Największa w Polsce sieć sklepów Specpart
Opublikowany w: Aktualności

Akumulatory Szczecin Nowy Punkt przy ul. Łukasińskiego 110d

Akumulatory Szczecin Nowy Punkt przy ul. Łukasińskiego 110d

Akumulatory Specpart Szczecin to właśnie tu postanowiliśmy otworzyć nasz 69 punkt sprzedaży na ul. Łukasińskiego 110d. Oferujemy szeroki wybór akumulatorów, darmowy test akumulatora oraz montaż. Nasz punkt zostanie wkrótce otwarty

Historia – Akumulatory Szczecin Nowy Punkt przy ul. Łukasińskiego 110d

W Szczecinie po długim namyśle,  postanowiliśmy otworzyć nasz kolejny drugi punkt sprzedaży akumulatorów. Punkt znajduje się na ul. Łukasińskiego 110d, dysponujemy na miejscu dużym darmowym parkingiem. Na miejscu dokonujemy darmowych pomiarów ładowania, poboru prądu również montujemy akumulatory w cenie zakupu nowego. Posiadamy w naszej ofercie sprzedażowej wielu znanych producentów akumulatorów, takich jak Varta, Exide, Centra, Tab, Grom. Nasza firma Specpart akumulatory wyrobiła sobie pewną renomę na rynku sprzedaży akumulatorów, zaufało nam już, tysiące klientów cieszących się fachową poradą i odpowiednim doborem akumulatora.

Posiadamy w sprzedaży

Nasz asortyment sprzedażowy jest bardzo duży. W naszej ofercie mamy akumulatory produkowane przez największych na świecie producentów takich jak: Varta , Exide, Tab, Grom i wielu innych. Posiadamy szeroki asortyment akumulatorów dostępnych do każdego samochodu, motocykla, łodzi, maszyn i ciągników rolniczych oraz akumulatory do pojazdów ciężarowych. Sprzedawane przez nas akumulatory cieszą się na naszym lokalnym rynku wysoką jakością, niezawodnością i trwałością.

Darmowe doradztwo techniczne

W każdym z naszych punktów przeprowadzamy szczegółowe rozmowy z naszymi klientami przed zakupem nowego akumulatora. Staramy się być najlepszymi doradcami technicznymi. W ten sposób nasi wykwalifikowani pracownicy, są w stanie dobrać najlepszy akumulator według Państwa oczekiwań. Podpowiedzą również jak dbać o akumulator w sezonie jesienno- zimowym i wiosenno- letnim aby był sprawy przez wiele lat.

Usługi dodatkowe na miejscu w naszym punkcie

Oferujemy również, w naszym punkcie sprzedaży akumulatorów Specpart Szczecin darmowy montaż akumulatorów, testowanie akumulatorów, recykling starych akumulatorów itp. Posiadamy profesjonalny sprzęt i narzędzia których używamy w sklepie do przeprowadzania tych usług.

Kontakt Akumulatory Szczecin Nowy Punkt przy ul. Łukasińskiego 110d

Zapraszamy do naszego nowo otwartego punktu sprzedaży akumulatory Szczecin. Nasz punkt sprzedaży akumulatory Szczecin znajduje się na ul. Łukasińskiego 110d.

Za chwilę będzie możliwość kontaktu z naszym puntem poprzez e-mail lub telefonicznie. Obecnie posiadamy naszą stronę  internetową, akumulatoryspecpart.pl na której znajdą państwo najświeższe informacje o promocji na akumulator Szczecin ul. Łukasińskiego 110d.

Sprawdź Akumulatory Szczecin Nowy Punkt przy ul. Łukasińskiego 110d nasze punkty sprzedaży

Mamy największy wybór akumulatorów:

Varta, Centra, Bosch, Zap, Banner, Jenox, Exide, Forse, Grom, Tab, X-PRO, Specbat, Enerblock, Moto Power, Fiamm, Yuasa

Odwiedź nas na Facebooku!

Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt

Pomoc specjalistów czeka na Ciebie.
(+48) 22 398 82 51

X