Opublikowany w: Aktualności

Akumulatory Słupsk

Akumulatory Słupsk

Akumulatory Słupsk Polska Sieć Motoryzacyjna „Specpart” Sp. z o. o. prowadzi sprzedaż oraz wyminę akumulatorów wysokiej jakości akumulatorów na terenie Słupska. Zapewniamy darmową dostawę i wymianę akumulatora na miejscu. Przed naszym punktem sprzedaży, posiadamy duży parking na którym nasi wykwalifikowani pracownicy dokonują darmowych wymian akumulatora w Słupsku. Co więcej oferujemy akumulatory typu przemysłowego m.in. do: wózków inwalidzkich i widłowych, łodzi, kosiarek, a nawet zabawek dla dzieci. Ponadto wśród asortymentu klienci mogą znaleźć  prostowniki, kable rozruchowe.

Sprzedaż akumulatorów – Nasza misja

Akumulatory Słupsk „Specpart” to dynamicznie rozwijana sieć ogólnopolskiej sprzedaży. Jest to także idea stworzenia miejsc przyjaznych Klientowi. Każdy znajdzie produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb a także pomocną dłoń profesjonalnie wyszkolonego personelu. Co więcej za naprawdę rozsądną cenę.

Akumulatory Słupsk oferujemy tanie akumulatory Słupsku, które można kupić za pośrednictwem naszej strony, a także w jednym z naszych sklepów stacjonarnych, gdzie czeka na Ciebie wykwalifikowana kadra pracownicza. Posiadamy w naszych punktach Specpart najtańsze akumulatory w mieście Słupsk.

Gdzie kupić akumulator w Słupsku?

To pierwsze pytanie, które przychodzi nam do głowy, gdy nasz akumulator przestanie poprawnie funkcjonować i potrzebny jest nowy.

Jednak odpowiedź jest prosta!

Nasza firma Specpart z akumulatorami Słupsk posiada punkt sprzedaży, który znajduje się ul. Marii Zaborowskiej 16

Nasza firma zajmuje się ciągłą sprzedażą i wymianą akumulatorów Słupsk Specpart na naszym lokalnym rynku. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem naszą ofertą, akumulatory Słupsk Specpart doszliśmy do wniosku, aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić naszą ofertę Słupsk Specpart wprowadzając darmowe pomiary stanu akumulatora oraz kontrolę ładowania w pojeździe. Nasze możliwości są bardzo duże zapewniając satysfakcje i wygodę wszystkim naszym klientom.

Przed przyjazdem, najlepszym rozwiązaniem jest kontakt z naszym punktem sprzedaży akumulatorów w Słupsk Specpart , aby odpowiednio dobrać akumulator Słupsk Specpart w katalogu, co daje nam 100% pewność że akumulator jest przeznaczony do danego modelu auta, jak i dostępności danego akumulatora w naszym magazynie. Najlepiej jest również przyjechać do naszego punktu na ul. Marii Zaborowskiej 16, gdzie na miejscu nasi wykwalifikowani sprzedawcy dobiorą odpowiedni akumulator Słupsk do waszego pojazdu.

W naszych punktach sprzedaży Specpart akumulatory Słupsk znajdującym się na ul. Marii Zaborowskiej 16, dbamy o ciągłe zaopatrzenie w nowe i świeże akumulatory. Starannie dbamy o nasze środowisko, więc przy zakupie nowego akumulatora ,stary akumulator należy zwrócić, w celu utylizacji lub uiścić kaucję 30 zł. Kaucja jest zwracana po zdaniu akumulatora.

Zadzwoń i sprawdź jaką ofertę możemy zaproponować przy zakupie nowego akumulatora Słupsk. Zaufało nam już wielu klientów o czym świadczą nasze pozytywne opinie, za które bardzo serdecznie dziękujemy. Szybki czas realizacji usługi oraz proces wymiany akumulatora Słupsk w naszym punkcie sprzedaży mieszczącym się na ul. Marii Zaborowskiej 16 trwa zaledwie kilka minut.

Pracujemy od poniedziałku do piątku: w godzinach 9:00-17:00, w soboty: 9-14. Podaruj swoim czterem kółkom nowy, tani akumulator – jeżeli wymiana, to tylko u nas.

Kontakt

Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży akumulatory:

Akumulatory Słupsk ul. Marii Zaborowskiej 16  , tel. 698 368 270

Obecnie posiadamy naszą stronę internetową akumulatoryspecpart.pl na której znajdą państwo najświeższe informacje o promocji na akumulator Słupsk

https://akumulatoryspecpart.pl/product-category/akumulatory/akumulatory-osobowe/
https://akumulatoryspecpart.pl/product-category/akumulatory/akumulatory-ciezarowe-i-autobusowe/

Sprawdź nasze punkty sprzedaży

Mamy największy wybór akumulatorów:

Varta, Centra, Bosch, Zap, Banner, Jenox, Exide, Forse, Grom, Tab, X-PRO, Specbat, Enerblock, Moto Power, Fiamm, Yuasa

Śledź Nasze Social Media

Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt