Opublikowany w: Aktualności

Czy kupno akumulatora w sieci jest bezpieczne

Czy kupno akumulatora w sieci jest bezpieczne

Czy kupno akumulatora w sieci jest bezpieczne? W naszym internetowym sklepie akumulatoryspecpart.pl masz pewność, że zakup akumulatora jest 100% bezpieczny. Z pewnością zostanie dopasowany w sposób odpowiedni, dzięki wyszukiwarce według modelu i rocznika auta.Czy kupno akumulatora w sieci jest bezpieczne

Jednak zanim już przejdziemy do elektronicznej płatności za akumulator, musisz przeczytać ten poradnik aby krok po kroku, poznać odpowiedni proces zakupu akumulatora przez Internet. 

Nowy akumulator online – dlaczego to nie takie proste? 

Kupno nowego akumulatora online może być skomplikowane z kilku powodów. Czy kupno akumulatora w sieci jest bezpieczne

Istnieją różne typy akumulatorów, takie jak kwasowo-ołowiowe, AGM, żelowe czy litowo-jonowe. Każdy z nich ma swoje specyfikacje i zastosowania. Nie każdy akumulator pasuje do każdego pojazdu. Musisz upewnić się, że akumulator ma odpowiednie napięcie, pojemność, prąd rozruchowy i wymiary. Akumulatory zawierają kwas, co wymaga specjalnych warunków transportu i magazynowania. Niektóre firmy kurierskie mogą mieć ograniczenia co do przewozu takich produktów. Na naszej stronie akumulatory specpart.pl z pewnością wiemy jak bezpiecznie kupić akumulator online.

O czym należy pamiętać, kupując nowy akumulator w Internecie i czy kupno akumulatora w sieci jest bezpieczne

Kupując nowy akumulator w Internecie, warto pamiętać o kilku kluczowych kwestiach, które pomogą dokonać odpowiedniego wyboru i uniknąć problemów. Z pewnością musimy wziąć pod uwagę dostawę akumulatora przez kuriera. Akumulatory to jednak niebezpieczny produkt, który podczas nieodpowiedniego transportu może spowodować duże straty w transporcie. Transport akumulatora zwykłą przesyłką jest niezgodny z prawem, dlatego nasza firma Specpart odpowiednio zabezpiecza akumulatory specjalnymi transporterami. Zlecamy transport specjalnym kurierem do wskazanego miejsca.

Odbiór zużytego akumulatora przy zakupie online

Sprzedający, zgodnie z prawem, ma obowiązek odebrać od Ciebie zużyty akumulator. Utylizacja starego akumulatora jest bardzo ważna ze względu na jego zawartość toksycznych substancji, takich jak ołów i kwas siarkowy, które mogą mieć negatywny wpływ na środowisko i zdrowie ludzi. Nasze punkty sprzedaży oferują również usługę przyjmowania starych akumulatorów do utylizacji. Przede wszystkim są wielkie korzyści z utylizacji akumulatora. Materiały z akumulatora, takie jak ołów i tworzywa sztuczne, mogą być odzyskane i ponownie wykorzystane w produkcji nowych akumulatorów i innych produktów. Prawidłowa utylizacja pomaga chronić glebę i wodę przed zanieczyszczeniem toksycznymi substancjami. W wielu krajach istnieją przepisy wymagające odpowiedniej utylizacji akumulatorów, a nieprzestrzeganie ich może skutkować karami.

Prosto i bezpiecznie- kupowanie akumulatora online?

Kupno akumulatora online może być proste i bezpieczne, jeśli przestrzegasz kilku podstawowych kroków i zasad. Czy kupno akumulatora w sieci jest bezpieczne

Zasada 1 – jak odpowiednio dobierać modele akumulatorów do auta?

Nie każdy akumulator pasuje do każdego pojazdu. Musisz upewnić się, że akumulator ma odpowiednie napięcie, pojemność, prąd rozruchowy i wymiary. Na naszej stronie posiadamy specjalną wyszukiwarkę, dzięki której akumulator pewnością zostanie dopasowany w sposób odpowiedni, według modelu i rocznika auta.

Zasada 2–ustalenie montażu i terminy dostawy.

Dzięki naszej wyszukiwarce, wiesz już jaki akumulator jest dedykowany do Twego auta.

Dostawa akumulatora do naszego punktu zajmie kilka dni z powodu na specjalną przesyłkę. Posiadamy także opcje odbioru osobistego akumulatora w punkcie sprzedaży Specpart. Staramy się aby akumulator dostępny był od ręki w naszych punktach. Zaraz po potwierdzeniu zamówienia kontaktujemy się telefonicznej umawiamy dogodny termin i godzinę montażu. Na miejscu posiadamy wiele miejsc parkingowych, oraz wykwalifikowanych pracowników. Nasi pracownicy wymienią akumulator zgodnie ze sztuką montażu, oraz zaadoptują jeżeli jest to wymagane.

Posiadamy ponad 92 punkty sprzedaży w całej Polsce.

Akumulatory „Specpart”to dynamicznie rozwijana sieć ogólnopolskiej sprzedaży. Jest to także idea stworzenia miejsc przyjaznych Klientowi. Każdy znajdzie produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb a także pomocną dłoń profesjonalnie wyszkolonego personelu. Co więcej za naprawdę rozsądną cenę. Czy kupno akumulatora w sieci jest bezpieczne

Akumulatory Specpart oferujemy tanie akumulatory, które można kupić za pośrednictwem naszej strony, a także w jednym z naszych sklepów stacjonarnych, gdzie czeka na Ciebie wykwalifikowana kadra pracownicza. Posiadamy w naszych punktach Specpart najtańsze akumulator

Zutylizuj stary akumulator u Nas

Właściwa utylizacja starego akumulatora jest kluczowa dla ochrony środowiska i zdrowia publicznego. Dzięki odpowiednim krokom możesz przyczynić się do bardziej zrównoważonego i bezpiecznego zarządzania odpadami. Dzięki pozostawieniu starego akumulatora u Nas, zyskasz 30 zł tytułu ustawowej opłaty depozytowej, której dla Ciebie nie naliczymy!

Jak kupować akumulatory online i Czy kupno akumulatora w sieci jest bezpieczne

Zakup nowego akumulatora online jednak nie musi być niebezpieczny. Dzięki naszej infolinii, jak również stronie internetowej odpowiednio dobierzesz akumulator do swego auta. Dbamy również o prawidłowy transport akumulatorów oraz profesjonalny montaż przez naszych pracowników w punktach sprzedaży. Posiadamy ponad 92 punkty sprzedaży w których dbamy również o środowisko przyjmując akumulatory do recyklingu. Dzięki Nam nie będziesz potrzebował mechanika do wymiany akumulatora oraz podłączenia komputera do adaptacji. Dzięki Nam zaoszczędzisz wiele pieniędzy.

Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt
X