Opublikowany w: Aktualności

Akumulatory Top 8 Specpart

Nasz ranking akumulatorów samochodowych TOP 8  Specpart najczęściej wybieranych przez kierowców ze strony akumulatoryspecpart.pl z połowy roku 2023.

Akumulator to część eksploatacyjna o którą musimy dbać, aby nie przysporzyła nam kierowcom kłopotów. Ma za zadanie dostarczyć naszemu pojazdowi energii potrzebnej do jego uruchomienia, a także służy do zasilania wszystkich odbiorników w pojeździe.

Aby prawidłowo i profesjonalnie dobrać akumulator najlepszym rozwiązaniem będzie udanie się na naszą stronę internetową akumulatoryspecpart.pl gdzie znajduje się nasz ranking TOP 8 akumulatorów wybranych przez Was kierowców.

Gdy podejmiemy decyzję, i zdecydujemy się na zakup nowego akumulatora stajemy przed dużym wyborem: producent, cena, a co najważniejsze parametry.

Musimy również, wziąć pod uwagę rozmiar baterii. Chodzi o konkretny wymiar akumulatora. Oczywiście musimy też sprawdzić czy jest to europejskie auto czy azjatyckie, gdyż akumulatory dedykowane do tych drugich różnią się od standardowych.

Poniżej przedstawiamy nasz ranking akumulatorów TOP 8 na akumulatoryspecpart.pl dokonany przez Was kierowców.

  1. Akumulator GROM Premium 74Ah 720 DTR
  2. Akumulator TAB MAGIC 75Ah 720A
  3. Akumulator Neo Force 74Ah 720A
  4. Akumulator VARTA Silver Dynamic E44 77Ah 780A
  5. Akumulator Exide Premium 77Ah 760A
  6. Akumulator X-PRO 74Ah 680A
  7. Akumulator SPECBAT 74Ah 670A
  8. Akumulator PROTON 74Ah 620A

Top 8 Specpart Nr. 1. Akumulator GROM Premium 74Ah 720 DTR

Nasz ranking akumulatorów TOP 8 Specpart na akumulatoryspecpart.pl przedstawia nr. 1 wyboru kierowców.

      Akumulator GROM to nasz flagowy produkt. Aby mógł powstać taki akumulator, zebraliśmy opinie wielu kierowców na co dzień eksploatujących pojazdy.

Akumulator Grom o pojemności 74 Ah i dużej mocy rozruchowej 720 A świetnie sprawdza się w pojazdach z bogatym wyposażeniem dodatkowym, ponieważ wykonany jest w technologii CA/CA. Przede wszystkim nie traci swoich właściwości rozruchowych nawet po długim czasie eksploatacji w trudnych i wymagających warunkach.

Ten model akumulatora jest zalecany w pojazdach mechanicznych z silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi.

Top 8 Specpart Nr. 2. Akumulator TAB MAGIC 75Ah 720A

Zastanawialiśmy się przez dłuższy czas i doprowadziło to nas do ogromnego bólu głowy. Przeanalizowaliśmy wszystkie wasze sugestie i wyborem kierowców na 2 miejsce naszego rankingu Top 8 Specpart trafia akumulator Tab 75 Ah 720A.

       Akumulator TAB MAGIC 75Ah 720A jest akumulatorem z bardzo dobrymi parametrami rozruchowymi. Co więcej wykonany w technologii Ca/Ca. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii cechuje go wysoka niezawodność pracy, która przekłada się na wieloletni spokój użytkownika. Wysokie zdolności rozruchowe niskie zużycie wody i niezawodny rozruch w niskich temperaturach to argumenty świadczące o ponad przeciętnej żywotności i sprawności akumulatorów marki TAB.

 Akumulator Tab zajmuje pozycje 2 w naszym rankingu TOP 8 Specpart i jest z czystym sumienie polecanym akumulatorem przez wielu kierowców. Możecie go również znaleźć na naszej stronie akumulatoryspecpart.pl w niskiej cenie. 

Top 8 Specpart Nr. 3. Akumulator Neo Force 74Ah 720A 

Trzecią pozycje w naszym rankingu akumulatorów TOP 8 Specpart dzięki waszemu wyborowi kierowców zajmuje akumulator Neo Force 74Ah 720A

Akumulator Neo Force 74Ah 720A DN Automotive to koreańska firma, która znajduje się w czołówce światowych producentów akumulatorów. Powstała w 1971 roku. .W 2011 roku, przy użyciu najnowszych technologii i procesów, zbudowano światowej klasy fabrykę akumulatorów bezobsługowych z najwyższej klasy maszynami i zautomatyzowanymi liniami, dzięki czemu zapewniły sobie wysoką pozycję na rynku światowym. W 2022 roku firma zmieniła nazwę z DTR na DN Automotive, przygotowując się tym samym do rozwoju i modernizacji fabryki.

Akumulator Neo Forse jest to wysokiej jakości akumulator renomowanej koreańskiej firmy , który bardzo dobrze sprawdza się w pojazdach z bogatym wyposażeniem dodatkowym. Co więcej nie traci swoich właściwości rozruchowych nawet po długim czasie eksploatacji w trudnych i wymagających warunkach.

Top 8 Specpart Nr. 4. Akumulator VARTA Silver Dynamic E44 77Ah 780A

Niestety, tuż za podium na 4 pozycji naszego rankingu TOP 8 Specpart wyborem kierowców uplasował się akumulator VARTA Silver Dynamic E44 77Ah 780A EN to przede wszystkim maksymalna wydajność dla ekstremalnie wysokich wymagań!

