkty sprzedaży

Mamy największy wybór akumulatorów:

Varta, Centra, Bosch, Zap, Banner, Jenox, Exide, Forse, Grom, Tab, X-PRO, Specbat, Enerblock, Moto Power, Fiamm, Yuasa

Śledź Nasze Social Media

Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt
X