Akumulatory Szczecin
Opublikowany w: Aktualności

Akumulatory Szczecin- nasz nowy punkt sprzedaży na ul. Błogosławionego Wincentego Kadłubka 39

Szczecin ul. ul. Błogosławionego Wincentego Kadłubka 39 nowy punkt sprzedaży akumulatorów Specpart

Akumulatory Specpart Szczecin to właśnie tu postanowiliśmy otworzyć nasz 68 punkt sprzedaży na ul. Błogosławionego Wincentego Kadłubka 39. Oferujemy  szeroki wybór akumulatorów, darmowy test akumulatora oraz montaż. Nasz punkt zostanie wkrótce otwarty

Historia naszego punktu w Szczecinie.

W Szczecinie po długim namyśle,  postanowiliśmy otworzyć nasz nowy punkt sprzedaży. Punkt znajduje się na ul. Błogosławionego Wincentego Kadłubka 39, dysponujemy na miejscu dużym darmowym parkingiem. Na miejscu dokonujemy darmowych pomiarów ładowania, poboru prądu również montujemy akumulatory w cenie zakupu nowego. Posiadamy w naszej ofercie sprzedażowej wielu znanych producentów akumulatorów, takich jak Varta, Exide, Centra, Tab, Grom. Nasza firma Specpart akumulatory wyrobiła sobie pewną renomę na rynku sprzedaży akumulatorów, zaufało nam już, tysiące klientów cieszących się fachową poradą i odpowiednim doborem akumulatora.

Posiadamy w sprzedaży

Nasz asortyment sprzedażowy jest bardzo duży. W naszej ofercie mamy akumulatory produkowane przez największych na świecie producentów takich jak: Varta , Exide, Tab, Grom i wielu innych. Posiadamy szeroki asortyment akumulatorów dostępnych do każdego samochodu, motocykla, łodzi, maszyn i ciągników rolniczych oraz akumulatory do pojazdów ciężarowych. Sprzedawane przez nas akumulatory cieszą się na naszym lokalnym rynku wysoką jakością, niezawodnością i trwałością.

Darmowe doradztwo techniczne

W każdym z naszych punktów przeprowadzamy szczegółowe rozmowy z naszymi klientami przed zakupem nowego akumulatora. Staramy się być najlepszymi doradcami technicznymi. W ten sposób nasi wykwalifikowani pracownicy, są w stanie dobrać najlepszy akumulator według Państwa oczekiwań. Podpowiedzą również jak dbać o akumulator w sezonie jesienno- zimowym i wiosenno- letnim aby był sprawy przez wiele lat.

Usługi dodatkowe na miejscu w naszym punkcie

Oferujemy również, w naszym punkcie sprzedaży akumulatorów Specpart Szczecin darmowy montaż akumulatorów, testowanie akumulatorów, recykling starych akumulatorów itp. Posiadamy profesjonalny sprzęt i narzędzia których używamy w sklepie do przeprowadzania tych usług.

Kontakt

Zapraszamy do naszego nowo otwartego punktu sprzedaży akumulatory Szczecin. Nasz punkt sprzedaży akumulatory Szczecin znajduje się na ul. Błogosławionego Wincentego Kadłubka 39.

Za chwilę będzie możliwość kontaktu z naszym puntem poprzez e-mail lub telefonicznie. Obecnie posiadamy naszą stronę  internetową, akumulatoryspecpart.pl na której znajdą państwo najświeższe informacje o promocji na akumulator Szczecin ul. Błogosławionego Wincentego Kadłubka 39.

Sprawdź nasze punkty sprzedaży

Mamy największy wybór akumulatorów:

Varta, Centra, Bosch, Zap, Banner, Jenox, Exide, Forse, Grom, Tab, X-PRO, Specbat, Enerblock, Moto Power, Fiamm, Yuasa

Odwiedź nas na Facebooku!

Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt