specpart lublin
Opublikowany w: Aktualności

Akumulatory Tab Lublin

Akumulator Tab Lublin

Wyobraźmy sobie sytuację – jedziemy w góry. Na pewno przed wyjazdem powinniśmy sprawdzić Nasz akumulator. Akumulator TAB Lublin to jeden z najważniejszych elementów samochodu. Bez sprawnej „baterii” nie ruszy miejsca nawet najdroższy samochód świata. Dlatego tak ważne jest, aby był on jak najlepszej jakości. Każdy znajdujący się w naszej ofercie Specpart Akumulator Tab Lublin odznacza się znakomitymi parametrami technicznymi oraz stosowną wysoką gwarancją jakości. Ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że akumulatory samochodowe muszą odznaczać się najwyższą niezawodnością. Wychodzimy bowiem z założenia, że akumulator to zbyt poważna inwestycja i nie ma w niej miejsca na pomyłki. Nasze punkty sprzedaży Specpart Akumulatory Tab Lublin znajdują się przy Jutrzenki 10/7a jak i Kunickiego 129

Akumulatory Tab Lublin

Firma TAB, która jest producentem akumulatorów TAB oraz Topla, to słoweńska spółka akcyjna z ponad 35-letnim doświadczeniem w produkcji baterii kwasowo – ołowiowych, zatrudniająca 350 pracowników i dokonująca ponad 40 mln euro rocznego obrotu. W czerwcu 2019 r. Akumulator TAB Lublin został oficjalnym dostawcą akumulatorów OEM do samochodów osobowych dla Grupy Volkswagen. Akumulatory TAB Lublin to najwyższej jakości, dedykowane do pojazdów z dużym zapotrzebowaniem na energię. Z powodu bardzo niskiego zużycia wody i szczelnej konstrukcji wieczka nie jest wymagana (ale możliwa) obsługa. Idealny do samochodów z dużą ilością elektrycznego wyposażenia.

Akumulator Tab Magic Lublin

Tab Magic Lublin jest akumulatorem który wykorzystuje najnowsze nowinki technologiczne przy produkcji akumulatora CA/CA co sprawia że akumulator Tab Lublin jest niezawodny w zimowych warunkach zapewniając dużą wydajność rozruchu i niezawodną moc. Specpart Tab Lublin dedykowany jest do aut z dużym zapotrzebowaniem energii, posiadających wiele systemów komfortu. Pokrywa akumulatora została specjalnie zaprojektowana, by chronić przed wyciekami i być pełni bezpieczną czyni to wszystko że Akumulator Tab Lublin jest akumulatorem bezobsługowym. Dodatkowym atutem tego akumulatora jest zwiększona ilość płyt, która zapewnia o 30% lepsze zdolności rozruchowe. Zastosowana również technologia kratki cięto-ciągnionej odpowiada za lepszą odporność na korozję i dłuższą żywotność. Wskaźnik poziomu (magiczne oko) daje możliwość kontrolowania stanu akumulatora w dowolnym czasie. Anty-wybuchowe zabezpieczenie uniemożliwia dostanie się ognia do środka akumulatora.

Akumulatory Tab Polar Lublin

Akumulator Tab Polar Lublin jak sama nazwa już nam podpowiada jest wzmocnionym akumulatorem przy skrajnie niskich jak i wysokich temperaturach. Zapewnia mam większą wydajność rozruch i niezawodną moc. TAB Polar to akumulator który został wyprodukowany w technologii Ca/Ca z rozciągniętego metalu.

Akumulatory Tab Lublin  – możliwość zakupienia na terenie Lublina

Wiemy jak ważnym elementem całej układanki jest akumulator Tab Lublin, bez którego nie będziemy wstanie odpalić swego auta. Wiemy również, że klienci potrzebują kompletnej obsługi. Dlatego wychodzimy naprzeciw i oferujemy darmowy dowóz akumulatorów wraz z montażem u klienta pod domem. Montujemy akumulatory do wszystkich modeli aut osobowych, dostawczych czy ciężarowych. Również w naszych stacjonarnych punktach sprzedaży Specpart Akumulatory Tab Lublin znajdujących się przy Jutrzenki 10/7a jak i Kunickiego 129 oferujemy darmowe pomiary ładowania alternatora i sprawdzamy stan obecnej baterii. W razie konieczności wymiany baterii służymy również możliwością adaptacji akumulatora. Nie musicie się również przejmować starą baterią, zutylizujemy ją za Państwa. Nasze punkty sprzedaży Specpart Akumulatory Tab Lublin znajdują się przy Jutrzenki 10/7a jak i Kunickiego 129. Są do Państwa dyspozycji od godziny 7 do 19 w soboty od 9 do 14. Jesteśmy również dostępni na Facebooku, gdzie czekają na was różne oferty i promocje

Oferujemy akumulatory:

 • Akumulatory do samochodów osobowych
  • Akumulatory osobowe klasyczne
  • Akumulatory osobowe AGM Start – Stop
  • Akumulatory osobowe EFB Start – Stop
 • Akumulatory ciężarowe i autobusowe
 • Akumulatory rolnicze
 • Akumulatory do łodzi, kamperów i przyczep
 • Akumulatory trakcyjne, głębokiego rozładowania
 • Akumulatory motocyklowe
  • Akumulatory motocyklowe klasyczne
  • Akumulatory motocyklowe AGM
 • Akumulatory do UPS
 • Akumulatory przemysłowe
 • Akumulatory do alarmów
 • Akumulatory do zabawek, samochodzików
 • Akumulatory do kosiarek

W naszej sprzedaży oprócz akumulatorów mamy inne produkty motoryzacyjne:

akumulatory, oleje, prostowniki,

Oferujemy usługi takie jak wymiana akumulatora i pomiar parametrów elektrycznych samochodu.

Sprawdź nasze punkty sprzedaży.

Mamy największy wybór akumulatorów:

varta  exide zap jenox  Centra, Bosch, Forse, Grom, Tab, X-PRO, Specbat, Moto Powerbanner enerblock fiamm yuasa

Więcej info: https://pl.wikipedia.org/wiki/Lublin

Summary
Article Name
Akumulatory Tab Lublin
Description
Nasze punkty sprzedaży Specpart Akumulatory Tab Lublin znajdują się przy Jutrzenki 10/7a jak i Kunickiego 129.
Author
Publisher Name
Specpart
Publisher Logo
Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt