Używane akumulatory Chełm, czy warto?
Opublikowany w: Aktualności

Czy warto kupować używane akumulatory?

Używane akumulatory Chełm, czy warto?

Używane akumulatory Chełm, czy warto? Decyzja o zakupie zużytej baterii może być trudna. Wiąże się z nią fakt, że jest to rzecz, która może ulec awarii w bardzo krótkim czasie od daty zakupu. Dla kierowców samochodów jest to element którego najczęściej nie zauważają dopóki nie przestanie poprawnie działać. Dzięki akumulatorowi samochód może odpalić, co jest szczególnym wyzwaniem zimą. Wtedy też panują niekorzystne temperatury na zewnątrz. Akumulator który działał poprawnie przez większość roku, jest w stanie sprawić nam przykrą niespodziankę.

Zużyte, uszkodzone i długo używane baterie należy jak najszybciej wymienić. Warto zastanowić się nad tym, jaki akumulator będzie odpowiednim zamiennikiem. Stare baterie w Chełmie są obecnie dość popularne, cena może być atrakcyjna. Na pewno nie będą działać tak dobrze jak nowe. W naszym punkcie w Specpart akumulatory Chełm posiadamy akumulatory wielu producentów, znajdziesz odpowiedni akumulator w każdym przedziale cenowym. Cena trochę wyższa, ale czy wyższa na długa metę? Gwarantujemy że na dłuższy czas zachowasz spokój niż przy zakupie używanego akumulatora.

Używane akumulatory – czy na pewno taniej?

Zużyte akumulatory Chełm to te, które były wcześniej używane w innych samochodach i przeszły różne procesy regeneracji. Dzięki temu można je dalej stosować w innych pojazdach, a cena jest bardziej atrakcyjna. Jednak oszczędności nie zawsze idą w parze z jakością, więc najlepiej zastanowić się dwa razy, czy taka inwestycja jest w praktyce strzałem w dziesiątkę. Kupując w naszym punkcie sprzedaży nowy akumulator Chełm masz pewność: będzie pełnowartościowy, będzie miał wieloletnią gwarancję, będzie działał w 100%. Dodatkowo montaż akumulatora do auta i sprawdzenie parametrów instalacji jest darmowe.

Według nas decyzja jest prosta – oferujemy wiele różnych akumulatorów w wielu segmentach cenowych, również ekonomiczne. W naszym punkcie sprzedaży akumulatory Chełm znajdującym się przy ulicy Witolda Lutosławskiego 4/14 w swojej ofercie posiadamy akumulatory najlepszych producentów: VARTA , BOSCH, CENTRA, WESTA i wielu innych. Na tej stronie znajdziesz wszystkie akumulatory które oferujemy. Jest to najlepszej jakości, tani sprzęt od znanych producentów w różnych częściach świata. Posiadamy duże doświadczenie w dostarczaniu na rynek akumulatorów do samochodów osobowych, przyczep kempingowych, skuterów wodnych itp. Dodatkowo zainteresowane strony mogą łatwo porównać wszystkie możliwe oferty, aby sfinalizować najlepszą ofertę.

Używane akumulatory Chełm to z pewnością znacznie tańsza opcja, ale czy lepsza w dłuższej perspektywie? Zregenerowany akumulator, choć nadal działa, wystarczy na kilkanaście lub kilkadziesiąt kilometrów, pod warunkiem, że jest w pełni naładowany. Trzeba się zastanowić, czy warto się na takie rozwiązanie decydować, jeśli kierowca chce zapewnić sobie maksymalny spokój i komfort użytkowania.

Żywotność używanych akumulatorów

Zużyta bateria Chełm często okazuje się kompletną porażką, ponieważ użytkownicy mają ją tylko kilka miesięcy, zanim zdecydują się na zakup kolejnego akumulatora. Najlepiej już teraz zaoszczędzić trochę pieniędzy w domowym budżecie i zdecydować się na bezpieczną inwestycję. Działania te polecają wykwalifikowani eksperci motoryzacyjni w naszych Punktach Sprzedaży, których mamy prawie 50 w całej Polsce. Firma Specpart akumulatory Chełm oferuje klientom wiele możliwości wyboru akumulatora. Ponadto są one indywidualnie dobierane do konkretnego modelu samochodu osobowego na podstawie wytycznych producentów i doświadczenia sprzedawców.

Nowy akumulator charakteryzuje się doskonałymi parametrami startowymi, które można zastosować nawet w samochodach z bardzo rozbudowanym wyposażeniem. Zakup nowego akumulatora Chełm ma również sens, ponieważ nie musisz zajmować się samodzielnym montażem, ponieważ My zrobimy to za Ciebie gratis. Sprawdzamy również instalację, jesteśmy w stanie stwierdzić czy działa poprawnie, czy wymaga serwisu przez elektryka samochodowego. Kupując starą baterię, musisz sam sobie z nią poradzić i nie możesz liczyć na pomoc z zewnątrz, chyba że zapłacisz za nią dodatkowo. Każdy w tej kategorii może podejmować własne decyzje, ale nowy sprzęt ma zdecydowanie więcej zalet.

W naszym punkcie sprzedaży Specpart Chełm, mieszczącym się przy ul. Witolda Lutosławskiego 4/14 udzielimy fachowych porad jak dbać o baterię, aby służyła nam przez długi czas. Oferujemy szeroki asortyment akumulatorów. Jest to przede wszystkim pełna gama akumulatorów do samochodów osobowych, jak również ciężarowych, maszyn rolniczych, motocykli, przez skutery, kosiarki i zabawki dla dzieci aż po sprzęr specjalistyczny.

Oferujemy akumulatory:

 • do samochodów osobowych
  • klasyczne
  • AGM Start – Stop
  • EFB Start – Stop
 • ciężarowe i autobusowe
 • rolnicze
 • do łodzi, kamperów i przyczep
 • trakcyjne, głębokiego rozładowania
 • motocyklowe
  • klasyczne
  • AGM
 • do UPS
 • przemysłowe
 • do alarmów
 • do zabawek, samochodzików
 • do kosiarek

W naszej sprzedaży oprócz akumulatorów mamy inne produkty motoryzacyjne:

akumulatory, oleje, prostowniki,

Oferujemy usługi takie jak wymiana akumulatora i pomiar parametrów elektrycznych samochodu.

Sprawdź nasze punkty sprzedaży.

Mamy największy wybór akumulatorów:

varta  exide zap jenox  Centra, Bosch, Forse, Grom, Tab, X-PRO, Specbat, Moto Powerbanner enerblock fiamm yuasa

Summary
Article Name
Czy warto kupować używane akumulatory?
Description
Używane akumulatory Chełm - czy warto kupować? Odwiedź nasz sklep na ul. Witolda Lutosławskiego 4/14 aby otrzymać wsparcie.
Author
Publisher Name
Specpart
Publisher Logo
Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt