Opublikowany w: Aktualności

Akumulatory Tychy

Akumulatory Tychy

Czy używanie inteligentnej ładowarki akumulatora może pomóc w utrzymaniu jego zdolności?

Nasza firma Specpart powstała wiele lat temu i prężnie rozwija swoją działalność na rynku akumulatorów. Specjalizujemy się przede wszystkim w sprzedaży w formie detalicznej i hurtowej akumulatorów w ponad 70 punktach sprzedaży w całej Polsce.

Akumulatory Tychy posiadamy najlepsze akumulatory na polskim rynku. Firma Akumulatory Tychy rozwija się na polskim rynku poprzez otwieranie coraz większej ilości punktów.

W naszych punktach Akumulatory Tychy bezpłatnie testujemy akumulatory dla wszystkich naszych klientów, sprawdzamy ładowanie oraz badamy upływ prądu. Bezpłatnie również wymieniamy akumulatory zakupione w naszych punktach. Nasi wyspecjalizowani pracownicy przy wymianie akumulatora Tychy zajmują się podtrzymaniem prądu w aucie tak aby komputer i inne systemy nie uległy zresetowaniu oraz kodujemy akumulatory Tychy przy autach z akumulatorami AGM lub EFB.

Właściwe używanie inteligentnej ładowarki akumulatora może znacząco pomóc w utrzymaniu zdolności akumulatora.

Inteligentne ładowarki akumulatorowe, zwane także ładowarkami impulsowymi, są zaprojektowane do ładowania i utrzymywania akumulatorów w dobrej kondycji. Mają one wbudowane funkcje monitorowania stanu akumulatora i automatycznego dostosowywania procesu ładowania, aby zapewnić optymalne warunki dla akumulatora.

Inteligentne ładowarki mogą być szczególnie przydatne w przypadku akumulatorów, które są rzadko używane oraz mogą być narażone na długotrwałe okresy nieaktywności. Poprzez dostosowywanie napięcia i prądu ładowania do aktualnego stanu akumulatora. Ładowarki te mogą pomóc w zapobieganiu głębokiemu rozładowaniu i utrzymaniu zdolności akumulatora przez dłuższy czas.

Ważne jest, aby korzystać z odpowiedniej inteligentnej ładowarki przeznaczonej do konkretnego typu akumulatora. Ponieważ różne rodzaje akumulatorów mogą wymagać różnych parametrów ładowania. Zawsze warto przeczytać instrukcję obsługi ładowarki oraz zalecenia producenta akumulatora.

Kontakt

Zapraszamy do naszego najbliższego punktu sprzedaży akumulatory Specpart Tychy

Nasz punkt sprzedaży znajduje się na ul. Dymarek 39

Jest możliwość kontaktu z naszym punktem poprzez E-mail tychy@specpart.pl lub kontakt telefoniczny 538 427 732

Obecnie posiadamy naszą stronę internetową akumulatoryspecpart.pl na której znajdą państwo najświeższe informacje o promocji na akumulator Tychy ul. Dymarek 39
https://akumulatoryspecpart.pl/product-category/akumulatory/akumulatory-osobowe/
https://akumulatoryspecpart.pl/product-category/akumulatory/akumulatory-ciezarowe-i-autobusowe/

Sprawdź nasze punkty sprzedaży

Mamy największy wybór akumulatorów:

Varta, Centra, Bosch, Zap, Banner, Jenox, Exide, Forse, Grom, Tab, X-PRO, Specbat, Enerblock, Moto Power, Fiamm, Yuasa

Śledź Nasze Social Media

Facebook

Tiktok

Instagram

LinkedIn

Youtube

Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt

Pomoc specjalistów czeka na Ciebie.
(+48) 22 398 82 51

X