 Linia VARTA SILVER to kilka różnych typów akumulatorów o parametrach znacznie przewyższających wymogi producentów samochodów. Co więcej gwarantują wysoką skuteczność rozruchu nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pogodowych. Dzięki temu jest to doskonały wybór dla pojazdów o wysokim zapotrzebowaniu na energię. Zwłaszcza wynikającym ze specyfikacji jazdy, mroźnych zim, gorących okresów letnich lub dużej ilości odbiorników energii elektrycznej. Na naszej stronie internetowej akumulatoryspecpart.pl znajdziecie go w naprawdę niskiej cenie.

Top 8 Specpart Nr. 5. Akumulator Exide Premium 77Ah 760A

Na miejscu 5 naszego rankingu TOP 8 Specpart i to może być niespodzianka dla niektórych,  uplasował się akumulator Exide Premium 77Ah 760A  Dlaczego tak niskie, nie wiemy, trzeba nad tym się mocno zastanowić, ale wracając do tematu.

Akumulator wykorzystuje ulepszone dodatki węglowe, które powodują lepszą przewodność prądu. Najnowszy akumulator Exide Premium z technologią Carbon Boost 2.0 ładuje się do dwóch razy szybciej w porównaniu z tradycyjnymi akumulatorami, dzięki opatentowanym przez Exide dodatkom węglowym Akumulator Exide Premium Carbon Boost został zaprojektowany, by sprostać ekstremalnym temperaturom, dużemu zapotrzebowaniu energetycznemu wyposażenia pojazdu i intensywnej jeździe miejskiej.

Dostaniecie go na naszej stronie internetowej akumulatoryspecpart.pl

Top 8 Specpart Nr. 6. Akumulator X-PRO 74Ah 680A

Czas na miejsce 6 na naszym rankingu TOP 8 Specpart przygotowanym dzięki Wam kierowcom.

Na miejscu 6 mamy akumulator X-PRO 74Ah 680A

Akumulator o wzmocnionym prądzie rozruchowym. Dzięki temu odpalenie auta nawet w ekstremalnie niskich temperaturach nie będzie stanowiło problemu. Wyprodukowany przez jednego z największych producentów na świecie, koreańskiego Global Battery. Do jego budowy wykorzystano najwyższej jakości surowce oraz zastosowano najnowszą technologię.

Akumulator X-PRO 74Ah 680A wychodzi ponad konkurencję dzięki zastosowanym indywidualnym rozwiązaniom technologicznym. Producent określa swoje akumulatory trzema słowami: Moc, Wydajność, Żywotność.

Dzięki czemu użytkownik może spać spokojnie i mieć pewność, że ten akumulator nie zawiedzie go w żadnej sytuacji.

Top 8 Specpart Nr. 7. Akumulator SPECBAT 74Ah 670A

Naszą uwagę zwróciła 7 pozycja naszego rankingu TOP 8 Specpart akumulatorów wybranych właśnie przez Was kierowców na naszej stronie akumulatoryspecpart.pl

Linia akumulatorów Specbat została, stworzona specjalnie dla naszej sieci sklepów. Jest to akumulator ze średniej półki jakościowej i cenowej istniejącej na rynku. Najważniejszą zaletą tych akumulatorów jest to że bazują na solidnych, sprawdzonych produktach cechujących się bardzo dobrymi parametrami. Nie podpisalibyśmy się pod nimi własną nazwą gdybyśmy nie byli pewni jakości produktów Specbat.

Ponadto jeżeli szukasz akumulatora ze średniej półki cenowej przyzwoitego jakościowo- ten akumulator jest dla Ciebie. 

Top 8 Specpart Nr. 8. Akumulator PROTON 74Ah 620A

Naszą listę zamyka akumulator PROTON 74Ah 620A, który dzięki waszemu wyborowi kierowców na naszym rankingu TOP 8 Specpart zajął miejsce 8.

Linia akumulatorów Proton, stworzona specjalnie dla naszej sieci sklepów. Jest to odpowiedź dla tanich akumulatorów istniejących na światowym rynku. Najważniejszą zaletą tych akumulatorów jest to, że bazują na solidnych, sprawdzonych produktach cechujących się bardzo dobrymi parametrami. Jesteśmy pewni jakości produktów Proton. W tym przedziale cenowym nie znajdziesz nic lepszego. Proton to akumulator o doskonałych parametrach, uruchomiający pojazd o każdej porze roku, nie przeszkodzą mu nawet niskie zimowe temperatury. Bateria jest bezobsługowa co jest niezwykle ważne w przypadku pojawienia się niedomagań ze strony alternatora czy regulatora napięcia.

Przede wszystkim linia Proton jest najtańszą dostępną linią korzystną dla Twojego portfela.

Sprawdź nasze punkty sprzedaży

Mamy największy wybór akumulatorów:

Varta, Centra, Bosch, Zap, Banner, Jenox, Exide, Forse, Grom, Tab, X-PRO, Specbat, Enerblock, Moto Power, Fiamm, Yuasa

Odwiedź nas na Facebooku!

Summary
Article Name
Akumulatory Top 8 Specpart
Description
Nasz ranking akumulatorów samochodowych TOP 8 Specpart najczęściej wybieranych przez kierowców ze strony akumulatoryspecpart.pl z połowy roku 2023.
Author
Publisher Name
Specpart
Publisher Logo
Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt